Jump to content

Recommended Posts

Изгледах го! Много симпатично и разтоварващо сериалче, направо си е глъдка позитивно настроение. Върви леко и не усещаш как се изнизват един по един епизодите. :DКомедията беше представена по много сполучлив начин, магията е в умерени количества, само романтиката ми беше малко. Героите бяха много приятни, красиви и в същото време големи образи. Лелята беше уникална с този бретон, а приятелят на Модем, Ъп-голяма скица. Много съм се смяля в момента когато

Off Topic

Лайт обикаляше да вози хора и доставя всякакви неща из страната, напук на Модем, а тя започна да го гони и всички започнаха да бягат след тях и да ги гонят.... ииии опита за даряване и даряването на паритеее беше много смешно...  той изобщо знаеше ли, че прави дарение?!?! :D  

Много се изненадах, когато излече, че Шефът на Модем 

Off Topic

е Купидон, и малко мъчно ми стана за него. Също така се зачудих, как никой не пита за него и не го потърси, след като той изчезна... или нещо ми е убегнало в този момент. ...

Историята с бащата на Лайт беше тъжна, но там може да се поспори дали в миналото, решението което е направил баща му е било правилно... 

Финалът ме накара да се усмихна и да се огледам за хората са около мен, да си припомня колко скъпи и ценни са те за мен! :happy:

Благодарности за преводът! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо благодаря за превода!

За самия сериал няма да ми стане един от любимите.Сладко сериалче,но нещо му липсваше.Актьорите си бяха симпатяги,но много често преиграваха.Сценария на някои места препускаше,на други пък се протакаше.

Не искам никой да обидя с моя коментар,който иска да гледа сладки актьори и магии да го гледа.

Още един път благодаря за превода, бъдете живи и здрави.Жалко,че малко тайландски сериали се превеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...