Jump to content

Recommended Posts

Ауу, ма тя наистина го играе ва банк, с това 

 

Off Topic

"Обичам те!"

 

Редно е, просто, той да ходи да й се моли после :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако задържи по същия начин, ще си го догледам с най-голямо удоволствие. Много интересна конфигурация са направили между заснемането и жанровете вложени вътре. Като сюжет е подобен на It's okay that's love,  а музиката е зловеща, каквито по начало са и приказките на Андерсен. Всички тези детайли обединени дават интригуващ резултат за гледане. Корейците умеят да направят от на пръв поглед несъвместими компоненти нещо хубаво. Изключително ме смъдна репликата: - Затова съм те родила. - В такива моменти се чудиш,

Off Topic

кой е по-ощетен, тези с вродената диагноза или тези дето я нямат вродена, но са травмирани, неглежирани и преследвани цял живот от белезите, които са им оставили другите. Има една приказка, че всеки е по малко счупен, ма в Корея тея деца ги млатят директно с големия чук. Признавам, че сериалът ми харесва и даже за тези 4-ри серии преобладава повече хуморът, отколкото драмата, но не намирам нищо красиво в това да тормозиш ментално някого, още повече детето си. Продължавам да се чудя, какво им има на корейците, ех. Харесвам как са подбрани всички актьори, но главната е същинско попадение. Дълбокият глас, стилът на обличане, нюансите в характера. Дори и да не ги обвържат романтично, за мен ще е достатъчно да ги видя как си помагат един на друг. Така или иначе, няма да обърна много внимание на романтиката. За мен по-интересна е психологическата част и тя ми засенчва всичко друго. Знам, че ще изострят още драмата. И имам кофти усещане, че нещо ще се случи с големия брат. Дано не позная. Но просто е прекалено голям център за главния герой, за да не му се случи нещо. Ще погледам, пък ще разбера.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейската фенщина пак недоволна от показаната сексуалност на екрана. Тия спирачка нямат. Псевдоморалът им  е номер едно на всичките земни  и неземни кълбета. А от екипа са рекли, че ще се поправят. Ей сега ще има рязане занапред.

Кой видял торсове видял и кой пипал с това ще остане!:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесвам Seo Yeji още от "Lowless Lowyer"(с Lee Joon Gi), обаче Звездолин хич не ми допада.

Ще се опитам да го гледам, след като излезе целия сериал. Дано да устискам, защото преди

време не догледах К2, защото Yoona страшно ме дразнеше. Заради Уки може да пробвам пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога за нищо не давам зор, малко ли има за гледане, ама тоя път съм се наредила отсега да чакам да качат днешната :D

Стори ми се, че много бърже сдаде фронта пича в края на еп.4, ама привю-то за следващия ме успокои :rolleyes:

 

Off Topic

@MuryG, имам подобен икспириънс на твоя, ама с Хилъра. Там обаче и Уки не може да ме накара да гледам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, seal_reinforce написа:

 

  Скрий съдържанието

@MuryG, имам подобен икспириънс на твоя, ама с Хилъра. Там обаче и Уки не може да ме накара да гледам :D

 

Хилърчето си го изгледах с кеф. Най-много ме кефеше хакерката. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми направи впечатление да  е фрашкано с клишета. Дори обратното. Почвам да си мисля, че ни е трудно да приемем чуждия манталитет и традиции и бързаме да ги обявим за клишета. Че какво да бъде детството на кореец в психарски филм? Трудно, разбира се. От всички изгледани азиатски филми, съм останала с представата, че там леко и щастливо детство няма. Самата идея някой от героите да протестира срещу представата, че децата се раждат, за да бъдат полезни на родителите си, вече е опит за бунтарщина. Още сме в началото, но историята ме хвана - добре е разказана, вълнува, а и героите са доволно любопитни, добре съчинени и добре изиграни. Со Йе Джи в тази роля много ми напомня на младата Ко Хьон Джон, и като визия, и като излъчване. Су Хьон е артистът с най-изразителното лице - всяка негова емоция се чете безпогрешно, без изобщо да е нужно да прави нещо специално. Изобщо, и двамата са много красиви. 

Притеснявах се, че ще преразкажат "Рейнман" на корейски (това нямаше как да го преживея), но за щастие - историята е различна и съвсем азиатска :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, клишета има, но са разказани по един добър начин, поне засега, че имам опит с ударно начало и не толкова добър край, поне според мен. Надявам се тук да получа добро изживяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, хиля се посред нощите с 5-ти еп като репичка. Разкошно чувство за хумор, примесено с много топлина и щипка интрига. Образите определено не са еднообразни. Откъм романтика-малкото е повече. Нагнетяват химията и моментите им са по-запомнящи се. Харесва ми, че не са сладникави.

 

Всички в тоя сериал ще излязат перверзници :ilovethis: Направо приритах на сцената с 

Off Topic

контрацептива. Мисля за сефте виждам нещо подобно в корейски сериал. И айде от рецепциониста на мотела може да се очаква да е с мислене 19 плюс, ма главната като взе да ръчка автомата и аз бях туше. Култова, култова сцена. Перверзник номер три: пичът с мотора и Санг Те, който без вина виновен размахвайки онази салфетка продължаваше да се чуди, защо съседът им хваща толкова често ''настинки''. Там вече превъртах сцената и се борех с хълцукания, за да си поема въздух. Продължих да се хиля и на мелето дето си спретнаха двете маци и главният. Изобщооо, пълно садо-мазо откъм хумор и сатира. Главната садист със замах, главният мазохист, та дрънка.

