Jump to content

Recommended Posts

Аз съм още на 1 еп. Уки и на извънземно с антенки да го направят, не ми пука, пак ще гледам. Даже колкото по-залюхан сега, толкоз по-здраво ще гръмне бомбата после :D

 

p.s. Внимавайте с рижите котки, явно са на раздяла с гаджето :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

Става или още не се знае?

 

 

От мен- не става още след началото.Това мога да го гледам, ако не съм имала интернет на самотен остров 3 месеца и са ми дали да избера между него и чалга и пак не знам, дали  мога го изгледа.И за да се обоснова- глупост на куб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, Лав, това беше много грубо. И на мен не ми хареса началото на сериала и няма да го продължа, ама чак пък толкоз негативи...

Сигурна съм, че има хора, на които ще им хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Чингулинка написа:

Оле, Лав, това беше много грубо. И на мен не ми хареса началото на сериала и няма да го продължа, ама чак пък толкоз негативи...

Сигурна съм, че има хора, на които ще им хареса.

 

Чингута,  ами да си го гледат, харесват и коментират. Бонд пита и чака отговори.Инак щях да пропусна коментара, но как да оставя човек  от 10 години във форума в нужда. Отговарям му с обосновка, само  от мое име и без агитации.Грубо, негрубо,  виждам това.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Lawandula написа:

 

От мен- не става още след началото.Това мога да го гледам, ако не съм имала интернет на самотен остров 3 месеца и са ми дали да избера между него и чалга и пак не знам, дали  мога го изгледа.И за да се обоснова- глупост на куб.

Става за убиване на времето, когато си на работа. Какво сте очаквали от уебкомикс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на работа гледам, ама не искам да си убивам времето, а да му се наслаждавам. Някой пита защо имам толкова много време за азиатски серили. Ами имам много служебно време - кажи речи по 30 часа седмично. Та гледам, какво друго да правя. Благодаря на всички за мненията. Вече съм казвал, че те са ценни за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, bond said:

Аз на работа гледам, ама не искам да си убивам времето, а да му се наслаждавам. Някой пита защо имам толкова много време за азиатски серили. Ами имам много служебно време - кажи речи по 30 часа седмично. Та гледам, какво друго да правя.

Да работиш?... :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя бе. Само дето съм много чевръст и бързо приключвам с дневните задължения. Но да не спамим повече темата на сериала, че почитателките на главния ще ме убият. А аз пък съм влюбен в младата госпожица. Беше великолепно дете, а сега е прекрасна млада дама. Ще се научи да си избира по-добре ролите. Надявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2020 г. at 9:12, kitket написа:

О-хо, тука се мярна една от "другарките" от севернокорейското село.

 

Тя се очертава като най-свежия образ – страхотно ме радва. В трети епизод беше жестока

Off Topic

как мазно-мазно се усмихваше на мъжа си и след минута го спука от бой :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е майка му на Уки, нали?

 

Off Topic

На закуска как злобно наплю бития с ориза, чак захар в кафето почна да й слага :D

 

Иначе за главна откачалка номинирам френда му, дето си намира разни неща в косата и ги пуска да летят :D

 

Гаджето му, дето не мога да разбера за кво точно го ползва, ме нервира, ама проблемът е, че визуално ме кефи повече от главната. Това с особена сила важи за краката й :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, seal_reinforce написа:

 

 

Гаджето му, дето не мога да разбера за кво точно го ползва, ме нервира, ама проблемът е, че визуално ме кефи повече от главната. :wacko:

Гаджето му е толкова одялана в лицето и тялото, че могат да я ползват за манекен на клиника за платична хирургия. Отврат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаджето ми е неприятна. Също както нейният шеф, а и приятелките и сестрана на главната. Може да има и още. Като цяло наистина май само майката ме радва на макс.

 

Сега се сещам, че в първи епизод се появи като гост Ън Джи от първия Reply – не приличаше на себе си, чак плашеща ми дойде. 

 

Главната много ме кефи по принцип, само дето имам чувството, че са ѝ направили лицето с поне 3 нюанса по-бяло от шията да речем и това много ми боде очите :D 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната е с естествено красиво лице и сладко чаровна, но остана доста ниска и късокрака. Аз си я харесвам де и гледам винаги с удоволствие. Уки не ме дразни в тази си роля, напротив много се забавлявам със смотания му герой. Не съм голям оптимист да се промени особено, на път е да се обзаведе с жена, която по примера на майка му и баща му,  да го налага за щяло и нещяло. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, майка му като е толкоз бойна, как живее 30+ години с тоз търтей и е отгледала такъв смотан син, за сметка на такава нахална дъщеря :D

 

Той обаче ми е сладко смотан, тип заекващ nerd, дето, като му махнеш очилата и става баси секссимвола :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 4 нашият най-после прояви малко характер, ама малко, има още накъде да се развива :D 

 

В предния епизод майката и таткото пресъздадоха епизод от Friend, Our Legend, а тук Регето се върна към времената си от The Fiery Priest :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...