Jump to content

Recommended Posts

От известно време следя форума, но никога не си бях правила регистрация, следях анонимно, така че съм нова и това е първият ми коментар тук.

Здравейте. Минавам да изкажа мнението си, тъй като видях, че в темата се коментира тези дни (мразя, когато гледам нещо от преди 4-5 години и няма с кого да го обсъждам :D).

Това са двама от любимите ми актьори, въпреки че като чух първоначално за драмата малко ме изненада възрастовата разлика, но мисля, че на героите им отива, успели са да го направят по-... приемливо? Не знам, изглеждат добре заедно.

Засега съм изгледала само първи епизод, защото реших да го гледам чак сега, а съм на място с много слаб интернет тези дни и нямам търпение да се прибера и да гледам епизоди без да ми прекъсва през 5-10 секунди.

 

Впечатленията: някои елементи ми се струват ненужни. Драмата определено е свежа и забавна, което ми допада, тъй като не гледам много драми, но за тези двамата направих изключение и ми харесва, че обстановката е динамична.

Героят на Уки не ме дразни безкрайно много, но има доста място за подобрение. Героинята на Ю Чонг пък ми допада, дръзка е, уверена, чак ми се иска да съм като нея. :lol:

Двамата герои са олицетворението на израза "противоположностите се привличат".

Малко не разбрах ролята на този реге-художник на уебтуни и какво точно прави там. Моля, кажете ми, че не са го добавили само за украса и в резултат на странен опит за създаване на допълнителен комедиен елемент.

 

Не знам каква дълбочина на характера на героите мога да очаквам тук като цяло, като се замисля главните герои също не са кой знае колко добре замислени. Драмата е лека за гледане и това е причина едновременно да ми харесва и да не ми харесва.

Като цяло мисля, че сюжетът не е нещо особено, но няма проблем, защото тези двамата са добра екранна двойка, лято е и някои от нас имат време да гледат такива неща без да се налага да се тревожат за потенциални plot twist-ове. Вероятно ще продължа да гледам, въпреки че драмата все още е в изпитателен срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажем честно, глупаво сериалче като сюжет, но забавно и за мен точно кат за лятото. Що годе комедия, що годе пародия. Харесва ми моментната невменяемост на някой персонажи в посока към то Отчето. На мен лично ми е забавно. Гледаш без да разсъждаваш, а само за забавление. Ако няма и драми ще е най добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dido100 написа:

Около 5% рейтинг за 5 серия. Зле.

 

За такова лигаво, комедийно сериалче напълно нормален рейтинг. Затова пък прехваления от някои хора тук Dinner mate движи между 3.00 и 4.5 %, ама що ли не ни осведомявате в темата му и за неговия рейтинг...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значение има рейтинга !? Ако ти харесва гледай, ако не ... не гледай. Рейтинги малко коментирам и то само ако някой е писал за тях. От рейтингите ли избирате кое да гледате или да не гледате. Ако е така ... много жалко - оставяте другите да ви казват кое става и кое не става за гледане. Ами ако тяхното мнение не съвпада с вашето !? Да не говорим, че тия рейтинги идват от самите корейци ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Allanon написа:

Какво значение има рейтинга !? Ако ти харесва гледай, ако не ... не гледай. Рейтинги малко коментирам и то само ако някой е писал за тях. От рейтингите ли избирате кое да гледате или да не гледате. Ако е така ... много жалко - оставяте другите да ви казват кое става и кое не става за гледане. Ами ако тяхното мнение не съвпада с вашето !? Да не говорим, че тия рейтинги идват от самите корейци ...

 

Точно за това става дума, че ми е писнало от дидо и неговите рейтинги. Сто пъти съм писала, че няма нужда да ни осведомява за тях и който го интересува ще си ги види. Мен не ме интересуват изобщо, гледам си каквото ми харесва. Дразнещо е, че осведомява за ниските рейтинги само на сериалите, които не харесва, а за ниските рейтинги на сериалите, които харесва никога не пише. Това имах предвид.

За да не е спам - гледам сериала засега заради главните, много са ми сладки и двамата и си ги харесвам. Иначе сюжета си е глупавичък до момента, смешките с дебилния псевдо афро приятел на главния и квакащите приятелки на главната са досадни и скучни. Ще му дам още няколко серии шанс да видим ще има ли нещо интересно.

