Jump to content

Love Designer / Love Advanced Customization (2020)


Recommended Posts

3a1ec64d8047a73c.jpg

 

Е36 :click:

Доста изрязани сцени има, но от официалния акаунт на продукцията всеки ден пускат снимки и клипчета на изрязаното, ето днес е от танца на М Джаксън,
самото видео как се кълчоти съм го пускала във ФБ, (който вижда там), голяма е скица

 

74ceb43f45d771e4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c530b3c2a47d5ee6.jpg

 

Е37 :click: Нашето момче - гадже за милиони

Да използвам възможността и да ви пусна и изпълнението му от 25 юни за Фестивала на драконовите лодки, което го вкара като №1 в търсенето в weibo, заради високия регистър, в който пее и волейболистката до него, която е 2м и въпреки че той е доста висок, за първи път изглежда нисък ;)
 

 

Ето и Е36 от вчера тук :click:, и днешния Е37 :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам, няма да успея с днешната онлайн доза по технически причини. Проблем с компресирането на видеото вече цял ден. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3a39b108ac493018.jpg

 

Е40  :click: С благодарности за превода на епизода от HikariDu :bow:

 

 

Поздравления за LoveDesigner! Сериалът е в Топ10 на най-добрите сериали за първата половина на 2020 г. обявени от Sina Entertainment Festival

3fec7e053e719519.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

692f3060a46a778e.jpg

 

Е41 :click:

 

Джони беше гост в доста популярното шоу GoFridge, където разказа някои неща за сериала, в много от сцените е импровизирал, дори репликите са си негови, режисьорът е избрал неговите интерпретации

 

edc2169d2168fe46.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c4348bdedb3a1397.jpg

 

Тъй като преводът вече е изцяло готов, днес качвам още един епизод, утре последните три. По-късно ще добавя линкове към замундата

Е42 благодарение на snowmoon

:click: 

 

Е40  Е41  Е42

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брависимо на вас! Устисках да го гледам с  бг превод всеки ден, заради огромния ви труд и всеотдайност.Няколко пъти понечих да мина напред, но ми се видя живо предателство и се спрях. Поне аз, на по-бърз превод, до сега не съм била свидетел и не съм гледала текущо с  бг букви, поради нетърпението ми, когато ми е интересно. :kissx: Да сте живи и здрави и да ни глезите пак.Голямо Благодарско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lawandula написа:

Брависимо на вас! Устисках да го гледам с  бг превод всеки ден, заради огромния ви труд и всеотдайност.Няколко пъти понечих да мина напред, но ми се видя живо предателство и се спрях. Поне аз, на по-бърз превод, до сега не съм била свидетел. :kissx: Да сте живи и здрави и да ни глезите пак.Голямо Благодарско!

Много благодаря за уважението и че не си ни предала, цунки :kissx: трогна ме

Като пусна останалите утре, ще метна и един пакет с всички серии накуп за тези, които са чакали този вариант

Който го е намерил за хубав, разпускащ сериал, значи се е забавлявал и е достатъчна мотивация да се ослушаме за следващия, който идва скоро, но нищо не обещавам, че бързо ми минава, даже тук на моменти щях да захвърля всичко, особено като казаха, че го удължават, добре че това беше само в телевизионния вариант в Китай и мушнаха още от сцените между У Сан  и Цин Цин, нищо не сме загубили, даже напротив, към 40-та ми станаха вече досадни, щото имаха повече екранно време от Джони...
До утре в 8 :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

онлайн   41-ва    и   42- ра  серии

 

Уникални сте! Отнесохте на раз! Благодаря! :bow:За друг подобен прецедент в преводаческата история на Спирита, поне откакто аз се подвизавам тук като че не помня. Това ваше геройство/ и най-вече, ти, Мрънче/ май е своеобразен рекорд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

94f7eccc61ec445c.jpg7174ada74b07fcff.jpg

 

E43 :click:  :click:

 

Изрязана сцена, не знам какво им е попречила дори сцена, в която играе голф

 

  981b8a1796b0f632.jpg

 

Вили, благодаря, то с Мел не сме гонили рекорди, просто това е моето Джони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що, Lawandula написа:

Е па чакаме да отваряме шампОанското!:D

 

Айде привечер, да не се накъркаме още от обяд :28558:

Дотогава нещо за наслада :wub:

 

a1a63ce122501ebc.jpg

 

Майтапът настрана, но аз наистина смятам да полея стабилно и за първи път от месец насам ще спя нощес, GFotaku ми е далече, ама като се видим още при първия удобен случай, ще се почерпим здраво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...