Jump to content

Flower of Evil (2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Flower of Evil (악의 꽃)

Романизация: Akui Kkot

Българско заглавие: Цвете на злото

Алтернативни заглавия: 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 29 юли - 10 септември 2020

Време на излъчване: сряда и четвъртък, 22:50 х 1 епизод

Жанр: драма, трилър, съспенс, психологически

КаналtvN

Епизоди: 16 х 70 мин.

Режисьор: Ким Чол Гю (ConfessionПишеща машина "Чикаго")

Сценарист: Ю Джонг Хи (Голият пожарникар)

Субтитри: Английски

Asianwiki

          

Участват:

И Джун Ги като Пек Хи Сонг / То Хьон Су

Мун Че Уон като Ча Джи Уон

Jang Hee Jin / Чанг Хи Джин като То Хе Су

Seo Hyun Woo / Со Хьон У като Ким Му Джин

Choi Dae Hoon / Че Де Хун

Choi Byung Mo / Че Бьонг Мо

Son Jong Hak / Сон Джонг Хак като Пек Ман У

Nam Gi Ae / Нам Ги Е

Yoon Byung Hee / Юн Бьонг Хи

Lim Chul Hyung / Им Чол Хьонг като Канг Рьок Кье

Choi Young Joon / Че Йонг Джун като Че Дже Сок

Kim Soo O / Ким Су О като Им Хо Джун

Jo Kyung Sook / Чо Гьонг Сук като Йонг Ок, майката на Джи Уон

Yang Hye Jin / Янг Хье Джин

Hong Seo Jun / Хонг Со Джун като полицейския капитан

 

Резюме: 

Ча Джи Уон е детектив, омъжена за Пек Хи Сонг. Двамата имат дъщеря.

Мъжът ѝ привидно изглежда отдаден съпруг и баща, но крие жестоко минало и живее под самоличността на друг човек.

Заблудата му продължава с течение на години. Ча Джи Уон научава и се залавя да разкрие мистериозното му минало.

 

~~

" Жестоката истина разклаща категоричното убеждение"

~цитат от постерите~

 

Български субтитри :subs: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри  :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха първите тийзъри....

 

 

“Flower of Evil” заобикаля шокиращия въпрос: "Ами ако съпругът ви, някой, когото обичате от 14 години, се подозира, че е сериен убиец?"

А и двата тийзъра завършват с думите: „Мъжът, който се преструваше, че обича, жената, която дори обичаше опасността.“

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След нов тийзър и нов постер ...най-нормално е третият коментар да е за нови субтитри:blush:

Аз съм от чакащите, които бутат темата пък и има шанс някой да знае нещо за превода... както разбрахме, че по Memorist се работи и даже качиха първа серия :D

Ако някой има информация ще сподели, да знаем дали да очакваме....:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ees написа:

След нов тийзър и нов постер ...най-нормално е третият коментар да е за нови субтитри:blush:

Аз съм от чакащите, които бутат темата пък и има шанс някой да знае нещо за превода... както разбрахме, че по Memorist се работи и даже качиха първа серия :D

Ако някой има информация ще сподели, да знаем дали да очакваме....:es:

 

Да, ще се превежда от "малките вещици".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови тийзъри...

[3차 티저] 행복한 시간을 보내던 이준기&문채원 부부에게 충격 반전이..?! | 악의 꽃 Flower of Evil EP.0

 

[3차 티저] 이준기의 극과 극 얼굴, 혼란에 빠진 문채원... #연기천재 #소오름 | 악의 꽃 Flower of Evil EP.0

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/18/2020 at 12:08 AM, MuryG said:

И Джун Ги да е сериен убиец...:huh2:

Не ми се вярва. По-скоро ще е някакъв таен профайлър, който трябва да залови особено умен сериен убиец. Поне така ми се иска.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Не ми се вярва. По-скоро ще е някакъв таен профайлър, който трябва да залови особено умен сериен убиец. Поне така ми се иска.

 

 

 

На постера я стиска за врата,

Off Topic

 

няма да е божа кравичка или някакъв супер герой. Дайте да разсъждаваме ся.

Що е цвете? Какво свързвате с цвете-нещо красиво,което излъчва хубава миризма,ама явно с нея миризма(поведение)приспива жертви

те и после като онези цветя хоп ги прихваща

 

.MuryG  да не чете,за да няма кошмари после...

-------------------------------------------------------

Бонд,и аз така се надявам,че е бил принуден да е зъл,така че накрая да го онивиним,ама надали.

Ако наистина е толкова зъл герой не знам хората как ще го възприемат. Толкова го обичат,може и да му простят,дори да е най-големия злодей.

Ха-ха. Или да заклеймят режиьора или там,който го е избрал за ролята.Интересно защо на него се е спрял,щото е готин сигурно...

