Jump to content

Love Designer / Love Advanced Customization (2020)


Recommended Posts

Браво,момичета! Бяхте много бързи. За качеството не говоря,отдавна сте се доказали.

Зарадвахте много почитатели,ако не бях толкова любопитна,щото сериалът наистина ми хареса и го изгледах от-до,щях да гледам с вас.

Но и така, мога да благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой носеше шампанско, хайде отварямеее :beer:

Наздраве на всички, които гледаха с нас и сериалът им хареса.

Благодаря и на помощниците :bow:GFotaku, snowmoon, niran, HikariDu, asha и yonkaval, за да стане този голям проект толкова бързо и да можем да го гледаме почти паралелно с излъчването му

 

eb9f640da716a607.jpge3b0e608745e2da2.jpg

 

Да полеем финала Е45 :click: и :click:

 

Ето целия каст, щастливи. Всички ми станаха близки :P

 

ae71c9d15f91555a.jpg

 

И на финала на снимачните дни - Джони с режисьора. Показал е 6. Да, герои, всичко беше на 6.

 

149f4546d25f9bda.jpg

 

По-късно ще метна пакет на видеата и субтитрите

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички доволни и щастливи за край и ние в унисон с тях! ШампОанското се ля на макс!:D

Висша мода не видяхме, но за това пък Джонито достатъчно много, с пърхаща Раба покрай него. Можеше и малко повечко романтика, но дали Раба има условия, дали партията майка цензурира, резултатът е тоя.

Свежо, ненатоварващо, направо разтоварващо,  без Пепеляшки и принцове, де им е изпила патка акъла по Пепеляшките,  без  тайни офис връзки, че и даже с умни тъпи ъгли, дето знаеха кога да спрат.И без големи драми, че ме засърбява вече от такива измислено докарани!

Още веднъж  благодарности за екипа, доставял ни порциите всеки ден! Страхотни бяхте и сте!:beer: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, екип, браво за скоростта и за всеотдайността! И не се съмнявам, че сте направили нещо качествено , за което ще си е струвало търпението ми да изгледам всичко на куп с кеф. С трепет очаквах да видя обявен превода на всяка серия, щото Мрнкл веднъж каза, че ще карат докато може и след всяка си казвах "браво, хайде още малко, хайде още малко", като мантра ми беше.:P Макар че едно гласче в мене все се обаждаше, че точно нещо с Джонито тя няма да може да остави.:lol2: Благодаря ви още веднъж, момичета, и бъдете здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, mrnkaloto написа:

b6639cffc0c91e83.jpg

 

Всички серии без вградени китайски субтитри, събрани накуп за по-лесно сваляне Е01-45 :click:  и  :click:

 

9099778d744c6879.jpg fe68d217dafba221.jpg

 

Преди 16 часа, niran написа:

Честито! Браво за труда на mrnkaloto. Ще полеем цялото усърдие ;)

 

jingyu-4.png

 

 

 

 

 

Фъй, въй, Джонито страхотен! Влезе в топ актьорите ми ,не е красавец,но си има излъчване.

за тялото не говоря,то се вижда,играта му също е много добра.

Много красиви снимки,особено  с Раба и вратовръзката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...