Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

 

Бе не бих се фанала точно за кинтите като критерий. То и Преслава и Криско са топ по хонорари, ама едва ли ще седнеш да ги слушаш и ръцете всички горе!! :lol2:

 

Аз се притеснявам тез двамата да не се залюбят, четох, че той я е дръпнал с него в новосъздадената агенция. Ще има да се влачат заедно като скачени съдове в бъдеще, така че призовавам към търпимост :D

 

БГ-то ако ни е критерий, уйдя коня у ряката. Предавам се. :D

Инак са хубава двойка.Да се влачат,  'ко се тачат.

Пък тя, ако налее малко кокала, че и с филърите и силикона 40 кила с мокри дрехи няма, още повече ще блести. Аман от анорексичната им мания, губят вече всякаква женственост, мое си мнение, разбира се. Даже на мен,  враг №1 на наднорменото тегло, ми идва в повече критерият им за слаботията.

 

@desini, поне с руския превод това, че не му е майка, не го видях директно. Имаше само за динозавърчето обяснението, но  това дава веднага асоциация, че се отнася и за него.

 

@dido100, за каката съм съгласна, един + отгоре за нея, като цяло, но тук не мисля.С каката си беше Бонбон(да го изпапка), а сега  е Лимон(има се зори и да и текат лигите на мацката). Просто тук,   държанието и  статусът на героинята впечатляват и като сложим красивите дрехи в добавка..., докато той има къде по-трудна роля,  а играе на куц крак все едно, с такава лекота и финес прави всичко и погледнато  отстрани сякаш е много лесно, толкова естествено му се получава. Да не го сравнявам примерно с... Минчо, да речем.:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема критерии тука, всеки се бори със зъби и нокти да се шуми около него. Нова агенция, току-що създадена от приятел на Звездьо и незнайно с кво баш негово участие. Дърпа и Со Йе Джи с него, агенцията е копродуцент на сериала, те двамата - главни звезди на небосклона. Нормално е да бият тъпана на всички фронтове, включително за хонорара, който е малко на принципа "роднина-милиционер-роднина-милиционер". Не се знае и дали сам на себе си не плаща, но ако това ще помогне да привлекат и други имена и да се наложат на пазара, що па не. 

 

Всеки си е с любимеца, нема нужда да плюем нонстоп по другия. Те утре ще се заженят, ние тука за тях ще се дърляме. Да се смразиш с Дидо зарад един Звездьо, сакън :lol2:

 

Иначе, слабичка е, ама и аз искам да съм 40 кила и с такъв гардероб. Силикон ми не требе :D

 

Together forever:

fcc9fe0f285deab9fc3052553e8f9a6187129c98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звездьо беше акционер в агенцията на Пе Йонг Джун и сигурно си е продал дяловете. Нормално да е акционер и в новата. Играе момчето, печели. А дали ще се вземат двамата млади? Лично аз се съмнявам.

Съгласен съм, че нейната роля е много благодатна и по-лесно се демонстрира добра актьорска игра. Но той е непробиваем. Аз не съм му точно фен, но не мога да си затворя очите пред способностите му.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не ми е Звездьо любимец и на мен от тия специалните, но ме впечатлява с игра и как върви нагоре с всяка роля. 

@seal_reinforce, смразяване с Дидо- никога! Той на 100, аз на 101, за кога!:D На 100, на 100, но не е сляп я!

Как  да не я харесваш Со Йе Джи- хем красива, хем  една от малкото корейки с  прави крака, хем можеща. 

В тая драма, може всеки да изнамери някакви кусури, но едва ли някой ще намери кусур на актьор.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, dido100 написа:

Първият път Jun Ji-Hyun в My Love From The Star, сега Со Йе Джи.:tongue:

Коя? Со Йе ДЖи мисля, че ще я запомня, колоритна и добра е в изпълнението на тази роля, пък и ролята е благодатна....но от "Любовта  ми от звездите" помня Звездьо и нищо от актрисата.... Е, аз не съм критерий де щото и тази драма нещо започна да ми доскучава на 11-ти, ама ша продължа, че "много мина, мъничко остана".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, desini написа:

Има резон в това Санг Те да е брат на главната. И то не само заради думите на пеперудата. Помня, когато доктора шефа на болницата се опитваше да накара Санг Те да приеме главната, му даваше за пример анимационното сериалче, което той обича да гледа и каза, че героя там отгледал като свои деца други динизавърчета или там не знам какви анимационни герои и каза на Санг Те "така както и твоята майка не ти е биологична майка, но били истинско семейство" и т.н.

Сигурна съм. Това са драматургични правила - всички подсказки в тази посока  са глупави и излишни, ако не доведат до разкритие за роднинството им. Дори упорството на Санг Те, че Мун Йонг не е от семейството, също работи за тази хипотеза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, cucyta said:

но от "Любовта  ми от звездите" помня Звездьо и нищо от актрисата.... 

