Jump to content

Flower of Evil (2020)


Recommended Posts

Съвсем ни объркаха понятията добър и лош. То явно бащата и сина са набедени, ама това Цвете на злото още съвсем не ни ясно що е цвете и що е зло, т. е. нищо не ни е ясно. Кой син,на кого,кой баща на кого:мътна работа, да видим накрая кво ще изплува...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, даже се чудя майка му дали му е биологична майка. Сякаш тя не е съществувала по времето, когато са били в  онова село с баща му и сестра му. Или пък майката е била вече омъжена  повторно за този шеф на болницата и след драмата  в селото го е прибрала при себе си, сменяйки самоличността му. Защо обаче тя не споменава нищо за сестра  му в разговорите им.

Off Topic

А синът в кома е хубавец. Като спящата красавица е.

В някоя от първите серии даваха сцената с убития  кмет на селото, главния и някакво момиче. Тогава, реших че момичето е убило стареца, защото й е посегнал, а главния е поел вината, защото е влюбен в нея, а то се оказа, че тя му е сестра. Та значи версията се потвърждава - ако изобщо някой от тях двамата е убиецът, то при всички случаи е било при самозащита или нещастен случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bond, всичко все още е миш маш,,къде я откри логиката?

Поне аз засега нищо не откривам, никаква част от пъзела не ми се нарежда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможностите са различни. 

Off Topic

Сестрата е убила селския кмет и брат й я прикрива. Очевидно тя нещо крие. Истинският син на баровците е замесен по някакъв начин и е пострадал при компрометиращ го инцидент. Защо го крият? Тази майка не се държи като родна майка на главния.

 

Мнението на Dido не ме изненадва. Много рядко постигам единомислие с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези комедийни елементи в 5 серия, ни в клин, ни в ръкав, никак не ми харесаха. Седяха като кръпки на иначе мрачната атмосфера.

Off Topic

Майката и бащата според мен въобще не са свързани кръвно с Хе Сонг. По-скоро и тримата прикриват нещо и са комбина по неволя. Той, че е психопат и има шизофренични включвания стана кристално ясно, но мисля, че не е убивал никого. По-скоро бащата го е тормозил и докарал до лечение в психиатрия, а после е бил нарочен за черна овца в селото, заради девиантното си поведение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изясни се вече, че

Spoiler

майката и бащата не са му родни, взели са го по някаква причина, вероятно с нещо помага на сина им. По-интересно ми е от тук нататък призрак ли ще играе или все пак ще го съживят. И виждам вече как печеля облога. Нашето момче не е убиец, но всички останали имат някакви зловещи тайни, включително и жена му. 

@lukreciana, съвсем логичен си е сериалът. Само дето има много неща, за изясняване. Да не говорим, че стават все повече с напредване на действието, вместо да намаляват, но пък ни държи на въдицата да гледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че издиша, издиша на моменти, но пък правят игра.

Off Topic

Полицейската кола, естествено без еърбеци.Нашият загуби всичко наред, прекалено елементарно, та да може жена му да го намери, само гащите, де не си загуби и с открит нос, как го упоиха , не разбрах. Уж емоции няма, а доста ехидничко и саркастично реагира на дъното на басейна в началото на разговора  с похитителя и още и още ... няма да им се връзвам и на полицейските глупости.

Остана аптекарката да се окаже свидетелката, дето си е сменила показанията или пък недай Боже жена му! 

Но карай, важното е Бонд да спечели облога, което си е сигурно на 99,9999999999%.

@bond, ти сериозно ли за призрака? Все пак пети епизод е и за главния герой иде реч.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че се нацелуваха в басейна, нацекуваха се, супер им с получи, не знам с колко вдишвания.:P иначе ми дойде фантасмагорично. Защо ми се стори, че беше с вериги на ръцете,после с върва завързан, кога требеше да бъде отвързан. Или не съм видяла добре. Няколко пъти го даваха този кадър. Струва ми се, че е син на бащата, а майката му е мащеха и сега този втори баща, т. е. не са родни. И прикрива някого, че е убиец,убиец е,може заради някого, т. е. с причина. Защитавал е някого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Тези родители са го прибрали по някаква причина и са му дали самоличността на сина си. Мисля, че дори не са го осиновявали, просто заради името той се обръща към тях с майко и татко, при това съвсем формално. 

