Jump to content

Recommended Posts

Оф, полудях, задето си отряза косата :mad:

 

Ще ми се той да се предаде на нейната честота, не тя да се прави на мома от народа заради него :rolleyes:

 

p.s. Батко ще й разкаже играта на новата прическа, залагам на него :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атмосферата е приказна и топла.
Су Хьон е изключително въздействащ, дотолкова че душата ми се свива, като го гледам как преживява болката от миналото,
и започва да пърха, когато най-сетне лицето му започва да се усмихва.

А Со Йе Джи толкова сладко и заразително си хапва, че започвам да слюноотделям съпричастно...

Прекрасни две серии.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът изглежда обещаващ, и на мен ми напомня частично като атмосфера на Hotel del Luna. Главната е доста интересен образ-ексцентрична, с тежко минало, непредсказуемо поведение и страхотна визия. Главният също е добро попадение, визуално си отиват доста. За сега гледам само трейлъри на епизоди и части от тях преведени на английски, но се надявам скоро да има и бг превод. Търсих в замунда, но не открих.Във vbox също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че в Корея рейтингът на сериала е нисък (5-6%), докато в чужбина го харесват повече. По-подробно четете тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно статията, която dido публикува. Истината е, че макар да харесвам Kim Soo Hyun като актьор, в този сериал не ми е много любим дори ме дразни. Така че може би има нещо вярно. 

Сега за последните епизоди, изглежда тепърва ще става интересно. Тази дали действително и е майка не знам, но е адски неприятна, иде ти да я фраснеш като се усмихне. Трейлъра за следващия епизод изглеждаше като happy ending, не знам какво са намислили. Дано не стане така, че темата със семейството да получи 30 минути екранно време от следващия епизод и после 5 епизода романтика. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам само заради мадамата, все ми е тая кой е срещу нея, ако ще кактус да е. А той верно ми прилича на Жокера, ъгълчетата на устата му са все нагоре. Ама на нея не мога да й се наситя, в друг сериал така не ми е действала. Е, откак си отряза косата съм й сърдита де, още не съм гледала последните два епа. Ще я бойкотирам до уикенда и ще гледам четири наведнъж :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звездьо е наистина най-скъпо платеният актьор- на серия  167000 долара(200 млн вона).За сравнение- Бьонг Хонг за Съншайна е получавал 126000 долара(150 млн вона) на серия,  Чи Чанг Ук в сериала му в момента 50300 долара.

Та, без него, съвсем нямаше кой щеше да гледа сериала.:28558:

МацкатаСо Йе Джи ( всеки път и гледам името, не я помня и това е) и аз я харесвам и то много, но не може да се равни със Ким Су  Хьон по рейтинг.Още помня как стрините в Китай и Япония  наддаваха  за 5-10  минути с него, след звездния сериал и как като куче на каишка го водеха да се среща с тях.

Колкото до рейтинга на сериала, нисък е за очакванията, но и не е за масовия зрител.

Мен поне ме  понатоварва, пък и на моменти  ми доскучава с някои от страничните персонажи.Пицаджията ми иде почти всеки път да го превъртам.Смятам, че доста усилия са хвърлили върху главните и брата, а за останалите -не и те доволно бледнеят и не интригуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен сериал. Май засега съм на мнението на корейците. Не виждам логика в цялата история. Кой нормален човек ще приеме да го принуждават, изнудват и манипулират да обича? То даже и да имаш някакви чувства, ще ти се отще. Освен ако са садо-мазо двойка. Всеки път главната като тропа с краче и врещи"Мой си!" ми идва да й изшия един зад врата. А дори не си падам по Звездолин.

Off Topic

Особено като отмъкна брат му беше супер отвратително.