Да видим как ще се справи Джун Ки и как ще го възприемат, на мен лично ми е трудно да го възприема в отрицатела роля след като изигра Илджиме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се вярва (по-скоро не ми се ще) Джун Ки да е сериен убиец. Най-вероятно ще е някаква смесица от психара в "Лоши момчета", който беше набеден за убиец, а се оказа, че са го хипнотизирали и изпращали на местопрестъпленията, след като убийствата вече е са били извършени от друг и Гукито от "Hello Monster", където беше тясно свързан с убиеца - игран от Пак Бо Гом.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се обзаложим на лайкове за героя на И Джун Ки. Аз залагам на доброто. Вие кажете колко лайка искате от мен в края на сериала, ако се окаже лошият голям вълк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва и аз да предположа - бих заложила на изтърскан сценарий, защото винаги има нещо познато от преди, наред с новостите. Според мен може пак да заложат на клишето добрия и лошия брат близнак примерно..... Иначе аз мисля, че ако Джун Ки е лош персонаж филмът няма да има щастлив край, а ако е добър персонаж - ще е със щастлив край. Проблем ще е ако е и двете - тогава вече не зная как ще го завъртят. А най-неприятно ще ми бъде, ако се окаже, че е напълно друг човек, който си е направил пластична операция, за да прилича на убиеца или обратното - за да не прилича /в зависимост дали е добър или лош персонажът му/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с пластичните операции ми хареса. Даже ми напомня за един Хамерикански филм с Джонито Траволта и Никълъс Клетката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.06.2020 г. at 15:52, bond написа:

Аз предлагам да се обзаложим на лайкове за героя на И Джун Ки. Аз залагам на доброто. Вие кажете колко лайка искате от мен в края на сериала, ако се окаже лошият голям вълк.

 

Аз се обзалагам, че ще бъде лош. Поне така ми се иска. Да го видя в различна роля, психопат и убиец, който не може да изпитва никакви чувства, освен тези, които ще се окаже, че изпитва към жена си и детето си. Жена му също се очертава интересен образ - хем детектив търсещ истина и справедливост, хем жена привлечена от опасността и тъмната страна на героя. Искам да видя точно такъв сблъсък на характери и такъв вид привличане. Ей така, за разнообразие. Със сигурност нямам търпение да започне сериала. 

Резюмето при руснаците:

Off Topic

Дорама о психопате, который меняет свою личность, чтобы скрыть своё жестокое прошлое, и его жене-детективе, которая пытается выяснить правду, узнав об обмане.
Пэк Хи Сон (Ли Джун Ки) –  мастер по металлу. Благодаря своей мастерской он зарабатывает достаточно денег, чтобы обеспечить жену и дочь и показать свою самоотдачу в качестве образцового мужа и отца. Хи Сон семейный человек, который хорош как в ведении домашнего хозяйства, так и в воспитании ребёнка. Он не жадный и довольствуется тем, что у него уже есть. Однако он не испытывает эмоций, включая счастье, грусть, уважение, восторг, симпатию, сострадание или вину. 
Чха Чжи Вон (Мун Чхэ Вон) – жена Хи Сона, детектив из отдела насильственных преступлений. Хотя её миниатюрный рост и детская мимика могут вызвать вопросы о том, может ли она справиться с насильственными преступлениями, но когда она попадает в опасные ситуации, её любознательность возбуждает её больше, чем страх. Возбуждение, которое она получает от раскрытия преступлений, даёт ей большую удовлетворенность от своей работы

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм абсолютно убедена, че няма да е лош – изобщо не ми се връзва главният герой да е злодей. Наистина би било интересно да е така, за разнообразие, но не вярвам, че ще го направят. Залагам, че по някакво неведомо корейско стечение на обстоятелствата ще е приел тази чужда самоличност, която ще носи всички лоши черти на характера и всички злини, извършени в миналото, но истинското аз на героя ще е съвсем различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, като прочетох последните мнения тук, че подозирате, че той може да се окаже все пак добър герой, ми вкарахте мухата и на мен и се замислих, че прекалено много се натяква на зрителя това, че е психопат, да не направят някаква изненада в сериала и нищо да не е каквото изглежда.

От друга страна обаче, макар и това да означава, че края няма да е добър за него, и аз искам да го видя като лош.

След всичките тези роли на добри момчета, като почнем от Илджиме, до не помня кой по ред беше принц, все положителни герои.

Време е да смени амплоато. Това тук ще си е предизвикателство за него. Плюс това и не е обикновен престъпник, а психопат. Може да вкара някакви погледи и действия на маниак даже...

А и бях чела някъде, мисля че режисьора го беше казал, цитирам:

"Най-голямото очарование на този сценарий е неговата оригиналност“ и определи драмата като „Мелодрама, която има външен вид на трилър с мистерия и напрежение“.

 

Тия думи малко ме плашат, че май колкото повече се хвали едно нещо, толкова по-голяма боза се оказва.

В последно време се появиха много сериали с известни актьори, които обаче се оказаха, че не са нищо особено. Явно разчитат само на участниците, не на сценарий.

Та това дали ще излезе  добър или лош Джун Ги не ми е толкова важно, колкото искам най-вече това, да е някаква интересна история и човек да я гледа с кеф.

Да е нещо като Welcome2Life, не като идея, а защото този сериал наистина е интересен и държи напрежение до края.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не става въпрос за сценария, а за това дали ще е добър или лош главния герой в крайна сметка.

Това тук обсъждаме на фронтовата линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...