 

@Lawandula, аз съм сериозно момче. На мен ми се стори,

Spoiler

че той умря. Нали си отпусна главата и всички там признаци за умиране на екрана. Затова си мисля, че може и на призрак да се превърне. Така цирка ще е още по-голям.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, dido100 написа:

Сериалът става все по-тъп и смешен. Загуба на време.

Много ми е интересно колко сериала си отсвирил... Например от 100 около 90? :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е ясно защо тези т.н. родители крият от света болния си син, а представят за свое дете друг човек със съмнителна биография.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разни писания събрани оттук- оттам : 

Взети са от тук ( ако пуснете транслейт някои неща имат доре-долу смисъл)

(Подлежи на ъпдейт)

41c37bb1d410a3bb.jpg

 

백희성 (본명 도현수)

Пек Хи Сонг (истинско име: То Хьон Су)

 

Майстор по изработката на метали

 

„ Аз съм лъжец....само малко...´

„ Готов съм на всичко за да не загубя това което имам сега“


 

Семеен човек, водещ обикновен живот на любящ баща. Мъж, който не иска никой да знае за миналото, което носи.

Животът е като плавателна лодна,.Среща те с бурята (трудностите) против волята ти, не знаеш кога ще я разбие на парчета или преобърне.
 

" Устоявах и устоявах, а най- накрая срещнах една жена. След като я срещнах, отново получих затишие в живота.
Тази жена сега е моята съпруга Джи Уон. Тя не знае нищо. Не знае факът, че Хи Сонг е ключово свързан със серийните убийства, случили се преди 18 години.

Не знае, че той  е търсеният извършител за криминалния случай.

Не знае и дори, че той не е способен да изпитва емоции.

(Пек Хи Сонг) Ще я заблуждавам и до последния момент .Без чувство а вина. Ако загубя „това което имам сега“, животът ми в крайна сметка ще е адски кошмар." 

 

659b54464ac45308.jpg

 

공미자 (64)

Конг Ми Джа

약사

Аптекар

 

Майката на Пек Хи Сонг .Ръководи аптека.


Не може да понася това, което е извън неин контрол дали човек, или ситуация и изпада в истерии.

Преди 15 години заема името на сина си Пек Хи Сонг на напълно непознатия То Хьон Су, като и до сега  продължава да играе роля, поддържайки филиални отношения (майка-син).

От време на време се държи арогантно, но в дейсвителност  изпитва озадачаващо чувство на собственичество  към Хи Сонг заради прекалена привързаност .

Затова, когато Хи Сонг коравосърдечно поставя край на отношенията им, внезапно се изпълва с разочарование. Това разочарование се появява под формата на язвителни изкази подтискащи Хи Сонг.

" Ти, наистина ли си мислиш, че този живота е твой? " 

 

fca8b4b8aa061be3.png

백만우 (67)

Пек Ман У

Директор на университетска болница

 

Баща на Пек Хи Сонг. Специалност хирургия и спешни случаи. В ролята си на директор на болницата е уважаван и почитан.
Човек, който става еталон за по-младите лекари със  изкючителните си способности и топът и самообладан характер

Но като тъмната страна на луната, никой не е виждал другата същност на Ман У.Семейна тайна, която никой не би могъл да си представи.

Преди 15 години в живота му сполита най-голямата трагедия.Случва се инцидент.

" За да не загубя доброто си име стигнах го споразумение.Тогава смятах, че това е най-добрата алтернатива.

Но всеки път когато видя Хи Сонг ме хваща яд , защото имам чувството, че  живота, на който трябваше да се наслаждавам ми е отнет" 

 

21a1044090f5e545.png

백희성 (39)

Пек Хи Сонг

Родният син на Ми Джа и Ман У

 

Истинският Пек Хи Сонг. В състояние на кома за настоящия момент.

Преди 15 години неочакван инцидент е причината да изпадне в кома, оттогава не е напускал леглото.15 години откакто не може дори и пръста си да мръдне.

 

Spoiler

1a4a14755c4ff4d4.jpg

차지원 (37)

Ча Джи Уон

 

Детектив в отдел тежки претъпления

 

Кой си ти всъщност..?”

Жена, обичаща Хи Сонг до полуда.  Също и детективът от отдел тежки претъпления, който го подтиква на ръба на пропастта.

 

 Като детектив от отдела, на работното място има способността да разрешава криминалните случаи със следователския си нюх и проницателност за местопрестъплението, но е напълно обезоражена пред съпруга си .
 

