Jump to content

Recommended Posts

Ок, той вече не отговаря на очакванията ѝ, а може би с времето и връзката се е изчерпала. Но тя не го и зарязва. Що? Щото ѝ е по-удобно да го използва, да ѝ е на разположение винаги, когато ѝ потрябва, и да си го ползва тя като вещ. В същото време не вижда бъдещето си с него – самият факт, че толкова време са заедно, а тя все се измъква и не иска да го запознае с родителите си, не му е и казала кои са те и колко са богати. Хем не го иска такъв, какъвто е, хем не го пуска. И ни занимават с тая измислена драма между двамата – всичко отдавна трябваше да е приключило и всеки по пътя си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че го е харесала заради някаква си перспектива. Ако беше така, би трябвало да го е напуснала още след като той си е подал оставката заради магазинерството. Харесали са се, обикнали са се и са се зели... всичко това е добре. Мисля, че тя не му е казала за това, че е богата и за родителите си, защото е искала първо той да се издигне за да не може семейството и да е против негои да го тъпчат. По този начин нямаше да имат проблем с връзката си. Да обаче мисля, че след като това не се случи тя трябваше ако го обича да вземе инициативата в собствени ръце и да го представи пред родителите си. Не трябваше да си играят на криеница. В нейно лице имаме жена която е на приливи и отливи във връзките си. Хем го иска, хем не и стиска. Така се държи и с Уки и с тъпия ъгъл. Наричам го така, защото не мисля, че ще ги съберат двамата накрая. Всичко това добре .... ама вече 12 серии едно и също. Края на 12 серия предполага да продължат в същия дух. Сериала ще свърши, а главната все още няма никакъв шанс. Сериала е романтична комедия, ама нито комедия , нито романтика до тук. Честно да си кажа с тия двама главни мислех дето се вика, че романтиката и комедията ще са ръка за ръка и ще са в изобилие , но дотук както казах в по-преден пост от епизод 1 можем да скочим на епизод 13 направо и нищо няма да сме пропуснали. На двамата главни последните сериали преди тоя колкото и глупави да бяха си имаха и романтика и комедия донякъде. Уки 2-ра потресаваща роля след казармата. Харесва ми да се прави на шматка ... и в Хилара имаше такива моменти ама вичко си има граници. Всички актьори и главни и второстепенни ми харесват.... как може с тяхно участие такава боза не знам. Сега ще ми доказват някаква изсмукана от пръстите романтика в последните 2 или 1 серии ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От гледна точка на романтиката - сестричката и Puppy са по-добре в това отношение, но не виждам как ще ги съберат, защото той пък трябва да е лудо влюбен в Сет Бьол. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя уебтун бил за възрастни. Разказвал как Сет Бьол съблазнява магазинерчето.
Явно са направили компромис и са премахнали сексуалната тематика в името на морала и непорочността на нацията.

Така хем запазват ореола на главната, хем е приемливо за гледане по време на вечеря,

хем се е получила една невероятно скучна глупост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък са ми забавни повечето от персонажите и когато не търсиш някакъв дълбок смисъл, намираш над какво да се смееш.Сериала не е от сериозните, та да му се замислям чак толкова и да търся под вола теле. Не ми стига напрегната обстановка по света и унас, та ще трябва да намирам и кусури във всеки един сериал.Гледам и се забавлявам.Пък и на който му е скучно, да не гледа.Никой не го кара насила да гледа това, което не му харесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама туй момче, Kim Min Gyu, много хубав глас имал...:

 

 

А иначе приятни бяха последните две серии и очакваме финала..."и всички заживели щастливо"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 та финални епизода бяха като останалите.

Spoiler

Подозирам, че на Чанг Ук са му забранили целувките.  16 епизода изкараха без дори едно пек-че.


Може пък да се пазят от ковид-а.
В 1-ва серия ми направиха впечатление едни вътрешни диалози на Де Хьон, че малката е бомба със закъснител и т.н., които така и не бяха доразвити.
Явно не са им били толкова важни, колкото на мен... :dunno:
Но пък гледам, че на някои си им харесва.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаш 1 и после 16 серия и все едно си гледал целия филм. 16 епизода нищо не се случи... Яко разтягане на локуми за да мине времето и да свърши сериала. Малката може да е сладурана ама досега никъде където съм я гледал не ми е харесала... Освен може би малко при чистачите... Уки от друга страна яко падение след казармата. Преди драмите му бяха доста добри поне за мен. Гледах си го с кеф. Откак се уволни много зле... И въпреки всичко предната му роля беше в пъти по добра. Корейците сътвориха чудо. С толкова добри актьори, и главни и второстепенни направиха супер боза. Даже не разбрах какъв е жанра ... Нямаше комедия, нямаше романтика... И драма нямаше... Жалко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.08.2020 г. at 23:16, Scarlet Heart написа:

2 та финални епизода бяха като останалите.