Любими сцени: когато главният отиде при Санг Те и му позволи да го натупа сладурската, за да изкупи вината си. И другата много мила сцена беше, като се прибра подпийнал, гушна го и му каза, че той е неговото всичко :wub:

Преразказах епа, но то просто всичко, всичко ми хареса. Чак се дразня, че няма за какво да се захвана, бе :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,

Off Topic

натисна го в кьошето, за радост на мотелджията :D

 

Обаче реакциите й са като на перфектния хищник. Цепи секундата и думата му на две. Въобще не го виждам да издържи на темпото, въпреки че взе да се опитва.

 

Брат му колко беше разочарован,

Off Topic

че тя не харесва гащи на динозаври :(

 

Напълни ми душата тя,

Off Topic

като ошамари конкуренцията. Много се нервирам с такива. Може да не се усетиш някой път, че те искат, ама колко трябва да си дебелокож и delusional, за да не усетиш, че НЕ те искат... Тиха, кротка и досадна. Добре й сипа :mad:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, къде ги гледахте тез емоции, аз май съм проспала. Превъртах на макс,че нещо не ми грабнаха вниманието...скука. Ама красива...Е,актьорите добре се справят, ама историята нещо ми закуца, поне в този епизод, но пък заявява възможност за интересност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.07.2020 г. at 22:23, Matrim написа:

Не ми направи впечатление да  е фрашкано с клишета. Дори обратното. Почвам да си мисля, че ни е трудно да приемем чуждия манталитет и традиции и бързаме да ги обявим за клишета. Че какво да бъде детството на кореец в психарски филм? Трудно, разбира се. От всички изгледани азиатски филми, съм останала с представата, че там леко и щастливо детство няма. Самата идея някой от героите да протестира срещу представата, че децата се раждат, за да бъдат полезни на родителите си, вече е опит за бунтарщина. Още сме в началото, но историята ме хвана - добре е разказана, вълнува, а и героите са доволно любопитни, добре съчинени и добре изиграни. Со Йе Джи в тази роля много ми напомня на младата Ко Хьон Джон, и като визия, и като излъчване. Су Хьон е артистът с най-изразителното лице - всяка негова емоция се чете безпогрешно, без изобщо да е нужно да прави нещо специално. Изобщо, и двамата са много красиви. 

Притеснявах се, че ще преразкажат "Рейнман" на корейски (това нямаше как да го преживея), но за щастие - историята е различна и съвсем азиатска :)

 

Съгласявам се, погледнато от този ъгъл си е така.

И за останалото :yes:.

Су Хьон направо разби откъм предаване на емоции без думи  в сцената с Лепката на терасата и не само там. Определено е много добър. На  Со Йе Джи и е по-лесно. Героинята ѝ, поне външно, за пред хората, е по-праволинейна... за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй, дочаках Звезделин да се завърне. И то в каква форма, почнаха ударно още с първи епизод и плочките на Звездо:tongue:. Сериала си има неизбежните клишета, напомня ми леко и на Hotel del Luna особено по отношение на главната. И тук имаме прекрасно подбрана главна. Тоалетите, обувките, грима, за гласа и да не говоря. Мацката си я заплюх и я следя още от Hwarang, тогава ми направи впечатление, хареса ми играта и и с Катеричко Много ми е въздействаща. Макар и по-малка от Звезделин, той до нея седи като ученик:rolleyes:. Сериала не е нищо особено, но така те увлича, че искаш, не искаш стоиш и запяш (особено Звездо шарана гледащ с отворена уста и влажен поглед Со Йе Джи ). Вече съм на трети епизод и държа фронта - интересно ми стана, ще видим докога, но засега става, дъвка за очите с двата главни е определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тази серия беше драматична. С още открехване на миналото. Обаче накрая

Off Topic

ме разсмяха с черно-белия етюд на тема Синята брада. Само не разбрах Квазимодо какво прави там:rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, cucyta написа:

Е, тази серия беше драматична. С още открехване на миналото. Обаче накрая

  Скрий съдържанието

ме разсмяха с черно-белия етюд на тема Синята брада. Само не разбрах Квазимодо какво прави там:rofl:

 

Collateral damage.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го на, ТУК и него какъвто и да е трябвало да бъде героят.

И етюдчето за който не го е гледал ТУК

 

 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.05.2020 г. at 23:42, dido100 написа:

Като гледам, Со Йе Джи яко е вдигнала кубатурата...

 

Верно ли? Нещо друго има ли правено по нея? И да има, да й имам телцето... Талийката щеше да й се скърши в онова розАвкото. Само белия лак да вземе да смени вече.

 

Най ме изкефи диалога на страдалеца с издателя й. Научи се и той да вика "Не искам!" като изгората си :D

 

@cucyta, аз етюда съм го изтървала, ахахахах, много як. На всеки еп. ли има такива, да се връщам да ги диря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, seal_reinforce написа:

 

 

@cucyta, аз етюда съм го изтървала, ахахахах, много як. На всеки еп. ли има такива, да се връщам да ги диря?

Досега не съм видяла, може пък да е ново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nam Joo-Ri ще се окаже голяма истеричка зад маската на мила и кротка добра приятелка. Меко казано ми е неприятна, направо ми иде да прескачам като я покажат на е крана, но се въздържам в случай, че пропусна нещо. 

Последните два епизода обостриха любопиството ми, с нетърпение чакам да се разбере повече за семействата на главните. Сериалът си започна доста динамично, не ми се мисли каква драма планират да отприщят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу, фризьорът за мен, че имам спешна нужда!

Други претенции нямам. Е, можеше и без белите хавлийки, но те явно 2 в1- и за температурата и за подстригването са свършили работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...