Започва да се съмнява в миналото му  докато едно след друга изкарва на яве заплетената мрежа от лъжа.

" Ами ако знаех всичко за миналото на съпруга ми и самоличността му. Ами ако съпругът ми е  наистина свързващото звено с ексцентричните и ужасни убийства, които се случват сега." 

Трябва сама да си отговори на най-трудния въпрос. Дали въпреки всичко би го обичала както преди....

 

 

74f5239ecdcbdd5a.jpg

 

도해수 (37)

То Хе Су

특수분장사

Гримьор по специалните ефекти

 

„Ние всички се променихме....Не може да се върнем отново към изминалито време“

 

Дъщеря на сериен убиец. Живяла като такава и сама носила бремето на ужасна семейна история.
 

По-голямата сестра на То Хьон Су. Макар на външен вид да изглежда крехка и деликатна, сякаш най-малкия повей на вятъра ще я отвее, подържа труден темперамент на недостъпност при сбижаването.

Баща ѝ е убит от майка ѝ, а брат ѝ свършва като беглец.Очевидно било общественото внимание да е привлечено върху такава трагична семейната история .

Където и да ходела  постоянно я следвали репортери и телевизионни камери, тормозейки я с върпоси за миналото ѝ.

" Защо го е наравил ? Какво е изпитвал когато е убивал? Как е избирал жертивите?  Какъв човек е баща ѝ?" 

Хе Су не знае нищо от това, защото тогава  не успяла да се намеси между Хьон Су и баща ѝ.
 

Никой не знае истината за онази брутална нощ преди 18 години. „Како, живей нормален живот“. Затова Хьон Су си тръгва и  не го е виждала повече.

И тогава миналото я застига под формата на първата ѝ любов Ми Джин.

 "Серийните убийства, извършени от баща ми преди 18 години, все още не са приключили .... "

 

 

b0fdcf407414d20d.png

도민석 (мъртъв)

То Мин Сок

Сериен убиец


Баща на Хе Су и То Хьон Су.Преди 18 години е признат за виновен по случаите със серийните убийства, внесли смут из цялата нация в град Йон Джу .

Седем са разкритите жертви.Напълно възможно е да е извършил  и други престъпления, но няма начин да се разбере понеже е убит преди полицията да го залови.

ed7dab14dfeeb487.png

도현수 (36)

То Хьон Су

Съучастник в серийните убийства?


По-малкия брат на Хе Су. Слух се е разпространил из селото след като баща му отнема живота си.Хората казват, че То Мин Сок има съучастник.

 Той и убиецът  били като две капки вода. Казват, че това е неговият син То Хьон Су. 

Около същото време кмета на селото е убит, а осемнайсет годишният Хьон Су изчезва без следа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се изяснява, друго се обърква. Но нашето момче се снабди с още един помощник.

Spoiler

Този, който търси трупа на жена си сега ще играе в неговия отбор.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond явно коментираш серия след 5-та ... защото аз изгледах сега нея и ми се стори, че

Off Topic

този, който търси жена си си разби главата в крана ...

Едно е сигурно.. повече няма да "клюкаря" скритото съдържание, за да не знам какво става, защото сериала ми е много, много интересен ...:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си пуснах отново първа серия и попаднах на това: 20 мин.и 40сек.

 

Един уби седем души просто така и зарови телата им в гората. Там беше намерена и

съпругата, която се считаше, че го е напуснала. Имам предвид костите и.

-За какво говорите?

-Съпругът ти с какво се занимава?

-Прави изделия от метал.

-Точно така. И убиецът се занимаваше с това.

Та, питам се (още не съм гледала 6-та серия) майката жива ли е или не е? Но очевидно тази, която той нарича майка, му е биологична майка, личи си, че ѝ пука за него като за човек с нейна кръв. 

Знам ли? Много неща са съмнителни.

И нуната, още от първия момент на появата ѝ е много съмнителна. (Имам предвид кака му)

 

Сега прочетох поста на @Gia13 и ми се изясниха доста неща. Дали?... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах я и аз първа серия от 20 мин. и 40 сек.

Off Topic

Казват ни, че биологичната му майка е умряла и то явно много преди седемте жертви, защото от нея са намерени само костите.

Интересна история.

Аз пък се чудя кой сериен убиец изобщо би се самоубил и ако изобщо има такъв случай в световната история, то по каква причина ще го прави.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...