Jump to content

Paradise Kiss (2005)


Recommended Posts

1456040918-paradisekiss.jpg

 

Paradise Kiss

 

Оригинална творба: Язава Ай
Озвучават: Мацумото Марика, Хамада Кенджи, Ямада Ю и др.
Тип: ТВ
Жанр: драма, романс
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 14.10.2005 - 30.12.2005
Епизоди: 12
Времетраене: 24 мин. на епизод
Резюме: Юкари е типична ученичка в средно училище "Сейей", която слуша родителите си и посещава редовно училище. Докато не среща група ученици от дизайнерско училище, които наричат своята марка дрехи "Paradise kiss" (Райска целувка). Групата се нуждае от модел за своята колекция, на която предстои представяне. Те решават да вземат Юкари. Отначало тя не се съгласява да се присъедини към тази на пръв поглед ексцентрична група, но в крайна сметка разбира, че те са много приятни хора. Освен това страстта им да следват целите и мечтите си кара Юкари да осъзнае, че е пропиляла живота си досега и тя се мотивира да преследва собствените си мечти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаааа! С БГ превод!!! Най-накрая! Това се казва новина! От колко време му се каня.... cheers cheers

Гледала съм първите 3-4 епизода на английски и беше много яко. Особено арт-а много ме изкефи. Като история едва ли ще ми хареса повече от Нана, ама все пак... Големи надежди съм му възложила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арта е много вдъхновяващ... само заради него съм го гледала 2 пъти :) много добро аниме... малко е по-различно от другите (няма толкова много драма като в Нана например)... като го гледах си мислех ,че ми прилича на приказка за пораснали деца , за изборите които правим... за първия човек , когото обикваме истински... харесвам го , защото няма лигавщини , малко по-странно е от всички които съм гледала , а арта е божествено изчистен :) от мен 6-ца B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...