Jump to content

Flower of Evil (2020)


Recommended Posts

Здравейте, аз свалям сериите с английски субтитри оттук. А след това можете да гледате серията и с българските субтитри, таймингът е перфектен. Може да се гледа и онлайн без да сваляте.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, tonny_01 написа:

Кога ще бъдат качени останалите епизоди? Благодаря ви!

Същото ви отговорих и в предната тема, където отново питате нещо, което няма как да знаем. Попитайте екипите, които превеждат.

Но относно този сериал, екипът е превел сериите, които до момента са излъчени, така че не разбирам как ще търсите нещо, което още не е излъчено, или просто си копирате и спамите във всяка тема, без да си правите труда да видите кое докъде е, кой го превежда и тн. Моля, бъдете по-отговорни при такива запитвания, да не говорим, че и никой не ви е длъжен. Лично на мен поведението ви ми звучи нахално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценарият с доста гафове, но за 13 епизод, сценаристът  явно съвсем  е прекалил с хапчетата .

Off Topic

За пръстовите отпечатъци да затворим очи, но за часа на смъртта на аджумата, което  супер лесно се установява, няма как, направо вади очи. Тя умряла  часовеее по-рано,  той с жена си неотлъчно и хоп, преписват му убийство по нощите, щото бил излязъл. Пуснаха ни яко на пързалката.Да не говорим пък, че след найсе години кома, психопатът освен, че се събуди като му дръпнаха шалтера, взе, че и проходи направо пет за четири.:28558:

 

Ще му изгледам оттук натататък последните пет минути на последната серия, щото врътките им станаха вече смешни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм ядосана на жената на Хьон Су. Реших обаче да не я именувам както ми се ще и да изчакам следващата серия. Тоя екс-коматозният е ужасна, гадна тарантула. Погледът му е налудничав, а от това, че е болезнено слаб и скулест (преди актьорът си беше добре сложен) героят изглежда още по-ненормален и плашещ

Off Topic

(иначе актьорът се е разхубавил - ходят му тези скули).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо напрежение едно голямо недоумение. Кой ги пише тези сценарии? Благодарен съм на всички, които ме накараха да гледам текущо. Не бих издържал наведнъж цял сериал като този. По едно време помислих, че нещата се оправиха и ни остава да догледаме хубава и смислена история, а то стана още по-зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окуражавам се, че може да ни изненадат положително и последните сцени на главните в 13 серия да са просто разигравка, за да устроят клопка на тарантулата. Притеснява ме обаче това, че Хьон Су имаше халюцинация с баща му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на огромната помощ и съвети от всички вас, дори с ужасния си интернет се добрах (криво ляво) до 11-ти епизод! :thanks:

Направи ми впечатление на един от епизодите (а може би на всички, не знам), в началните надписи пишеше нещо на корейски и след това Dexter. Дали сериала има нещо общо с американския Dexter? Стана ми любопитно. Не съм го гледала, но съм чувала, че е много интересен. Беше голям хит навремето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте :-)

Случайно попаднах на вашия форум, но не случайно търсех "Цвете на злото". :-) Жалко, че не ви открих по-рано, че да се вълнувам заедно с вас, а не само на руски, с тамошните зрители. :-) )))) Следя си сериалчето с голям интерес и искам да благодаря на "вещиците" за бързия и добър превод на бг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спечелих, разбира се. Ясно е вече, но ще чакаме края на сериала, че тогава ще си търся, каквото там трябва. Нашият човек

Off Topic

е чист и невинен като планински сняг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ще черпя, но първо да си събера лайковете след 16 епизод и ще организираме парти в чест на И Джун Ки. Ще отпразнуваме края на драмата, предсказуемия сценарий и още куп други неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.09.2020 г. at 23:01, ivanjelina написа:

Благодарение на огромната помощ и съвети от всички вас, дори с ужасния си интернет се добрах (криво ляво) до 11-ти епизод! :thanks:

Направи ми впечатление на един от епизодите (а може би на всички, не знам), в началните надписи пишеше нещо на корейски и след това Dexter. Дали сериала има нещо общо с американския Dexter? Стана ми любопитно. Не съм го гледала, но съм чувала, че е много интересен. Беше голям хит навремето. 

 

Off Topic

Тук главният не е убил никой,докато Декстър убиваше почти всяка серия. Общото е,че сестрата на Декстър беше ченге,а тук жената на главния,и че двамата не изпитват чувства. Леко вдъхновение може да има от Декстър,но  до тук. Корейските сценаристи не искат явно главния им да е сериен убиец,а само син на такъв.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не точно втората минута, но доста скоро. Интригата всъщност изобщо не е дали

Spoiler

Джун Ки е лошият или не.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, bond said:

Е, не точно втората минута, но доста скоро. Интригата всъщност изобщо не е дали

  Reveal hidden contents

Джун Ки е лошият или не.

 

Тюх! Как му се размина извинителното писмо?! :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е лоша драмата. Има много недомислици в сценария, които ме хвърлят в голямо недоумение, но е напълно гледаема.  Актьорите се справят, макар да ми се струва, че на моменти и те не разбират много добре замисъла на сценаристите. Дразнещо е,

Spoiler

когато жена ти днес ти вярва, утре - не, след два дена ти се кълне във вечна любов, а след още два те арестува. Или вярваш на някого безусловно, или не му вярваш. За корейците явно мятането от една в друга крайност е приемливо поведение.

 

Забравих за какво точно щеше да се извинява, но човек винаги може да се извини, дори да не е виновен. Вие ще се разберете дали, как и кога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си е сериалчето! Няма какво толкова да го гледаме под лупа...не е нито от "голямото кино",нито се бори за Оскар...Един обикновен корейски сериал...и въпреки всички недомислици, задържа интереса. Аз очаквам с нетърпение финала и сърдечно благодаря на "вещиците" за бързия и качествен превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...