Jump to content

Flower of Evil (2020)


Recommended Posts

Отдавна не съм мразила злодей толкова много! 14-ти епизод едвам го изтърпях, щях да метна нещо по телевизора. Няма ли кой да му разбие мазната мутра най-сетне :28558:. Явно добре си играе ролята този актьор. Не ми е познат, но много му отива да е психопат. Чак то сравнявам със злодея във ‘Voice’, който е направо легенда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голям злодей от бащата в Ела и ме прегърни, не съм виждал никога. Този злодей ме потресе. А тук още не съм стигнал до 14 епизод, но добре играе момчето. Не му помня името, но не е неизвестен актьор, а точно обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорът,изпълняващ ролята на злодея е Kim Ji-Hoon.Играе в доста сериали, а в Love & Marriage беше прекрасен,много миловиден и чаровен. Тук просто не мога да го позная, но доста добре  влиза в кожата на психопат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Сестрата е убила човек, трабваше да се похарчи. Иначе корейският морал щеше да пострада. А ако я спасят, ще е голям позор за сериния убиец. Надявам се да я спасят, че да бъде суматохата пълна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В жанра на сериала трябваше да запишат и "черен хумор".

Off Topic

 

Това бащата на Хьон Су много способен човек ще да е бил: самоубил се е като се самомлатил с камък изотзад. Не мога да реша сценаристите ли са извратени или ченгетата им са тъпи, мързеливи и безотговорни.

Така и не разбрах дали бащата на Хьон Су е бил пряк извършител на убийствата, а не само иницаотор и подстрекател и защо е убивал изобщо.

 

Дано в последната серия да дадат обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, meri2003 написа:

В жанра на сериала трябваше да запишат и "черен хумор".

Off Topic

 

Това бащата на Хьон Су много способен човек ще да е бил: самоубил се е като се самомлатил с камък изотзад. Не мога да реша сценаристите ли са извратени или ченгетата им са тъпи, мързеливи и безотговорни.

Така и не разбрах дали бащата на Хьон Су е бил пряк извършител на убийствата, а не само иницаотор и подстрекател и защо е убивал изобщо.

 

Дано в последната серия да дадат обяснение.

Off Topic

Предполагам, че Хи го е метнал после през отвеса в пропастта към морето и не са могли да определят, че става въпрос не за самоубийство, а за убийство (опит да оправдая тъпите ченгета, де :-) ).  Бащата на Хьон си е психопат, разочарован от това, че синът му не е. В спомените на Хи въпросният До признава, че се гордее с произведението си - още един сериен убиец като него самия. И аз предполагам, че всичко ще ни обяснят, включително и травмата, причинила загуба на паметта и чувствата у 10-годишния Хьон. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Аз все повече клоня към подстрекател, но пък от друга страна защо му е клетката, където държи жертвите. А може да му доставя удоволствие да гледа как други убиват. Колкото до сина му, не мисля, че иска да го замесва в своята дейност. Нали го убиха, защото каза, че не позволява да се говори за сина му. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, bond написа:
  Скрий съдържанието

Аз все повече клоня към подстрекател, но пък от друга страна защо му е клетката, където държи жертвите. А може да му доставя удоволствие да гледа как други убиват. Колкото до сина му, не мисля, че иска да го замесва в своята дейност. Нали го убиха, защото каза, че не позволява да се говори за сина му. 

 

Off Topic
Off Topic

Май нещо обърках със спойлерите :-)

Мисля, че Хи уби До, защото онзи му нареди да се предаде, като представи убийството на жената като нещастен случай. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да е, в края на другата седмица

Spoiler

ще раздадат всекиму заслуженото и нашите герои ще заживеят мирно и щастливо.

Все си мисля, че И Джун Ки постоянно избира роли, които приличат или на Илджиме, или на Кучето и вълкът. Но нещо не попада където трябва. А една романтична история много би му отивало. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15-ти епизод е потресаващ . Официално мразя жената на Хьон Су. Отпреди се изложи много, но тук направо кърти. Пълно нехайство и немарливост, ‘полицайка’ ми била тя. :mad2:

Сега ще ни мъчат цели 5 дни и 5 часа до последния епизод. Нееееее.... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Каквото и да е, в края на другата седмица

  Покажи скритото съдържание

ще раздадат всекиму заслуженото и нашите герои ще заживеят мирно и щастливо.

Все си мисля, че И Джун Ки постоянно избира роли, които приличат или на Илджиме, или на Кучето и вълкът. Но нещо не попада където трябва. А една романтична история много би му отивало. 