За протокола - гледам и Dinner mate, още съм на първите серии, но и там е средна работа, не е сериал който да ме грабне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, desini написа:

 

Точно за това става дума, че ми е писнало от дидо и неговите рейтинги. Сто пъти съм писала, че няма нужда да ни осведомява за тях и който го интересува ще си ги види. Мен не ме интересуват изобщо, гледам си каквото ми харесва. Дразнещо е, че осведомява за ниските рейтинги само на сериалите, които не харесва, а за ниските рейтинги на сериалите, които харесва никога не пише. Това имах предвид.

За да не е спам - гледам сериала засега заради главните, много са ми сладки и двамата и си ги харесвам. Иначе сюжета си е глупавичък до момента, смешките с дебилния приятел на главния и квакащите приятелки на главната са досадни и скучни. Ще му дам още няколко серии шанс да видим ще има ли нещо интересно.

За протокола - гледам и Dinner mate, още съм на първите серии, но и там е средна работа, не е сериал който да ме грабне.

 

На мен пък ми харесва да съм осведомена и някой да ме осведомява, че да не ровя.

@dido100, мерси! 

Рейтингът е част от даден сериал, харесва ли ни, или не. Макар не винаги рейтингите да съвпадат с нашето виждане, все пак са критерий как се приема даден сериал и за гледаемостта му, а това си е информация за сериала.В случая, тук, съвпада с виждането ми за сериала.Там пък дето не съвпада, не ми пречи, а ми дава повод за размисъл- за друга култура, гледна точка или фенщина ако щете.

 И темите са за това, да осведомяват за сериалите чрез мнения, различни гледни точки, статистики, статии, рейтинги и т.н., а не за коментиране на потребители, дали ни е писнало от тях, или ни кефят, още повече, че могат да бъдат блокирани, да не се четат и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lawandula написа:

 

На мен пък ми харесва да съм осведомена и някой да ме осведомява, че да не ровя.

@dido100, мерси! 

Рейтингът е част от даден сериал, харесва ли ни, или не. Макар не винаги рейтингите да съвпадат с нашето виждане, все пак са критерий как се приема даден сериал и за гледаемостта му, а това си е информация за сериала.В случая, тук, съвпада с виждането ми за сериала.Там пък дето не съвпада, не ми пречи, а ми дава повод за размисъл- за друга култура, гледна точка или фенщина ако щете.

 И темите са за това, да осведомяват за сериалите чрез мнения, различни гледни точки, статистики, статии, рейтинги и т.н., а не за коментиране на потребители, дали ни е писнало от тях, или ни кефят, още повече, че могат да бъдат блокирани, да не се четат и т.н.

 

 

Чудесно! Номинирам ви двамата с дидо за отговорни по рейтингите, вие сте най-заинтересованите от тях и от това да информирате съфорумците. Идеята обаче е в това, като го правите да съобщавате рейтингите на всички текущи сериали, а не само на тези, които не харесвате. Представете си само колко благодарни хора ще има във форума, щастливи, че сте им спестили къртовския труд да потърсят сами тази информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, desini написа:

 

Чудесно! Номинирам ви двамата с дидо за отговорни по рейтингите, вие сте най-заинтересованите от тях и от това да информирате съфорумците. Идеята обаче е в това, като го правите да съобщавате рейтингите на всички текущи сериали, а не само на тези, които не харесвате. Представете си само колко благодарни хора ще има във форума, щастливи, че сте им спестили къртовския труд да потърсят сами тази информация.

 

Благодарско за номинацията, но нямам това време да следя всички текущи, но там дето следя, с удоволствие, като имам време. А  времето, както казват е пари, та  за това съм  винаги благодарна, като ме осведомяват, като превеждат сериали, инфо и т.н, защото за това, някой се е лишил от времето да се забавлява, гледа и т.н. 

 

P.S.

За протокола.

Нима в сайтовете за филми и сериали, към даденото заглавие не се споменава почти винаги и рейтингът?! Това реално се смята за критерий-  субективен, обективен,  но факт.