Да удряш по слабото място и то целенасочено си е перверзия. Интересното е, че той си измисли хиляда и 1 оправдания, за да приеме. Явно има някакво обяснение за поведението й, но не виждам как нормален човек би й играл по свирката. Засега ще го продължа, надявам се да се появи смисъл в цялата история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@anirtimid, сигурно си още в началото. Мен тропането с краче ме кефеше, в противовес на мяукащите жално и протяжно лигли. Ама нещо зеха да омекват и двамата, искам един хубав скандал и чак тогаз:

 

8b2ea050c8ab1fdf.jpg

 

p.s. Ако вече се е случило, да си траете! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce

Приключих шеста. Колко още? Не знам, за мъжете може би е секши, ама мен яко ме дразни. Да му обясни, че като малка се е държала така заради майка си и да се приключва. Какви са тия недомлъвки и защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 7-8 вече почват да си мяукат. Не знам за мъжете, ама за мене е секси :D

И аз бих го командорила, ама да му разправям, че го обичам - не. Под достойнството ми е.

 

Ахахаха, в началото на еп.9 как побесня и го изхвърли от колата :lol2:

Отивам да си го догледам, нема да изтрая до уикенда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-ти ми беше лигав, но накрая Звездолин оправда с изпълнението си всичките пари дето му дават! Шапка , му свалям на момчето.:bow:Потресаваща сцена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, anirtimid написа:

Странен сериал. Май засега съм на мнението на корейците. Не виждам логика в цялата история. Кой нормален човек ще приеме да го принуждават, изнудват и манипулират да обича? То даже и да имаш някакви чувства, ще ти се отще. Освен ако са садо-мазо двойка. Всеки път главната като тропа с краче и врещи"Мой си!" ми идва да й изшия един зад врата. А дори не си падам по Звездолин.

  Покажи скритото съдържание

Особено като отмъкна брат му беше супер отвратително.

Да удряш по слабото място и то целенасочено си е перверзия. Интересното е, че той си измисли хиляда и 1 оправдания, за да приеме. Явно има някакво обяснение за поведението й, но не виждам как нормален човек би й играл по свирката. Засега ще го продължа, надявам се да се появи смисъл в цялата история.

 

Странен сериал ли?

Заглавието да не би случайно да е такова!

Клиниката с обкръжението, което виждаме, е реално една малка Корея с всичките ѝ проблеми- детски травми, отговорности, домашно насилие, знаменитости в нескончаеми депресии, заради млоумна фенщина и чосонски порядки, привързаност до обсебеност, борба за оцеляване и така нататък и така нататък, да не изброявам всички. Тотално психясала нация,  но наглед, разбира се, всичко  си е наред.Прикрити под едно качество, вродено и донасадено- дисциплина,  балансите им избиват точно в тези показани направления. 

Та той аутистът, реално е най- добре от всички.Живее си в собствения си свят, без да се съобразява с никой.Прави, каквото иска, изисква, както и  каквото иска и казва, каквото мисли.

Е как да има рейтинг и да се хареса в Корея- който го осъзнава, не му е кеф да се гледа, който пък не- не му е интересно да гледа някакви откаченяци.И има сигурно  5-10%, дето виждат, осъзнават, но нищо не могат да направят, освен, ако могат да избягат или поне в дома си да се опитат да въведат по-човешки закони и отношения, а ако не могат и им дойде байгън да се гръмнат, най-грубо казано.

Та по повод горния коментар- героите всички до един са болни. По тая причина не можем да обвиняваме и съдим  никой за постъпките му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Lawandula написа:

 

Странен сериал ли?

Заглавието да не би случайно да е такова!

Клиниката с обкръжението, което виждаме, е реално една малка Корея с всичките ѝ проблеми- детски травми, отговорности, домашно насилие, знаменитости в нескончаеми депресии, заради млоумна фенщина и чосонски порядки, привързаност до обсебеност, борба за оцеляване и така нататък и така нататък, да не изброявам всички. Тотално психясала нация,  но наглед, разбира се, всичко  си е наред.Прикрити под едно качество, вродено и донасадено- дисциплина,  балансите им избиват точно в тези показани направления. 

Та той аутистът, реално е най- добре от всички.Живее си в собствения си свят, без да се съобразява с никой.Прави, каквото иска, изисква, както и  каквото иска и казва, каквото мисли.

Е как да има рейтинг и да се хареса- който го осъзнава, не му е кеф да се гледа, който пък не- не му е интересно да гледа някакви откаченяци.И има сигурно  5-10%, дето виждат, осъзнават, но нищо не могат да направят, освен, ако могат да избягат или поне в дома си да се опитат да въведат по-човешки закони и отношения, а ако не могат и им дойде байгън да се гръмнат, най-грубо казано.