Ох, недей така. Jun Ji Hyun е великолепна винаги и навсякъде. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не мога да направя @bond, както казах не съм критерий. То и настоящата девойка не си я спомням в онзи религиозен трилър с капитан Корея, ама.... И да не съм съвсем спам, ама пък е спойлер за който не е гледал 12-ти:

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Matrim написа:

Сигурна съм. Това са драматургични правила - всички подсказки в тази посока  са глупави и излишни, ако не доведат до разкритие за роднинството им. Дори упорството на Санг Те, че Мун Йонг не е от семейството, също работи за тази хипотеза. 

 

Да, права си. Сетих се за още една сцена, когато старшата сестра подари големия динозавър на Санг Те и разговора между тях беше как динозавърката мама Доли намерила динозавърче, различен вид от нея, но го отгледала като свое дете. Поредния намек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 епизод. Пеперудата долетя до стената.
От разговора нежду главния доктор и Канг Те ме побиха тръпки.
Не вярвам майката

Spoiler

да е оцеляла след падането по стълбата, имаше предоволно количество кръв. А и трябва да е Хари Худини, че да се измъкне от куфара на дъното на езерото.
Теорията за сестрите излиза напред, но не си обяснявам защо отмъщава точно  на Санг Те.

И за всеки случай ще спя на светната лапма тази вечер, може пък да вкарат нещо свръхестествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Scarlet Heart, надявах се и аз да не се оправдаят очакванията ми за мед сестрата, дето преди писах, че ще прецакат сериала,

Off Topic

ако излезе свръхчовек пИпИрудата, но натам отиват. Освен  кръвта и чувала под водата, самообладанието до умиращия без свидетели е свръхчовешко.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мене точно

Off Topic

самообладанието до умиращия без свидетели не ми се вързва в картинката, за да е тя майката. Освен това държанието й беше състрадателно, дори любвеобилно, когато го  хвана за ръката докато се изповядваше на умиране, но ........ само сценаристите си знаят.

Да не се окаже, че мед. сестрата е била подражател и фен на майката и тя е убила майката на Сан Те, решавайки, че й прави услуга, а писателката са я гътнали напразно. Или пък  е била предната икономка на замъка, вманячила се е по майката или дъщерята, изгонили са я и тя от злоба  към новата икономка, въобразявайки си, че е писателката и майка на главната е убила майката на Сан Те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@meri2003, може, но ако е била влюбена в бащата.Тогава по се връзва

Off Topic

Убива новата икономка, съпругът пИпИрудата и той остава за нея в клиниката.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално става така. Докато гледах тази сцена наистина в един момент се запитах тая да не е влюбена в него, ама ми изглеждаше твърде сериозна жена и професионалист, че  да се влюби в пациент, а то какви неща могат да излязат от тая версия ...

Дойде ми и наум, дали пък не е майка на Сан Те, отнели са й го, защото се е била чалдисала за момент, тя го е търсила, разбрала е, че майката на Ган Те го е осиновила и отгледала и я е убила, но защо пък не го отвлече там веднага под моста ами го заплаши. 

Всякакви конспирации ми се въртят в главата, но .... има още малко до довечера да разберем и ще си дам почивка но мозъка, то остана още малко до финала на сериала и скоро ще разберем всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега преглеждам серията отново. Възхищавам се на Сан Те - блестяща игра. Такава гама от чисти и непринудени детски емоции в тялото на мъж (като бебе гигант е). Забележително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и предполагахме,

Off Topic

сестрата.

Следващата седмица ще излъчат последните два епизода, ще видим какво ще стане. 

Гледам залепена за екрана, става все по-интересно и вълнуващо. 

Честно казано се надявам на някакъв трагичен или незавършен финал. Типичната розова картинка не ми върви с тази драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Maddy-noona написа:

...Честно казано се надявам на някакъв трагичен или незавършен финал...

 

И аз, и аз. Примерно и двамата да умрат. А може и тримата, къде без батко :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неубедителен ход с главната сестра.

Off Topic

Да се завърне от оня свят - претрепана, удавена, закопчана в сак и да се устрои удобно в непосредствена близост до мъжа и дъщеря си. Изключително проницателният шеф на клиниката изобщо не заподозира, че работи с човек, с тежка диагноза. Никога няма да повярвам, че мъжът й и дъщеря й не биха я разпознали по гласа, жестовете, походката, по излъчването, все белези, които никакви пластически корекции и актьорско майсторство не могат да променят. Мун Йонг отхвърля категорично възможността това да е майка й. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, те това е! Последен шанс да спасят сериала. Ама де ги тия сценаристи!

Само пИпИрудата да не барат!

Най-добрата   реклама на корейската медицина и пластична хирургия не бива да  я  затрият.:D

 

@matrim, сега ще има врътки как

Off Topic

чувалът и водата са само фантазии на  болния мозък на бащата,  а за двете кила кръв не знам какво.:28558:

 Пък и те от началото ни казаха и показаха убийцата и че не е намерена мъртва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...