Jump to content

Recommended Posts

oOAnNc1WR7nVkkUZEYo1Rah33YH.jpg

Off Topic
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай


 Плакати
Уеб драма на моята скъпа лейди Китай

 

My Dear Lady

Държава: Китай
你 成功 引起 我 的 了 / Ni Cheng Gong Yin Qi Wo De Zhu Yi Le
Жанр: Романтика
Епизоди: 16

Начало:21.05.2020
Режисьор: Liu Mao
Сценарист: Jiang Mi
Продуцентски компании Sohu, HCMC Huachen Meichuang

Субтитри: Английски

 

Участват:

Jiang Mengjie като Ling Xunxun
Mi Lu като Zhou Quan
Liu Te като Cheng Li
Sky Li като Hui Yiwang
-------------------
Yilia Yu Yue
Zhang Guansen

 

Описание:

Лин Сюн Сюн е разведена и твърдо решена да върне попечителството над сина си.

Решава да започне работа и случайно бива наета като личен асистент на директор на фирма за козметика,

по-млад от нея с 6 години, който постепенно се влюбва в нея.

Лин Сюн Сюн не смее да приеме чувствата му заради възрастовата им разлика. 

Освен това тя е притеснена дали той и властната му майка ще приемат факта, че има дете.

Дали този романс на по-възрастна жена и млад мъж ще завърши щастливо?

 

 

:essub:

Свали с Български субтитри :click: и :click:

Онлайн с български субтитри: :click: :click: :click: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле,тоз голям маркуч. Главната толкоз антипатична ми се стори отначало,ама с напредването на сериите,чак ми захаресва, оня дългуч,както пишат рускините,по-добре да понатрупа мускули преди да се поразголва ...

Тъкмо се загледам в нещо ... и няма превод. Той сериалът свърши ,субтитри няма.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го заглеждам това от няколко дни, ама като са се закотвили на само 3 преведени  епизода.... @lukrecianaТой  дали излезе целия или има още неизлъчени епизоди?

Ето линк към канала в YouTube, където пускат английският превод - за утре има дадена премиера на още 3 епизода - всеки петък нов или нови епизоди с превод. На 6 преведени може и да го загледам  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично. И другият главен -тайванецът Ли е много готин мъж-докарва на мъж,не  на някой хилвв дръглив младок като баш главния.

Е, и пак вкараха някакво заболяване,дължащо се на травма от миналото.-те какво почнаха да повтарят корейците-азиатска му работа.

Поне засега всички се държат нормално,няма .съвсем ощипани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са еднотипни  тия съвременни сериалчета, но и това никак не е лошо. Всички образи са приемливи,естествени.Вив, може да гледаш. Има и забавни моменти.

Off Topic

 

Приятелката и оня неин дългогодишен "уж"само приятел,когото не иска да загуби,дано се съберат.

А този дългуч малчо ще си пасне с детето на главната. Той вече открито я сваля, ма тя нали си знае дереджето милата,започна да му се дърпа,

а никак не и се ще. Да видим как,и кога ще му съобщи и как ще реагира той и майка му. Майката беше против, но я разпозна. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наредила съм се да гледам, пък и  епизодите не са много.

Ама защо навсякъде трябва да има я здравословно, я психично болен :lol2: В 3 от 3 имам, та чак ме е страх да започна онзи с Джони и Раба :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:DА, и тук има

Off Topic

един дето не е гей,ама се прави на такъв. Голяма терца, така ги докарва чупките,ама после като си легнат сестрински с едно  от мацетата, ще си ги получи... лепенките.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нашата главна

Off Topic

голям тандем в пиячката са. Разказаха си тайните... Нали знайш,кат си пийнеш всичко си казваш.

 

11 са излезли,сега ще зяпам последните две.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значииии,  @lukreciana, къде ме замота с това сериалче, от един час се опитвам да стана да ходя на пазар..... И я да видя и това, и това.... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, vivivan написа:

Значииии,  @lukreciana, къде ме замота с това сериалче, от един час се опитвам да стана да ходя на пазар..... И я да видя и това, и това.... :lol2:

Качих още малко от девета. Виж го после как  е разкопчал ризата да я съблазнява. Много сладък там.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. то няма субтитри. Обаче 11-та свършва до 30та минута някъде, и не знам, ще има ли други серии.

Или са го поорязали и дотам. Има някакъв завършек.Може и да е края.Без субтитри,не ми е ясно. Ако са го орязали,гледам има доста забавни моменти ,които не съм гледала....След като завърши и излязоха надписите, пуснали са отделни кадри,някои съм гледала,други -не. Та,затова така мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживях да видя двама влюбени постоянно да се мляскат и радват един на друг. Е,само заради това си заслужава да се гледа. Само в12-та серия

Off Topic

 

vlcsnap 2020 06 05 21h05m41s637

Сутрин в банята

vlcsnap 2020 06 05 21h07m28s232

Двамата готвят

vlcsnap 2020 06 05 21h14m16s237

В асансьора,хората чакат да се намляскат.

 

 

vlcsnap 2020 06 05 21h15m22s159

На работа

vlcsnap 2020 06 05 21h14m58s228

 

 

 

Този малчо, този малчо, по-отракан и от кака.. 

Само да не го зализват,че така изглежда от детската градина. Гледам снимките напред,братчета със синчето на главната,подскачаха и танцуваха в детската градина.Ха-ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, кога се повява малкият, че го чакам :lol2: Вървя с английския превод и още го няма,а чакам да внесе живинка, смут и ....пакости :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно, свежо и романтично. Много сладка главна двойка независимо от разликата във възрастта, отиваха си.  Но моите десет точки днес отиват при втория главен :) Тайванеца си заслужава вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...