Та по повод горния коментар- героите всички до един са болни. По тая причина не можем да обвиняваме и съдим  никой за постъпките му.

 

Боже, какъв коментар! И след като се разбра, че съм извън тия 5-10% високо духовно извисени личности, които оценяват дълбочината на сериала, се предполага, че трябва да отида в ъгъла и да си посипя главата с пепел? Достатъчно съм възрастна и достатъчно образована, за да съм си изградила собствен вкус за литература, музика и изкуство, за да ми давате насоки как да възприемам едно художествено произведение. Не ми обяснявайте какво е корейското общество, народопсихология и порядки - не само вие сте осведомена по тези въпроси. Не ми вменявайте чувство на вина, защото не ми допада динамиката и логиката в отношенията между двамата главни, поне до този момент. Защото аз коментирах  единствено и само тях. Не намирам за нормално да гониш някого, защото си обсебен от него и да го манипулираш, играейки си с чувството му на привързаност, с чувството му на отговорност и съпричастност, за да го притежаваш. Поне до този момент това бе показано. Ясно е, че всеки герой носи душевните си рани и, вероятно, това ще бъде обяснението за поведението им. Но къде, за бога, видяхте да казвам, че аутистът нещо не ми харесва!? Размахвате назидателно пръст и ми говорите, че не трябва да обвиняваме никого, но вие точно това правите, без дори да се опитате да вникнете в написаното от друг. Наистина тук има много различни хора, но нали разбирате, че не всички са илитерати? Рядко се изказвам по повод сериали и филми точно за да избегна подобни конфронтации, затова много внимавам какво пиша. Но позволете, все пак, и някой от рядко изказващите се да има свое мнение и да го сподели. Не е престъпление, нали? Жалко, че отсега нататък няма да ми е приятно да гледам сериала точно заради тази размяна на реплики. А ако се опитвате да разпалите някаква кавга, за да ви е по-интересно, ще трябва да разчитате само на себе си - няма да ви помагам в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-10-15-20%, хич не ми дреме в тях ли съм, извън тях ли съм. Гледам каквото ми се гледа; и никой да не го гледа, мога и сама да си коментирам. Рядко се засягам, от единия крачол в другия, ако е много повторяемо - казвам и показвам, кой схванал, схванал. Мога да съм пълно перде, мога и обратното, ама обикновено ме мързи :D

Това по принцип за общуването във форуми.

 

Конкретно за сериала - ясно е, че не е за всеки. Точно както ми е ясно и че е баш за мене. Харесвам мрачни краски (каквато обикновено е и действителността), които евентуално извеждат до хепиенд (както би ми се искало да стане и в реала). Не ми се гледат цветя-рози-цуни-гуни-мляс-мляс. Любов с извънземни, тип арлекинчета, дето баба ми си купуваше навремето от реповете, не ме разтоварва. Затуй звездолинения сериал съм го дропнала още на първи епизод и хич не ми дреме. На убеждаване не се поддавам и не обичам да убеждавам. За мен има стойност, когато някой харесва нещата на база вътрешното си усещане. Ако харесва същото като мен, още по-добре. Ако не, в пълното си право е и това няма да ме обиди. Изпросеното не ми е сладко. Неслучайно, най-досадното нещо на тоя свят е рекламата (и саморекламата) :D

 

@cucyta, като видя за какво говориш, ще се допиша. Че ме секнаха и не си довърших снощи епизода. Обаче ревът на кошутата ме довърши :D

 

@anirtimid, мислех нещо, ама забравих и се дописвам - според мен главната е с проблема на самотното единствено дете. Харесва го много, харесва го отдавна и, поради оскъдното й общуване в детството, продължава да се държи по детски - яростно дърпа и си пази играчката. Има проблем с общуването, но понеже не е живяла в мизерия и оскъдица като него, не е смачкана като изгората си. Самочувствието понякога може да е осъзнато, неосъзнато, без покритие, но често и само за прикритие.

  • Харесвам 5
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...