Jump to content

Recommended Posts

Ами щото ме викаш тука, за да гадаем, затова. Ти не си писала, но другите чингута тук направо го смляха. Иначе и мен не ме бъркат клишетата. Ама с тях всичко е ясно предварително и няма мегдан за дискусии.

Туй е явно нов тренд - мадамите да са свръхактивни - и в сериала на любимеца ти е така.

А гарантираш ли ми, че ако дойда ще минем 56-те страници? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатлиха ме излезлите епизоди. Само на 1-2 места съм гледала Со Йе Джи, което се оказа голям пропуск от моя страна. Талантлива актриса е и то с очарователен глас. Тя и О Джунг Се направо блестят в този сериал. Въпреки че много ми харесаха двата епизода, няма да имам големи очаквания за драмата, понеже съм гледала предишната творба на сценаристката - Jugglers, която беше типичната романтична комедия, с която можеш да убиеш някой час, но няма да видиш нищо задълбочено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.06.2020 г. at 11:12, Чингулинка написа:

Туй е явно нов тренд - мадамите да са свръхактивни - и в сериала на любимеца ти е така.

А гарантираш ли ми, че ако дойда ще минем 56-те страници? :P

 

Кой любимец, че аз си имам китайски, корейски, тайвански и тайландски?

За да ги минем, ти трее едно от трите - много хора, сто епа или да си експерт в модния бранш и да й обсъждаме аутфитите. Ама аз не съм кой знае къв, тъй че ще кимам главно :D

 

Off Topic

Да не е пречукала майка си, бе? Доколкото разбирам, и от двамата е била тормозена като дете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко я обърнете на чат темата, на обсъждане на потребители, нападки и от сорта, може и да докарате 57 страници.:na2:

Сериалът дава надежда да стане интересен, но за сега, поне  на мен, не ми е от особено захващащите, точно поради въпросните характеристики на героите. Приемам ги, обаче, като база само и чакам развитие.Мадамата ме кефи, Соплякът -не особено, като герои естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lawandula написа:

Ко я обърнете на чат темата, на обсъждане на потребители, нападки и от сорта, може и да докарате 57 страници.

 

И после, фокус-мокус, от 57 - на 17 ;)

 

Аз им проверявах годините на главните, по-голям от нея бил. Хм.

 

Off Topic

Интересно обаче, как изобщо й се котират книгите. Мен ме кефят, ама аз не съм на 5 и вече не се напикавам нощем. На детето си едва ли бих ги чела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, seal_reinforce said:

 

Кой любимец, че аз си имам китайски, корейски, тайвански и тайландски?

Е кой, не е Дедо, а Уки - корейската ти любов. В неговия сериал малката много нахакана.

Моден експерт не съм, моден терорист може :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо впечатляващо като сценарии от двата епизода. 

Обаче много подходяща роля за Seo Ye Ji. Играта и е на ниво, визията ... за гласа да не говорим. Тя заедно с братчето за момента правят филма. Kim Soo Hyun стои като истукан до нея. Агресивността на Ye Ji  направо го засенчва. Няма и помен от играта му в Real. Там със Sulli бяха впечатляващи. Дано по-нататък се пооправи. Но като цяло ми е интересно и ще следя... Главно заради главната :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката с дълбокия секси глас и звездолинчо ... много съм щастлива .... ако има и щастлив край ще съм още по щастлива ... добре че са приятелите,че да ти отварят очите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, почна да му пуска ръце :D

 

Тъкмо си рекох как ще й издере на съперницата очите и бам - кадър на неква статуя с избодено око :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Когато животът стане непоносим, бягството е обичайният изход!" Оставям ви това тук и отивам да си догледам епизода. Клишета, не клишета интересни теми разглеждат, ако и да го обърнат на романтика накрая. То и в "KIll me, heal me" бяха розови клишета, но покрай тях имаше още много. А актьорите са страхотни дотук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2020 г. at 12:11, dido100 написа:

Мдааа, явно когато бях малък са ми чели неправилни детски приказки. 

Хмммм, братя Грим не са ли ти чели?   Или Андерсен, който е споменат тук?:ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе знаеш ли колко удобно става по някое време, все да бягаш... Хич не е нужно да ти е непоносимо, важното е да ти е лесно ;)

 

Луд го прави и аутфитите вече минават към фаза, в която им липсва само камшика към тях.

