Jump to content
debil4e

Love Shuttle (2019) 18+

Recommended Posts

065cb428a5309fe2.jpg

Off Topic

6b9aab6d17943488.jpg730bcbc5537c8c84.jpga5304e5127cc7bd2.jpgce525d759918475e.jpgc6e76195436fa7a9.jpg

заглавие: Love Shuttle  Aein Syeoteul, 애인셔틀, 专用恋人

тип: Manhwa

година: 2019г

статус: онгоинг

жанр: комедия, драма, фентъзи, романс, 18+,  ,    Yaoi   

автор/арт: Im Ae Ju

инфо: :click:

чети онлайн: :click::click:

чети онлайн на руски: :click:

резюме: Има хора, които съзряват по-бавно от останалите, но има и такива, които са си направо "къснозрейки". До Юн е живото доказателство, омега е, но заради външният му вид -  висок, атлетичен, всички мислят, че е алфа. За заблудата "помага" и странния(според лекаря и семейството му) факт, че макар и на 26, той все още не е влизъл в цикъл... Ами него това го устройва и не се притеснява, така или иначе всички мислят, че е алфа. Тялото му обаче е на друго мнение и след напразни надежди мозъкът да го настигне, взема нещата в свои ръце и разбира се, в най-неподходящия момент - на фирмена запивка. За "късмет" на До Юн, този който му помага е неговият основен съперник и дразнител на работа, Те Хан..

лично мнение: Не съм от феновете на БЛ жанра, но и не го отхвърлям изцяло. Когато сюжета и/или героите ми допаднат го чета/гледам с удоволствие. Точно такава е ситуацията с това заглавие, отдавна не бях попадала на толкова симпатична двойка:D Уточнявам, фен съм на основната, не на другата. Нормални отношения, без унижения, насилие и тн, с които е пълен жанра. Много се колебах преди да му пусна тема, но накрая се реших.  Ако все пак не е подходящо, моля да ме извините и разбира се, изтрийте я.

• Like 2
  • Haha 1

Ами на постера бая се понасилват.:D

Цъ, натискат се, по взаимно съгласие или почти:D Картинката е подвеждаща относно инициатора:lol2:

П.С. Ако требе, ще постна линк кво е омега и алфа и има ли почва у нас, но съм убедена, че нема да се наложи:P

''So he's sexy and cute at the same time?! I'm so lucky!" :28558:

Гледам темата, търкам очи. Пак гледам. Няма лъжа, няма измама  :blush:

Това наистина е едно от заглавията, които имат красив арт, добър плот, мноого хумор и към момента/надявам се и занапред/ няма насилие. По любов/феромони се взимат, дет се вика.

Защо ми се види, че артът в последния чап е стилистично много по-различен о.о

• Haha 2