Jump to content

Recommended Posts

BRhRLal7E50.jpg

 

Любовно пророчество / Payakorn Sorn Ruk / Prophecy of Love
 

Страна: Тайланд

Епизоди: 13

Излъчване 15 юни 2020 г. - 4 август 2020 г.

Дни: Понеделник вторник

Оригинална мрежа: Канал 3

Продължителност:1 ч.. 50 мин.
Жанр: криминален, мистерия
Продуцент: Jaew Yuthanna

Участват:

Ай / Ice Preechaya
Джейм / Jame Jirayu Tangsrisuk
Пе / Pear Pitchapa Phanthumchinda
Май / Mai Warit Sirisantana
Нат / Nat Nattaraht Maurice Legrand
Яй / Yai Sira Patrat


Описание:
Росита  е момиче, което обича рози.

Попада в автомобилна катастрофа. Спасена по чудо, получава дар - ясновидство.

Отсега нататък тя  е длъжна да помага на хората, предсказвайки бъдещето им,докосвайки избраната от тях роза.
Става известна гадателка. Един ден тя прави публично предсказване пред репортери, че Терут, известен актьор,

и  бременна жена  ще имат извънбрачно дете, което ще пазят в тайна. Това предсказване заблуждава Терут и от този ден стават врагове. Няколко години по-късно има благотворително събитие и домакинът кани Терут и четирима знаменитости като специални гости, а също така кани  и Росита, която да предскаже бъдещето им. Избират различни рози. След като Росита докосва тези рози, тя вижда любовна сцена - Терута и самата тя да се целуват, както и ужасяващи картини. Тя е шокирана. Реакцията й е странна,

но въпреки любопитството на участниците, не казва на никого и твърди, че не е видяла нищо. 

Но скоро някой се опитва да я убие..Всеки един от участниците иска да скрие своите тайни.

Всеки един от тях има своя мотив.

 

Свали с английски субтитри: Тук и Тук

Онлайн с английски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом вижда бъдещето няма как да не я забъркат и в нещо криминално :D

Трейлъри с английски субтитри :)

 

Off Topic

Даже има и обещание за английски субтитри на тази фейсбук страница :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът вече има започнат английски превод от MUSE :)  За превода може да се следи на фейсбук страницата на преводчите.

Те качват преведените епизоди в MEGA cloud  и в google drive

 

А аз си харесах тази песен от ост-а :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana аз уж да изчакам някой и друг епизод повече.... ама с пустото любопитство ги отметнах и двата излезли епизода :lol2:

Ps003.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В очакване на 3ти епизод - героите са гладни и нападнаха реквизита - тя омете ябълките, а той бисквитите :lol2: Вече съм фен и на режисьора - такъв образ е(двамата с Джеймс са работили заедно и преди ):D

 

 

И нещо странично за душата :)

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огладнях като го гледах този сладур как сладко си похапва. :lol2: Кроасани ми се видяха на мен обаче. :D Добре че нямам вкъщи, че хич и не са ми притрябвали.:D

Spoiler

Wow, това мацката от Endless Love ли е? Направо не мога да я позная. Да не са двойка с този образ?

@vivivan за тази от клипчето, което си качила, говорех.

 

Ще го започна и аз в най-скоро време, благодаря за темата! Видях, че го качват и в драмакуул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira главната май не играе там. Аз съм я гледала като мъжкараната от зоологическата градина в  Confusedly in love   - Голяма забава беше там с нея :D

А за приятелка - доколкото знам той има, но не е от шоубизнеса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трета сълзлива и протяжна. 

Не ми хареса особено.

Дано другите са по -романтични.

В Тайланд така ли возят децата до училище на мотоциклета отпред.

Ах, на тази Росите, не и завиждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеха да посбият малко историята на дизайнерката... и ровенето из къщата и ателието и. А сега тепърва ще има и в любовния и живот ;)

А ми намирисва, че актьорчето ще търчи насам- натам при всяко обаждане на Розичката :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвърта няма любовен живот,похищение и преследване,в следващите от края гледам похищение и още по ужасен начин на убийство.

А нашия,да вярно все търчи да я спасява.Става по-интересно.

Ама артистите направо изказват мислите си  на глас,така че бързо става ясно, не се чудиш много много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заподозрените....

Off Topic

почти всички възможни убийци се знаят - кой лява, кой дясна ръка, кой любовник -въпросът е кой първи ще я докопа :lol2: И още по -важния въпрос - кога ще се сбъднат ооонези сцени с актьорчето, дето Розичка ги вижда :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вив,тука показват и жени с обратна ориентация.... Ха-ха,май в и тва почва да става мода.Японците пуснаха два-три такива цветущи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да предложа нещо докато чакаме новите епизоди -

 
Off Topic

 тази година на Джеймс явно му върви само на сериалчета със свръхестествени сили :D Leh Bunpakarn (2020) - само че тук Джеймс получава "факсовете" и то за миналото.  Настояще и минало, прераждания и обречени любови, тайни организации и секти - ако потръгне с гледането ще му спретна и тема... но само да не омешам миналото и бъдещето от двата сериала :lol2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега започнаха да ми стават интересни сериите. От шеста нататък ще започне да му светва коя ще любимата му....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този вчера гледах 10-та. Интересно и брутално. Предвидимо е, няма много, да не кажа хич романтика.

Но лошите са на макс лоши и затова и аз съм нащрек барабар с героите. Обаче така се издразних в 10-та

Off Topic

Отвлякоха малката,а те на сутринта всички наредени около масата ще хапват. Аз ако съм няма място да си намеря,ще ходя и бродя,камо ли да ям,ама тайландска му работа. А и Росита, хем видя дрехите с които е облечена майката на малката, и й мина през акъла, че отвличането може да е този ден.щот тя ясно го видя и предсказа, ама нищо не направи. Това бяха пълни глупости. Бе сериал да става. Както и да е,не е лошо. Ще си го изгледам до края.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 9та - и аз я чакам тая романтика , ама йок. И се чудя какво ще го нищят още 7 епизода - може би нея .... :D 

Off Topic

Мен ме дразни русолявата "дясна ръка" на лошия - хем е лош и той, хем се възмущава от гнуситийте дет върши шефа му... 

А за отвличането - не съм го гледала още, но имам някакви спомени, че Родиха каза, че няма право да променя съдбата директно - може да каже какво ще се случва, да помогне нещо, но не и директно да се меси, за да спре нещата. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан 10ти епизод...

Off Topic

професионално -  възмутена съм как оставиха детето на грижите на тази смотаната Ран дет се втрисаше като я доближи детето и хабер понятие си нямам как да я гледа.... Ама като на филм де - екшъна трябваше да стане. А Росита видя дрехите, ама не знаеше че тия ще забегнат у мола.... :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...