  Покажи скритото съдържание

Подозирам, че на Чанг Ук са му забранили целувките.  16 епизода изкараха без дори едно пек-че.


Може пък да се пазят от ковид-а.
В 1-ва серия ми направиха впечатление едни вътрешни диалози на Де Хьон, че малката е бомба със закъснител и т.н., които така и не бяха доразвити.
Явно не са им били толкова важни, колкото на мен... :dunno:
Но пък гледам, че на някои си им харесва.
 

Ич не беше заради това липсата на целувки или развитието на романтиката. Нали ги погнаха още на първи епизод заради кадри и смисъл и ,ей го на резултата, да си го гледат аджумите с пет годишните внуци:D. Не може и главата в рая, и онова до края, да ме извинят критиците.:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/8/2020 at 4:16 PM, Scarlet Heart said:

2 та финални епизода бяха като останалите.

  Reveal hidden contents

Подозирам, че на Чанг Ук са му забранили целувките.  16 епизода изкараха без дори едно пек-че.

 

Нали затова се преместихме у другия форум, там се пребиват от целувки в буквален и преносен смисъл. ;-) :D:896767: 

Spoiler

Ама ти спря да коментираш, да не си захванала превод на втората част на After? :D

 

С 300 зора изгледах финалния епизод, висеше ми и от уважение към Уки и малката, пък и най-вече към себе си, за времето, отделено за този сериал, го довърших. Общо взето почти никакво развитие на героите, с изключение на Сет Бьол и сестра й, които постигнаха някакви лични цели. Puppy го забиха в десета глуха и не чухме и видяхме какво се случи с него. Уки откъдето тръгна, там и свърши, но осъзна, че парите не правят живота щастлив. Де да беше толкова просто в реалния живот. 

 

Поне саундтракът не беше лош.

 

Да се надяваме, че новият проект на Уки с Ким Джи Уон ще е по-добър откъм сюжет и химия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва ми Уки от времето на Empress Ki, Healer, дори и на The K2. Последните сериали, в които участва никак не ми харесват, дори играта му не ми харесва, струва ми се някак фалшив. В Suspicious Partner героинята на Нам Джи Хьон поне за мен беше дразнеща. От Melting Me Softly изгледах два епизода, които ми дойдоха в повече. Backstreet Rookie имаше симпатични моменти, но и той не ме впечатлни особено - имаше някои неприятни персонажи и много викане. Искаше ми се да гледам нещо ненатоварващо, но за съжаление се получи точно обратното. Въпреки негативните за мен неща имаше мили моменти, хубав ОСТ и симпатични актьори и герои. Благодаря за субтритрите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е качен вече и онлайн. :) Ето линк към vbox.  :) 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трудно преглътнах първите 4 епизода, но после ми тръгна доста добре, та вече съм си на 12.  Големи олигофрени са ми Огнения Вулкан и Афродита, с тези техни безумни разговори по телефона. :28558:

Укито си играе страхотно ролята. Колкото и на всички да ни се иска да го гледаме все като Хилъра, той явно иска пък да избяга от този образ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах си го с настроение сериалчето. Не блести с нещо кой знае какво, но се фокусира върху нещо много важно: отношенията в семейството, между съпрузи, родители, сестри, приятелство, социалните различия между хората. И всичко това е представено по доста комичен начин, на моменти дори и трогателен. Особено забавни наистина бяха пародийните сцени от различни други сериали, за някои от които съжалявам, че още не съм гледала. Така щах да усетя и да се насладя истински на хумора. :D Главните си изиграха ролите супер, както и всички около тях, но до последно не усетих никаква химия. Малката сладурана я харесах повече с партньора й в Clean With Passion For Now. Майката на главния си беше култов образ, а за Огнения вулкан и Афродите вече споменах, че много ме забавляваха с олигофренията си. :D Малко се ядосах на действията на главната накрая

Off Topic

малко се получи- хем я боли, хем я сърби. Уж беше влюбена в шефа си, много го харесваше и накрая той като й разкри чувствата си и тя потъна в дън земя заради родителите му и се почувства недостойна. Можеше да го избегнат това "бягане". 

Също бих се радвала ако имаше повече интересни случки в магазина, както например сцените с малкото момченце и Пиип картата. :)

Като цяло не очаквайте кой знае какво от сериалчето. За разпускане е супер.

Благодаря за превода. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...