 

Off Topic

С който може да пляска оня, ексхибициониста, нали така и така я писаха на щат у лудницата :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, cucyta написа:

Хмммм, братя Грим не са ли ти чели?   Или Андерсен, който е споменат тук?:ilovethis:

 

Хахаха, май не са му чели хич приказки на дидо. Аз каквато и да зачета все по -страшни от тези корейските. Сто пъти се препотих докато четях на племенницата за малечко палечко мисля беше, дето един искаше да убие него и братята му (канибал беше май,  доколкото помня), а вместо това преряза гърлата на седемте си дъщери. 

Иначе изгледах само първа серия, заинтригува ме и нямам търпение за следващите. Надявам се превода да не се бави, за да мога да го гледам с български субтитри. Главните ме кефят, той ми липсваше на екрана, а мадамата е супер подбрана за ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказки като приказки. Тъкмо дъщеря ми чете "Басните на Езоп",

препоръчана литература от училище за 1-ви клас и се възмущаваше,

че във всяка басня се говори за колене, убиване и пр.

Твърде смело е да се правят генерални изводи след изгледан първи епизод, но ми хареса.

Досега не бях гледала Со Йе Джи - като изключим бухенвалдския и леко прегърбен силует, е симпатяга.

Модерната вещица :D 

Има страхотен глас, а на моменти погледът й ми напомняше на Чон Джи Хьон.

КСХ няма да го коментирам, той е ясен :wub:

Двамата стоят добре на екрана като двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Като изкараха на показ бръмбарите в главите  на всички първите два епизода, в трети и четеърти пеперудите бяха на ход вече. Харесаха ми, само дето не мога да реша кой ми е №1 все още от претендентите.

 

@seal_reinforce, много точно:yes:- "Абе знаеш ли колко удобно става по някое време, все да бягаш... Хич не е нужно да ти е непоносимо, важното е да ти е лесно" 

Там  ще да копаме.И ще дирим любов.

 

П.П. Допълних си след гледането на четвърта  последното изречение, че да не взема да се отнеса в дълъг нов коментар за родителството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, брат му обаче е жесток. Милият,

 

Off Topic

пари за кемпер събира. Повече акъл от малкия ще покаже накрая.

 

Аз си мислех, че ексхибициониста ще го изтърват

 

Off Topic

и ще се кукне при нея в замъка насред гората, то па още по-весело стана. Ама изрекламираха добрия спирачен път на Волво-то :D

@Чингулинка, ела да чуеш слона как реве :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, seal_reinforce написа:

@Lawandula, брат му обаче е жесток. Милият,

 

  Скрий съдържанието

пари за кемпер събира. Повече акъл от малкия ще покаже накрая.

 

 

Че той като е аутист, да не е глупав. Само възприятията му дават на късо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възхитена съм. Болезнено красив сериал.

Off Topic

Сериалът е изпълнен с болка и красота, но това не раздира душата ти. Имам усещането, че действието се развива в свят затворен в стъкленица и аз го наблюдавам отстрани. Така в края на всяка серия въпреки личната драма на героите съм умиротворена и обнадеждена за бъдещето на всеки от тях. Действието е динамично, а в същото време сякаш нищо не се случва и всичко е застинало. Точно като в приказка - затвориш ли книгата и героите изчезват.

Бащата дали е превъртял и е искал да убие главната като малка или е помислил, че тя е убила майка си и съвсем съзнателно е искал да я удуши, защото е решил, че си отглежда чудовище. Всъщност досега се оказва, че героите са продукт на родители-"чудовища".

Подборът на актьорите/актрисите е разкош - събрани са повечето от любимите ми актьори/актриси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяяяяяяяяяяя,   Куак Донг Йон със специално участие. :wub:

Да не започнат всяка седмица да ни представят отделен психиатричен случай. Ще се превърне в медицинска драма.

Главният лекар много радва, как намигна на камерата.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си причина Ким Ми Гьонг и Ким Чанг Уан да са във всеки втори сериал. Трябва някой читав второстепенен герой, иначе завистливата приятелка от детството ще вгорчи драмата. 

От видяното досега мисля, че майката на Мун Йонг е убила майката на братята. Ако е носела рокля с пеперуди, това може да обясни страха на Санг Те. Може и затова бащата да е построил къщата на такова отдалечено място. С извинението майката да се фокусира върху книгите си, а в действителност да пази света от нея. Ако се е опитала да убие и детето си, може при самозащита Мун Йонг да е убила нея. По принцип рядко познавам

:D, но едва ли ще изкарат главната някакво чудовище. Все пак романс трябва да върти с Канг Те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...