Jump to content

Flower of Evil (2020)


Recommended Posts

Уф, наистина съм кат' изтръпнал крак вече... :huh: ;)

Давайте, подклаждайте огъня, палете ми фитила :P

Нямате представа колко съм благодарна, че Джитко не снима сериали!

VIPското ми сърце нямаше да издържи. :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много сте лоши...две страници си коментирате, обзалагате се, предполагате,а аз все чета с надеждата за буквите...:ph34r:

Малко се чувствам като диабетик в сладкарница:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го проспах...ама вие така сладко си говорите, че въобще не видях, че започва на 22 юли...

Щом има опция за сериен убиец и ...." Жестоката истина разклаща категоричното убеждение"... ...там някъде съм подминала датата:lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха нов тийзър..

И Джун Ги ще го видим и рус.

[5차 티저] '너 도대체 뭐야..?' 온냉 넘나드는 이준기X문채원! 의심과 믿음 사이 피어난 #악의꽃 | 악의 꽃 Flower of Evil EP.0

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, това ще да се гледа. Гледах ги тези двамата в Criminal Minds, не ми допадаха много като двойка. Надявам се в този сериал да не фокусират върху някакъв романс между тях. Особено ако това, което skofilild каза се окаже вярно и той всъщност е добряк под прикритие. Сюжета силно ми напомня на живота на Тед Бънди, ако сте чели The Phantom Prince. Ако действително е нещо от сорта, определено ще бъде интересно. Чакам с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкриха диаграма на отношенията на героите в сериала...

Lee Joon Gi и Moon Chae Won като брачната двойка Baek Hee Sung и Cha Ji Won. 

Докато Baek Hee Sung се опитва да скрие миналото си, детектив Cha Ji Won започва да става подозрителна към съпруга си и започва да търси истината.

Единствената им дъщеря е шетгодишната Baek Eun Ha.

Бащата на Baek Hee Sung е Baek Man Woo (Son Jong Hak), ръководител на университетска болница, който е известен с топлата си личност, но крие тайна, която никой не може да си представи от инцидент преди 15 години. Майката му е Gong Mi Ja (Nam Gi Ae), фармацевт, която е прекалено привързана към сина си и продължава да го притиска с твърдението, че животът му не е негов. Междувременно Cha Ji Won е отгледана от самотната си майка  Moon Young Ok (Jo Kyung Sook).

Има две мистериозни фигури на име Do Hyun Soo и Do Min Seok, които може да са свързани със серийните убийства. Те са братя на Do Hae Soo (Jang Hee Jin), а Do Hyun Soo е колега на Kim Moo Jin (Seo Hyun Woo) в училище.

Разследващият екип на Cha Ji Won е съставен от огнения началник Yoon Sang Pil (Im Chul Hyung), разумния ръководител на екипа Lee Woo Cheol (Choi Dae Hoon), детектив-ветеран Choi Jae Sup (Chi Young Joon) и най-младия детектив Im Ho Joon (Kim Soo Oh).

 

И понеже снимката е доста малка, като се качи, може да видите по-добре направо тук: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф... Все пак ми намирисва на "Лице назаем". Ама, ако е така, няма да е "оригинален сценарий", нали? Хайде да почва вече, че ми се изчака чакалото. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледания трейлър, нещо ми направи впечатление и не ми дава мира. Все пак мам чувството, че са двама различни екземпляра. На дясната буза се вижда бенка. Обаче не навсякъде. Имаше кадри, в които бенката липсваше. Поддържам версията за пластична операция. Или както някъде по-нагоре бе споменато - брат близнак. Хайде, почти не остана. Тайната ще бъде разкрита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И а това викам. Да почва вече и да коментираме сериите, а не снимки и тийзъри да ни карат да гадаем...

Иначе се е появил още един тийзър, ама вече май си е баш за първи епизод:

[예고] 이준기 '나 진짜 너 죽일지도 몰라...' 문채원이 쫓는 ′위험한 그 놈′은 과연?! | 악의 꽃 Flower of Evil EP.1

 

Дъщеричката е много сладка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...