Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, bond написа:

... пет пари не давам за мненията...

Ще си признаеш ти, че постовете тип "препоръчайте... става ли за гледане?" са само за парлама и колкото да тръгне седянката :P

Аз се притеснявам дали на Уки баща му ще доживее края на сериала. Погледът в очите на майка му, особено дясното, е убийствен :D

• Haha 5

преди 8 минути, seal_reinforce написа:

Аз се притеснявам на Уки баща му дали ще доживее края на сериала. Погледът в очите на майка му, особено дясното, е убийствен :D

Бащата ще доживее, друг е въпросът в какво състояние ще е тогава :D Обаче не мога да си обясня как тая кукувица дъщерята още е невредима – досега мама трябваше три пъти да я е сдъвкала и изплюла.

• Haha 2

Ми то мъжете с властни майки май стават мухъли... Жените попиват от войнствеността на мама. Ама съм още на еп. 3 и не съм стигнала до изпълненията на щерката :D

• Haha 1

От Хилър до абсолютен неудачник. Но пък се справя. При това в първите кадри видях моята любима Кралица на второстепенните роли. Само за минута. Жалко, че не участва.

Колкото повече гледам, толкова повече се убеждавам, че тук спешно е необходим психиатър. До този момент нормален герой още не съм видял.

• Haha 5

При изгледани 2 серии, не мисля, че е чак толкова зле. Има моменти, които не са ми много по вкуса, но Главната играе много добре, Уки също се справя с ролята на пълен шемет. Огромната плюшка е в най-неизгодна позиция, отнася го с и без причина. :lol2: 

• Haha 3

@jira Той и в предния сериал го отнасяше.... Стига да съм разбрал за кого говориш :D

Ох, щях да ви пиша нещо за рейтингите и критиките, ама не е по темата.

Скука е, особено пък последните две серии.
Аз Чанг Ук го обичам, но го обичам потен и по без потник да млати лошите.
Тука явно малката ще млати лошите, а Те Хьон ще се свива отстрани като ученичка и ще си смята наум с колко вона е "вътре".

• Like 1
  • Haha 1

Уж романтична комедия ....... Комедията я имаше колкото да не е без хич първите 3-4 серии. След изгледани 8 епизода романтиката е отрицателна. Нищо не се случва. Дали ще гледаме първа серия и ще прескочим след това на осма няма значение. Всъщност до тук ми хареса само края на осми епизод.

Между другото сериала не е ли 16 епизода ? Поне така пише в AsianWiki.

• Like 1

@Allanon За ето този образ говорех, то и цяла история имало. :o 

Слотчо, на БГ ленивец, бил спасен от Dea Hyun при пожар във фабриката за играчки. Dea Hyun си е мислил, че спасява човек. В процеса на спасяването,  дишането на Dea Hyun се поглъща и прехвърля в личността на Слотчо, но Dea Hyun не знае за това. Подарил го е на бившата си и тя му го връща след като се разделят. Сет Бьол прибира Слотчо, след като Dea Hyun го изхвърля, и си спинка с него. 

5oUVHG0.jpg

On 7/13/2020 at 7:21 AM, Scarlet Heart said:

Скука е, особено пък последните две серии.
Аз Чанг Ук го обичам, но го обичам потен и по без потник да млати лошите.
Тука явно малката ще млати лошите, а Те Хьон ще се свива отстрани като ученичка и ще си смята наум с колко вона е "вътре".

Не вярвам да има човек, който да не го хареса така. :D Хубаво е, че опитва и други роли, но определено не са така сполучливи като К2 (моментите без Юна) или пък Хилъра. На мен много заслабнал ми се вижда тук в сравнение с К2. По-малко цигари и повече силна храна, Уки. :icon_sunny:

Аз заспах снощи на 5 епизод, ама вие сега съвсем ще ме откажете. Ще гледам заради Слотчо и това е. :D

• Like 2
  • Upvote 1

След 7 епизода продължавам да недоумявам защо ДХ има връзка с Йон Джу вече 2 години. Нея я е срам от него, той само й се извинява, време е за "кой откъдет е". Това с концерта беше супер гадно. И да не каже нищо докато майка й го унижаваше, преля чашата за мен. 

Зародилата се близост между майката на ДХ и Сет Бьол е много мила. 

• Like 1
  • Upvote 1

преди 15 минути, jira написа:

След 7 епизода продължавам да недоумявам защо ДХ има връзка с Йон Джу вече 2 години. Нея я е срам от него, той само й се извинява, време е за "кой откъдет е". Това с концерта беше супер гадно. И да не каже нищо докато майка й го унижаваше, преля чашата за мен. 

Зародилата се близост между майката на ДХ и Сет Бьол е много мила. 

Напълно съм съгласна и с двете неща. Отношенията между майката и Сет Бьол са прекрасни, показват всяка от двете в друга светлина от тази, в която повечето ги виждат. Малката – като ранима и крехка, а мама – като сърдечен и съпричастен човек.