По тая причина коментирах, защото забелязвам сранни неща във форума-  бяха изтрити мнения за рейтинг преди време, а мнения с обиди  към  потребители- не, което мисля не е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, моля ви, коментирайте сериала – с или без рейтинги, личното оставете настрана. :) 

 

Аз се радвам на дребните неща в сериала – като в 6-и епизод появата на още един от The Fiery Priest, всъщност с двама, щото и лекарят се появяваше там. Главната продължава да ме радва, докато Чанг Ук ми е на кантар. Сюжетът не блести с нищо, подозирам даже, че пак към миналото ще забият и като нищо ще се окаже, че изчезналата най-добра приятелка на майката на главния е майката на главната. Или нещо такова. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое мнение: Това са препоръки.

1.Нека да има рейтинг.

2.Да не се обсъждат единствено работите на сценариста, режисьора или грозния актьор, т.е.без да си гледал нищо от филма или сериала.

3.Щом не ти харесва артиста, сценариста,режисьора от предишни негови работи, да не се влиза в тема(изключение-  рейтинга,нищо друго).

4. Ако вече си изказал негативно,споделил си че не ти харесва даден сериал,филм,не влизай повторно в темата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bealonenomore написа:

Момичета, моля ви, коментирайте сериала – с или без рейтинги, личното оставете настрана. :) 

 

Аз се радвам на дребните неща в сериала – като в 6-и епизод появата на още един от The Fiery Priest, всъщност с двама, щото и лекарят се появяваше там. Главната продължава да ме радва, докато Чанг Ук ми е на кантар. Сюжетът не блести с нищо, подозирам даже, че пак към миналото ще забият и като нищо ще се окаже, че изчезналата най-добра приятелка на майката на главния е майката на главната. Или нещо такова. 

Не е нещо такова, ами си е направо така.

Преди 7 часа, Lawandula написа:

 

Благодарско за номинацията, но нямам това време да следя всички текущи, но там дето следя, с удоволствие, като имам време. А  времето, както казват е пари, та  за това съм  винаги благодарна, като ме осведомяват, като превеждат сериали, инфо и т.н, защото за това, някой се е лишил от времето да се забавлява, гледа и т.н. 

 

P.S.

За протокола.

Нима в сайтовете за филми и сериали, към даденото заглавие не се споменава почти винаги и рейтингът?! Това реално се смята за критерий-  субективен, обективен,  но факт.

По тая причина коментирах, защото забелязвам сранни неща във форума-  бяха изтрити мнения за рейтинг преди време, а мнения с обиди  към  потребители- не, което мисля не е нормално.

Понеже съм блокирал определени съфорумци и сега виждам такова мнение чрез посредник-обиновено сериалите, които харесвам нямат ниски рейтинги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се хванахте с този рейтинг? Като се има предвид тоталния упадък в киното и сериалите в световен мащаб, рейтингът на тази драма не е чак толкова лош. И защо постоянно се спори в темите? На всеки нещо му харесва или нещо не му харесва. На мен девойчето толкова много ми харесва, че пет пари не давам за мненията. 

  • Харесвам 3
  • Мерси 1
  • Хаха 3
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

... пет пари не давам за мненията...

 

Ще си признаеш ти, че постовете тип "препоръчайте... става ли за гледане?" са само за парлама и колкото да тръгне седянката :P

 

Аз се притеснявам дали на Уки баща му ще доживее края на сериала. Погледът в очите на майка му, особено дясното, е убийствен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, seal_reinforce написа:

Аз се притеснявам на Уки баща му дали ще доживее края на сериала. Погледът в очите на майка му, особено дясното, е убийствен :D

 

Бащата ще доживее, друг е въпросът в какво състояние ще е тогава :D Обаче не мога да си обясня как тая кукувица дъщерята още е невредима – досега мама трябваше три пъти да я е сдъвкала и изплюла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то мъжете с властни майки май стават мухъли... Жените попиват от войнствеността на мама. Ама съм още на еп. 3 и не съм стигнала до изпълненията на щерката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Хилър до абсолютен неудачник. Но пък се справя. При това в първите кадри видях моята любима Кралица на второстепенните роли. Само за минута. Жалко, че не участва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече гледам, толкова повече се убеждавам, че тук спешно е необходим психиатър. До този момент нормален герой още не съм видял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При изгледани 2 серии, не мисля, че е чак толкова зле. Има моменти, които не са ми много по вкуса, но Главната играе много добре, Уки също се справя с ролята на пълен шемет. Огромната плюшка е в най-неизгодна позиция, отнася го с и без причина. :lol2: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...