Jump to content

Recommended Posts

Лично мен последния епизод ме разочарова. След толкова силен и интензивен сериал, накрая...доста бавничка и странна последна серия. 

Spoiler

Да си загуби паметта (което само по себе си е гадно, глупаво и дразнещо) и изобщо да не си я възвърне накрая?? Еееее....толкова ни мъчиха и накрая това?! Не съм доволна. Оставиха ни да се чудим кой и какъв е всъщност той...себичен психар, студен и пресметлив; или любящ съпруг и баща, който просто има ужасна травма от детството?

Като цяло сериалът е страхотен, запомнящ се и с много силни актьори. Но тези пусти корейци не могат да пишат финали и туй то. 

• Haha 1

Последната серия беше най-добрата. Чувства, поведение на героите, всичко беше точно премерено и много силно.

А сега да си дойдем на думата. Тези, които смятат, че съм спечелил облога, а то за това няма спор, моля да се отчетат с лайковете, които ми се полагат като печеливш. Честно и почтено съм си ги заработил, така че да не ви се свиди.

• Like 8
  • Upvote 2

Каквото има за казване съм го казала. Дупките останаха, недомислици също, но последният епизод даде насока-слушай сърцето, а не разума, та и сериалът трябва да се  "гледа" повече със сърцето, да  се не слуша разума, дори само заради страхотната актьрска игра.:D 

• Like 1
  • Haha 1

Преди 6 часа, ivanjelina написа:

Лично мен последния епизод ме разочарова

Преди 2 часа, bond написа:

Последната серия беше най-добрата

преди 57 минути, Lawandula написа:

трябва да се  "гледа" повече със сърцето, да  се не слуша разума

:slap::es::D Добре че го зарязах на осма серия.

Преди 13 часа, ivanjelina написа:

Лично мен последния епизод ме разочарова. След толкова силен и интензивен сериал, накрая...доста бавничка и странна последна серия. 

Скрий съдържанието

Да си загуби паметта (което само по себе си е гадно, глупаво и дразнещо) и изобщо да не си я възвърне накрая?? Еееее....толкова ни мъчиха и накрая това?! Не съм доволна. Оставиха ни да се чудим кой и какъв е всъщност той...себичен психар, студен и пресметлив; или любящ съпруг и баща, който просто има ужасна травма от детството?

Като цяло сериалът е страхотен, запомнящ се и с много силни актьори. Но тези пусти корейци не могат да пишат финали и туй то. 

Off Topic

Връща   си я паметта постепенно , само че не искаше да е натресен, но  последната "случайност" с ателието го убеди да даде шанс на семейството, без  ако, но и много мислене, точно защото мозъкът може да не помни всичко, но сърцето и тялото помнят.

Като изключим амнезията, но така по-драматично стана, краят ми хареса, понеже не го обозиха, порозовиха и подсладиха- сега и на момента щастие, без велики обещания и  излишен патос. И да, идва заключението, че героите ще са щастливи, защото няма вече тайни, болка и тъга.

• Like 4

Удоволствие беше да се гледа от първата до последната серия! И Джун Ги си е класа...

Психологически и много  напрегнат, сериал, който те държи пред екрана. Относно сюжета - някак празна остана нишката с първите 10 години и отношенията им докато са деца. Малко прекалиха и с обратите относно личността му

Spoiler

- ту беше чувствителен, ту точно обратното. Но точно в корейски стил нещата се вкараха в релси и бързо се убедихме в доброто му сърце. Но остана едно малко съмнение, че е способен на лъжи и какво ли не докрая. Поне мен ме остави да се чудя дали няма да извърши още някоя по-лоша гавра или ще си остане перфектен заради любовта на жена си.... Кой знае....

Ах, изгледах всички епизоди за два дни в момента имам чувството, че главата ми ще избухне :ph34r:

Въпреки това не съжалявам. 

Страхотни каст и музика. Усетих историята някак близка, затова ми хареса. Свързах я с едни объркани хора, неосъзнати избори, психически проблеми, които са могли да бъдат разрешени при адекватното им посрещане, много предразсъдъци и тесногръдие, стремеж към перфектност.

Усетих До Хьон Су като един травмиран младеж, имащ нужда от разбиране и здравословни отношения с бащината фигура, особено след изчезването на майката.

Хубав последен епизод.

Даде поне малко завършеност и според мен нямаше никакво съмнение за истинността на чувствата на До към Ча.

Остави ми тъжно чувство, заради цялото нещастие, което видях. 

Разбира се, че имаше някакви безумици и непълноти, за мен за пореден път дразнещото беше глупостта на някои от полицаите и многото сюжетни линии, някои от които останаха неизяснени, но явно съм  свикнала и не бяха чак толкова дразнещи, за да ми попречат да гледам. 

• Like 2
  • Upvote 1

Отива в списък "Завършени". Интересни серии и сериалче като цяло. Някак си в предпоследния епизода да кажем, очаквах да се появи мъжа на  Чонг Ми Сок (таксиметровия шофьор). Него нали за последно го видяхме в болницата. Общо взето интересно поднесена история. Още в края на 15-и епизод, стана ясно, че 16-и, последния ще бъде с по-бавни темпове. С лека вратичка по отношение на взаимовръзките на по-главните герои и тънка нишка на тъга в емоционален план. Искаше ми се последните 2-3 мин. да дадат как вече До Хьон Су си е спомнил нещата с една кратка ретроспекция.

Мъжът на Чонг Ми Сок

Spoiler

е в затвора за похищение и за това, че постави в полицията подслушвателно устройство. Неговата е ясна още преди средата на сериала.

Първо искам да благодаря за превода! Благодаря мили хора за усърдието, бързината и всичко с което допринасяте за нашия комфорт!:thanks: :) :) 
Любим артист, в страхотен филм. Джун Ги за пореден път доказа, колко голям актьор е! Героя му подхожда, умее ги тези работи човека и това си е! Задържа вниманието и те кара да го гледаш още и още. Разбира се типично по корейски, но аз не съм и очаквала друго.Сценарият е такъв Не ми харесва да критикувам. Гледам и ако ме грабне го довършвам, ако ли не...Радвам се, че имаше финал, който те кара да се просълзиш. Имах надежда, че може да се появи и майката, но така са решили. И аз препоръчвам, вълнуващ филм е!

• Like 5
  • Upvote 1