Jump to content

Recommended Posts

Ето две предложения за сералчета....  в зависимост от това в кой фенклуб сте след финала на сериала - на Шефчето дългуч или на Готиния приятел  :lol2:

Шефчето ще го раздава пак шеф (надявам се някъде през май) - Please Feel at Ease Mr. Ling

dxXkb_4f.jpg

 

А "небесния" (Sky Li) пак го раздава второстепенен в Mysterious Love 

xJ4e0_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се оказа, много сладък, точен и ясен, без много овъртания и излишни интриги. Мога да го определя като "позитивен сериал" . Нямаше кой знае какви отрицателни персонажи и всичко вървеше много леко и забавно. Чак ми се прииска да преживея това, което и главната, и да стана нечия "лейди", ама като се замисля колко му слугуваше на малкото шефче, май се отказвам от желанието си. :D Но пък това, което той правеше за нея беше уникално сладко. Нереално готин образ беше главния - много млад, уж арогантен и взискателен, с бърз и остър ум, умел и добър в работата си, а в останалото време, като му захлопа сърцето по лейдито- беше просто едно високо дете. Всичко в отношенията им ми хареса,

Off Topic

само ми беше излишна историята в пещерата. Можеше друга причина да измислят за травма от детството, или просто да си го кажат - получава паник атаки от травма от детството :) 

Другите персонажи също бяха много интересни образи. Адвокатката ни показа един друг образ на жената в 30-те, а отношенията й с Хуей И Уан - това че връзките могат да се развият по различен начин. Много сладки ми бяха и актрисата, и младия секретар Уан. Жалко, че нямаха много екранно време. Май Къ си беше култов образ с интересна житейска история, която носеше поуки и вдъхваше респект. 

Препоръчвам за феновете на роматичните леки сериалчета, носещи усмивки и ведро настроение. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса. Едно такова, нежно, позитивно, обнадеждаващо... Идеално за мрачни и дъждовни дни. 

Особено съм впечатлена от прическата на главния. Цък зализваш перчема и изглеждаш на 30, цък не си зализан и си на 16. Ще трябва сериозно да си поговоря с моя фризьор :D

 

Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...