Jump to content

Recommended Posts

Съгласна съм с предходните коментари. В историята имаше красиви послания и уроци, а актьорската игра беше брилянтна. 

Въпреки това, аз очаквах една идея повече от финала.

Сериалът имаше много силен старт, заради което обаче имах усещането, че с всеки епизод вълнението спадаше. 

• Like 1
  • Upvote 1

Въпреки няколкото (минимални) забавяния, сериалът беше страхотен, интересен и различен и абсолютно си заслужаваше. Главната е абсолютен трепач, възхитителна и като визия, и като игра. Определено я бяха направили да прилича възможно най-много на Jun Ji-Hyun от My Love from the Star. Но няма значение, хареса ми много дамата. На Ким Со Хьон никога не съм му била фенка, нито като визия, нито като игра ми допада. И тук си беше доста голямо дърво, но на моменти имаше проблясъци. Абе справи се, горе долу. Но брат му, момчето с аутизъм, беше невероятен! Истинска стихия, перфектен във всяко отношение. И всички възрастни актьори бяха отлични. 
Като цяло много ми хареса цялата атмосфера, страшничка-готическа, но и много красива. Приказките бяха уникални, илюстрациите също. А за ‘прокълнатия замък’ да не говорим, истинско бижу. 
Майката-психарка също се справи отлично, въпреки че я подозирах от самото начало коя е. Страхотна игра, браво. 
Въобще, заслужава си драмата. Уникални образи, които ти влизат под кожата и интересна история, която ще се помни, със сигурност. 

• Like 3