Аз няма да меря качествата на актьорите "на кило", но относно И Джун Ки съм пристрастна от момента, в който го видях за пръв път в "Кралят и клоунът". Изумително талантливо същества! Всичко би могъл да изиграе, в това число и романтика (макар че с романтиката успешно се справят и едва прохождащи в занаята айдъли :) ) Предпочитам да го гледам в силно драматични роли. 

Според мен е грешно този сериал да се възприема основно като криминален. Кримката е активен фон, докато на преден план е психологическата драма на  героите. Което си е провокация за всеки артист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е всеки от нас да е пристрастен към актьор или актриса. Аз нямам предвид таланата на И Джун Ки, той е потресаващо талантлив. Негов фен съм от самото начало. Иска ми се да го видя във високо рейтингов сериал, не защото не го харесвам в ролите му, а защото мисля, че той заслужава малко повече почит от страна на корейския зрител. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едно съм сигурна. Дори да е имало някой, който не е знаел Джун Ки, или не му е бил фен, след този сериал ще му стане. Дори само заради него си струва гледането на сериала.Удоволствие е да се гледа талантище, при положение, че вече е рядкост сериал с актьори,  за сметка на айдъли,  откъдето пада и качеството, което е много жалко. Всички актьори в сериала се справят прекрасно, а злодеят и повече. По тая причина и мижа на глупостите, но реално, дори и с тях си е гледаемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до тук въпиющи глупости не отбелязах, всъщност. За мен сценарият си е доста добре премислен - акцентът е върху причините за цветята на злото и генетично ли се предава склонността да бъдеш убиец - въпрос, който прозвуча още в 1 еп. 

Off Topic

Трябва да питам създателите на сериала за тъй ефективната мишеморка, която Хи употреби за търговеца на хора ;-))) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На корейците 16 епизода явно са им недостатъчни. Мисля, че трябваше да отделят повече време на бащата-убиец. С интересна визия, често появяване на екран и пълна енигма що за птица е. Липсва ми биографията му :) Как от този извратен ген са се пръкнали тези свестни деца? Ами майката?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Matrim написа:

На корейците 16 епизода явно са им недостатъчни. Мисля, че трябваше да отделят повече време на бащата-убиец. С интересна визия, често появяване на екран и пълна енигма що за птица е. Липсва ми биографията му :) Как от този извратен ген са се пръкнали тези свестни деца? Ами майката?

 

Ами, силно се надявам в последния епизод да ни кажат това-онова за бащата и майката. Инак ще е дупка, а бащата направо парашутист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Matrim написа:

На корейците 16 епизода явно са им недостатъчни. Мисля, че трябваше да отделят повече време на бащата-убиец. С интересна визия, често появяване на екран и пълна енигма що за птица е. Липсва ми биографията му :) Как от този извратен ген са се пръкнали тези свестни деца? Ами майката?

 

Ако обяснят липсващите първи 10 г. от живота на Хьон, ще получим отговори и на тези въпроси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на 13-и епизод съм. Този истинският син на директора на болницата добре предвиди действията на нашия човек и с тези отпечатъци....

Off Topic

 

Абе завъртяха се нещата..... това, което се случва отново за пореден път, след като си е изчистил името главния герой, да бъде натопен за пореден път и то с доста "случайно нагласени" събития (примерно примамката през нощта по телефона, да излезе и да види, че няма нокий на уличния телефон, само съобщението с играта на гоненица).

Лошото е, че полицайката и тя както го подкрепяше, пак се усъмни в него. Той горкия голямо трошене на нерви и доверие.....и то с роднини, вс лучая жена му... (С това включване на баща му и думите, които си спомни относно доверието....)

В интерес на истината това да "посегне" по някакъв начин на жена си с цел примерно да избяга да не го хваща, мислех, че щеше да стане като беше на път да го разкрива там 6-7-8-и епизоди.

 

Остават 3 епизода, може заедно да ги изгледам. Ще видим... :unsure:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах последния еп. и без превод. Ще ми липсва сериала. Определено беше смислен. Има над какво да помисли човек. Джун Ки още веднъж доказа, че е велик актьор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мен последния епизод ме разочарова. След толкова силен и интензивен сериал, накрая...доста бавничка и странна последна серия. 

Spoiler

Да си загуби паметта (което само по себе си е гадно, глупаво и дразнещо) и изобщо да не си я възвърне накрая?? Еееее....толкова ни мъчиха и накрая това?! Не съм доволна. Оставиха ни да се чудим кой и какъв е всъщност той...себичен психар, студен и пресметлив; или любящ съпруг и баща, който просто има ужасна травма от детството?

Като цяло сериалът е страхотен, запомнящ се и с много силни актьори. Но тези пусти корейци не могат да пишат финали и туй то. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...