За връзката на нашичкия с онази фльорца не си струва изобщо да се говори – тя го мачка през цялото време, а на всичкото отгоре смее да има претенции. А фактът, че отделят на тази "връзка" толкова много екранно време, е неразбираем за мен.

• Like 2

Аз с превъртане гледам, но след оная сцена, където нашия любовчия блокира в лобито на хотела от страх че ше трябва да се доказва като мъж,
много се съмнявам тая "връзка" да е консумирана за тия две години. Брак да беше, щяха да го разтрогнат.

• Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)

Даммм, продължават да засягат щекотливи теми(освен даването на цигари на непълнолетни, получаването на целувка от непълнолетен:dunno:, показването на бардак и рисуването на еротика, нещата, които вадеха очите на благопристойните корейци и корейски организации)...дали може да се поддържа връзка въпреки социалното неравенство, например, но най-интересно в 10-та ми беше какво е мястото на една звезда, колко свобода има, и как той не работи за себе си и/или защото обича или пък го може това, което прави, а за компанията и феновете...

П.П.  не ме интересува особено романтиката или потния, гол и як Уки, любопитно ми е какво от нравите и недостатъците корейски ще вмъкнат така по между другото уж разказвайки романтична и комедийна история...Щото има още много такива ситнявинки, които не отбелязах по горе, а сигурно и още ще има...

Edited by cucyta
  • Upvote 1

На 16.07.2020 г. at 19:34, bealonenomore написа:

За връзката на нашичкия с онази фльорца не си струва изобщо да се говори – тя го мачка през цялото време, а на всичкото отгоре смее да има претенции. А фактът, че отделят на тази "връзка" толкова много екранно време, е неразбираем за мен.

Е, точно в тази връзка намирам още от онези интересни корейски особености. Какви са им отношенията на двамата, но и как реагират околните на тази тяхна "връзка". Майките на двамата, приятелите, постъпките на заинтересованите и т. н.:D

Уки нещо след казармата само в слаби проекти играе. Или не го търсят и приема квото дойде или мениджъра му е бахти тъпака. Бях разочарована от предния сериал ама в сравнение с този там поне се случваше нещо. Главните са много хубави и мацката слада за Уки нямам думи ама само с красота не става. Следващите 6 епизода, които предстоят едва ли ще променят мнението ми та за изгледаното до тук мога да кажа, че от 1 до 10 давам 2,5 макс 3. Или може би ми се струва толкова зле, защото го почнах веднага след, като изгледах и 3те сезона на Dark. *този го препоръчвам с две ръце само, че не е азиатски*

• Haha 1

Освен всичко, изброено от @cucyta, да добавя и това, че от умишленото унижение и принизяване на човек, не знам дали има нещо по-гадно. Скоро не ме беше просълзявал сериал, но докато гледах през какво преминаха родителите на ДХ и самият той, ме връхлетяха много лични неща и ми стана доста емоционално. Това е сериозен проблем на обществото, който не е от днес, но се дължи в повечето случаи на богати и разглезени хора или на хора с власт, които си мислят, че са над всичко и могат да те окепазят и унижат, стига те да имат полза от това. 

• Like 1
  • Upvote 1

@jira, явно ти трогват едни и същи неща в сериала :) Много силни бяха тези минути, най-вече реакциите на майката и бащата на главния и после разговорът между тях. (Признавам си, че очаквах бойната мама да навре другата майка в миша дупка, но в дадения момент не беше в позиция – разчитам до края на сериала все пак да ѝ го върне).

Аз и по-рано казах, има дребни нещица, които ми харесват и заради които гледам. Цялостно сериалът ми е слабичък, наистина почти нищо не се случва, а и аз си чаках романтиката между главните, но се надявам, че с постепенното разкарване на бившата нещата ще тръгнат по-добре :) 

• Like 2

17 hours ago, bealonenomore said:

@jira, явно ти трогват едни и същи неща в сериала :) Много силни бяха тези минути, най-вече реакциите на майката и бащата на главния и после разговорът между тях. (Признавам си, че очаквах бойната мама да навре другата майка в миша дупка, но в дадения момент не беше в позиция – разчитам до края на сериала все пак да ѝ го върне).

И очакванията ни са едни и същи даже. :icon_sunny: Права си, че не беше в позиция, но ми хареса, че след като си осигури финансите от нея, не пропусна възможността да й направи супер тънък намек с цените на полиците от сорта на - дали е от 100 или 1000 долара, все е лист хартия. 

Надявам се и наглата Йон Джу да си го получи.

Spoiler

Кой нормален къса с гаджето си докато отвън в колата чака новият? И "сетила се Мара да се побара", ще яде както той обичал да яде, защото им било последно ядене заедно - наглост и безочие. Съмнявам се за тези 3 години "връзка", тя да е направила нещо за ДХ. Идеално си ходи с онова лекенце Директора. 

Че тя още от първа серия показа, че не и пука за него. Изюрка го да ходят на хотел.....да потренират заедно, въпреки, че той си скъсва дъто от бачкане за да се задържи на повърхността.

• Haha 1