Jump to content

Love Designer / Love Advanced Customization (2020)


Recommended Posts

Искам да кажа на @GFotaku и @mrnkaloto да дерзаят яко. Удоволствието за добре свършената работа е най-прекрасното нещо. Така че подкрепете ги всички за труда им. Преводи да имаме, кеф да е. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

онлайн 11-та серия 

----------------------

Само те си знаят, какво им коства това дерзаене. Благодарение на тях  имаме удоволствието да го следим онгоинг. 

 :bow:Поклон на хъса ви! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

445d53ecb9122f53.jpg

 

Сериалът ми е №1, не защото съм пристрастна, отдавна не съм попадала на нещо, което да не ме натоварва и да се забавлявам, и за първи път не ми пречи, че гледам всяка серия по няколко пъти, единствено ми се ще да спрат да говорят толкова много, за да видя кои артисти играят :lol2:

Е12 :click: и  :click:

Благодаря за подкрепата ви, niran и asha, ще кретам, докато не изпуша, после ще си гледам артистите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегля и аз епизодите до тук. Щом сте се навили на сериал от 45 епизода, значи има защо :D Колкото и пъти да вляза в сайта, толкова пъти постерът ми се набива в очите. Изглежда супер обещаващо. (А и искам пак да гледам Джони.) @GFotaku  @mrnkaloto благодаря ви за превода и съм насреща, ако мога да помогна с нещо! :es:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...