Jump to content

Recommended Posts

Верно е много залюхан главният, ама след някой и друг епизод все ще го вкарат в час, едва ли ще е добродушен мухльо до края :D 

О-хо, тука се мярна една от "другарките" от севернокорейското село. Ставам още по-нетърпелива.

Чак пък да изглеждат като брат и по-малка сестра не мисля. Моята жена не гледа азиатско ( само Паразит и Червените скали мисля е гледала ) като и показах снимката от постера и я питах дали може да им отгатне долу - горе възрастта ми каза: Е то са вижда веднага , че тя е по-възръстна от него с поне 5 - 6 години ! 

Така, че зависи кой с какви очи гледа, но е факт, че Уки доста младее...

Иначе самия филм нищо особенно до тук. И аз се дразня много на героя на му... Ако не го вкарат в ред скоро въпреки , че ми е един от любимците ще дропя и аз мисля....

• Haha 3

Става или още не се знае?

А бе, за мен средна хубост...

• Thanks 1

Аз съм още на 1 еп. Уки и на извънземно с антенки да го направят, не ми пука, пак ще гледам. Даже колкото по-залюхан сега, толкоз по-здраво ще гръмне бомбата после :D

p.s. Внимавайте с рижите котки, явно са на раздяла с гаджето :D 

• Haha 4

Ще ме прощаваш, ама аз вървя след Уки, не след тебе :P

• Haha 1

Прощавам ти, щот ме молиш тъй любезно :na2: На Уки не му прощавам, че е такъв мухльо

• Haha 1

Преди 3 часа, bond написа:

Става или още не се знае?

От мен- не става още след началото.Това мога да го гледам, ако не съм имала интернет на самотен остров 3 месеца и са ми дали да избера между него и чалга и пак не знам, дали  мога го изгледа.И за да се обоснова- глупост на куб.

• Haha 3

Оле, Лав, това беше много грубо. И на мен не ми хареса началото на сериала и няма да го продължа, ама чак пък толкоз негативи...

Сигурна съм, че има хора, на които ще им хареса.

преди 21 минути, Чингулинка написа:

Оле, Лав, това беше много грубо. И на мен не ми хареса началото на сериала и няма да го продължа, ама чак пък толкоз негативи...

Сигурна съм, че има хора, на които ще им хареса.

Чингута,  ами да си го гледат, харесват и коментират. Бонд пита и чака отговори.Инак щях да пропусна коментара, но как да оставя човек  от 10 години във форума в нужда. Отговарям му с обосновка, само  от мое име и без агитации.Грубо, негрубо,  виждам това.

• Thanks 1
  • Haha 3

Преди 13 часа, Lawandula написа:

От мен- не става още след началото.Това мога да го гледам, ако не съм имала интернет на самотен остров 3 месеца и са ми дали да избера между него и чалга и пак не знам, дали  мога го изгледа.И за да се обоснова- глупост на куб.

Става за убиване на времето, когато си на работа. Какво сте очаквали от уебкомикс?

• Thanks 1

Аз на работа гледам, ама не искам да си убивам времето, а да му се наслаждавам. Някой пита защо имам толкова много време за азиатски серили. Ами имам много служебно време - кажи речи по 30 часа седмично. Та гледам, какво друго да правя. Благодаря на всички за мненията. Вече съм казвал, че те са ценни за мен.

• Thanks 1

1 hour ago, bond said:

Аз на работа гледам, ама не искам да си убивам времето, а да му се наслаждавам. Някой пита защо имам толкова много време за азиатски серили. Ами имам много служебно време - кажи речи по 30 часа седмично. Та гледам, какво друго да правя.

Да работиш?... :xaxa:

• Haha 1
  • Upvote 1

Работя бе. Само дето съм много чевръст и бързо приключвам с дневните задължения. Но да не спамим повече темата на сериала, че почитателките на главния ще ме убият. А аз пък съм влюбен в младата госпожица. Беше великолепно дете, а сега е прекрасна млада дама. Ще се научи да си избира по-добре ролите. Надявам се.

На 21.06.2020 г. at 9:12, kitket написа:

О-хо, тука се мярна една от "другарките" от севернокорейското село.

Тя се очертава като най-свежия образ – страхотно ме радва. В трети епизод беше жестока

Off Topic

как мазно-мазно се усмихваше на мъжа си и след минута го спука от бой :D 

• Haha 1

Това е майка му на Уки, нали?

Off Topic

На закуска как злобно наплю бития с ориза, чак захар в кафето почна да й слага :D

Иначе за главна откачалка номинирам френда му, дето си намира разни неща в косата и ги пуска да летят :D

Гаджето му, дето не мога да разбера за кво точно го ползва, ме нервира, ама проблемът е, че визуално ме кефи повече от главната. Това с особена сила важи за краката й :wacko:

• Haha 2

Преди 4 часа, seal_reinforce написа:

Гаджето му, дето не мога да разбера за кво точно го ползва, ме нервира, ама проблемът е, че визуално ме кефи повече от главната. :wacko:

Гаджето му е толкова одялана в лицето и тялото, че могат да я ползват за манекен на клиника за платична хирургия. Отврат!

@dido100, смятай тогава, другата колко не ме кефи :lol2:

• Haha 1
  • Sad 1