Jump to content

Sweet Home Season 1 (2020-2021)


Recommended Posts

6eMg81CPLalULg8spPt2LxfQtFj.jpg

 

Off Topic

Image

wr60N_3f.jpg

EntWQ4hXUAECKsz?format=jpg&name=smallEntWR1zWMAEX3QV?format=jpg&name=small

 

Sweet Home Season 1 (스위트홈)
Страна: Южна Корея

Също така известен като: Seuwiteuhom Sijeun
По уебтуна на Kim Kan Bi & Hwang Young Chan "Sweet Home”
Период на излъчване: 18 - Декември - 2020 – ? 2021 г.
Време на излъчване: Събота - Неделя 21:00
Жанр: Трилър, Съспенс, Хорър
Канал: tvN, Netflix
Епизоди: 10
Режисьор: Lee Eung Bok (Descendants of the Sun, Goblin, Mr. Sunshine)
Сценаристи: Kim Kan Bi (уебкомикс), Hwang Young Chan (уебкомикс), Heung So Ri, Kim Hyung Min, Park So Ri
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Song Kang като Cha Hyun Soo
Lee Jin Wook като Pyun Sang Uk
Lee Si Young като Seo Yi Kyung
Lee Do Hyun като Lee Eun Hyeok
Kim Nam Hee като Jung Jae Hun
Go Min Si като Lee Eun Yu
Park Gyu Young като Yoon Ji Su
Go Yun Jeong като Park Yuri
Kim Kap Soo като An Gil Seob

 

Резюме: След като семейството му умира при инцидент, самотникът Ча Хьон Су (Song Kang) се премества в нов апартамент. Спокойният живот на гимназиста скоро е нарушен от странни инциденти, които започват да се случват в новата сграда. Докато хората се превръщат в чудовища, Хьон Су и други жители се опитват да оцелеят…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Линк към Сезон 2 :subs: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод, нямам забележки към актьорската игра, все пак ИШЙ и И До Хьон са в каста, както и някои актьори ветерани. Даже Сонг Канг, който не ми хареса изобщо в Любовната аларма, играе доста добре тук, но не ми се гледат още 9 часа ужаси, не съм в настроение за такъв тип сюжет.

За пореден път обаче корейците са направили парче, което грабва още на първо чуване, та ето го и него. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многоми хареса, някои от ефектите също са добри, а и всяка серия си има някой момент, който те хваща за гърлото. Мангата е малко по-дарк. Не е толкова ужас след 1 епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде ми музата за ужаси. Трябваше ми нещо да ме отцепи от реала и това свърши отлична работа. Имаше си доста гротескни сцени, но и добри ефекти. Отлична игра на всички и всеки епизод свършваше много интересно. 

Spoiler

Хвана ме яд, че убиха зеленото чудовище, което спаси момченцето. Ако има 2-ри сезон, да вземат да го върнат.

Доколкото разбрах ако има 2-ри сезон, ще е по отделен сценарий. Първи сезон е покрил целия уебтун.

 

:D 

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса. Смислен, добра актьорска  игра, голямо разнообразие от чудовища, държи в напрежение до края. С нетърпение очаквам продължението. 2 сезон е обявен да се излъчи към есента на 2023, а 3 сезон е предвиден за 2024 г.

 

„Sweet Home“ ще се завърне за втори и трети сезон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го за 2-ри път, просто този сериал не ми писва! Повтарям си го всяка година-2022 и сега 2023. ❤️ Страхотен сериал с уникални актьори и актриси. :yes:

Очаквам и 2-ри и 3-ти сезон!! Със сигурност ще се гледат и то по няколко пъти. :up:

П.С Squid Game също го очакваме през 2024!

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да напиша, че отдавна не бях гледала сериал с толкова много масова смърт, но се сетих, че гледах  Alice in Borderland. Беше толкова грубо, сурово и добро. Показва най-добрата и най-лошата  страна от човека.

Това ми е едва втория корейски сериал и не ми се смейте, но ми хареса повече от Squid Game.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се тази година или 2024г. за 2-ри сезон, явно и за 3-ти. Надявам се да е тази година, 3 години чакане е достатъчно. :lol:

~~~~~~~~~~

61320158-af61-405d-9eba-b02e7c047db2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...