Jump to content

Recommended Posts

EpAvQf.jpg

 

Off Topic

EXs8LQ2UEAE-Wz6?format=jpgEYSw7cxU0AEwr-U?format=jpg

ELjojmhVUAAFYta.jpgELjojmgVAAAYBs-.jpg

ELjojmjVUAAtjeH.jpgELjojmiUEAAmQ7n.jpg

The Romance of Tiger and Rose
Държава: Китай
Време:
18 май 2020 г. - 1 юни 2020 г.
Дни: петък, събота, неделя
Оригинална мрежа: Tencent Video

Епизоди: 24
Продължителност: 45 минути
Режисьор: Cha Chuan Yi
Сценарист: Nan Zhen (南镇)
Продуцент: Yu Bai Mei (俞白眉)
Компании: Tencent Penguin Pictures, Orange Image

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhao Lu Si като Chen Xiaoqian
Ding Yu Xi като Han Shuo
Zhou Zi Xin като Chen Chuchu
Sheng Ying Hao като Pei Heng
Quan Pei Lun като Su Lin
Chen Ming Hao като Su Ziying


Описание:

Чън Сяоциен, сценарист, която е неомъжена,

и досега е написала един единствен сценарий - драма, фокусирана върху жените.

 Заснемането му обаче е спряно заради критики на главния актьор към сценария.

 Чън Сяоциен не й  се иска да променя нещата, но случайно влиза в собствения си сценарий,

където става третата принцеса от женската страна на Дунлян,

второстепенна поддържаща героиня, която ще бъде убита по всяко време.

 Така започва борбата й за оцеляване, където среща две момчета - невъобразимо богатия млад майстор - Хан Шуо

и перфектния министър на образованието - Пей Хън.

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/8/2020 at 6:25 PM, debil4e said:

Може да е déjà vu, тва момиченце все в такива сериали играе и дори и резюметата им си приличат:D

Аз изобщо не го знам кое е това момиченце, но наваляха китайски сериали и сега не знам от къде да ги почвам. От ляво на дясно или от дясно на ляво. Хубаво е да има повече мнения, за да мога да се ориентирам. Хайде, дами, споделяйте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонд,ако коментирам някой сериал, значи не е лош. Ако стигна до към средата-става, ако го приключа-може да гледаш.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва момиченце за първи път го гледах в некво фентъзи със зодиакални знаци, там си партнираше с Sean Xiao, ма понеже не си знаеше интереса избра другия:bee: После имаше нещо с цигулки..., абе като прегледах предстоящите проекти ми звучаха адски еднакво.

Свалих първите серии, но още не съм ги започнала, защото едновременно пуснаха още два такива сериала. Докато се чудя, може да пробвам този другия с Ирене Сонг, поне е къмплит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал. Подобен на "Давай,принцесо!"

Ама много красиви мъже бе, и жените не им отстъпват.

На четвърта съм. Романтично,нежно,ефирно. За разпускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче се очертава много хубава приказка. Най-интересното е, че няма  летящи.

Пък главната двойка,са бонбонено сладки. Дин Ю Си в "Интензивна любов" не знам  как се справя,надявам се и там страхотно,гледах там само 2 серии,но тук е... А и като извади оня ококорен Венговски поглед, ще погълне цялата материя около себе си...

 Сценарият, като замисъл-никак не е лош.Играта е много добра. Забавен.

Който е на романтична вълна, склонен да приеме по детски наивни,  забавни и сладки моменти, и не чак толкова наивни, да заповяда...

А,забравих да спомена-за мъжката аудитория. Джоу Дзъ Син, която играе Чучу,въпреки, че тук малко е онеправдана и става от положителена  -отрицателена героиня, голяма красавица.Аз като жена се възхитих. Майката също е красива жена,въпреки,че е на възраст. А главната е симпатична и една от малкото героини,които ми харесват-дори да се гевезят са сладки...Просто им отива. А бе на  главните-ролите са им залепнали просто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, bond написа:

 

Май си го преполовила, значи става. Ще си запазя тогава линк и ще го гледам. Само свирни когато го приключиш.

На 18-та  съм,мазалото тъкмо започна.Викам, ще се размине, но да видим как ще протекат нещата. Въобще не знам, нито мога да гадая,

то главната, че е писала сценария не знае кво ще става,че аз ли? Щото вместо главния да я  отрови, кактко в сценария, се влюби в нея, и сега нищо не става по сценарий-всичко се обърка, само мрат по сценарий,но не и тя,която трябваше да умре. Че сега се чуди как да го спаси-главния ,и прави промени в сценария... Обаче героите не ги искат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще го гледам, като приключа Intense Love, въпреки че главната не ме кефи визуално. По-скоро, не си подхождат някак, физиономията й е като пълна луна в сравнение с неговото кукленско личице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, seal_reinforce написа:

И аз ще го гледам, като приключа Intense Love, въпреки че главната не ме кефи визуално. По-скоро, не си подхождат някак, физиономията й е като пълна луна в сравнение с неговото кукленско личице.

Този сериал... не е за теб. Ти си над нещата... Щом и главната не ти харесва.... Забрави. Писала съм че трябва да харесваш "по детски забавни и наивни моменти..." А ти си по по--чепатите....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам да гледам такава главна вместо пласмасовите ококорени кифльоци. Радвам се, че са започнали да им оправят зъбите, в първия сериал в който я гледах доста дразнеха неизправените зъбки.

Главния тук много ми харесва, по-разчупен е, не е замръзналото докторче дето не показва грам емоция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След много качествено китайско, не ме грабва това, барабар с главния и главната.По мое скромно мнение, при ограничено време за гледане, стойността не оправдава загубеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз писах по-горе,че е  наивничко и бонбонено. Чак толкова качествени да са китайските -не са, по скоро корейските си принизиха качеството.

Аз гледах какви ли не китайски,ама по-скоро за разпускане, ама и те станаха еднотипни.Та сега пак прескачам на тайландски и т. н.,да видим докога.

ПС Пък гейско не ми се гледа...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, тя сигурно визията му визира, верно си е нежничък. Спасява го само злият поглед.

 

И да, друго си е един качествен тайландски кьотек :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, lukreciana написа:

Е, аз писах по-горе,че е  наивничко и бонбонено. Чак толкова качествени да са китайските -не са, по скоро корейските си принизиха качеството.

Аз гледах какви ли не китайски,ама по-скоро за разпускане, ама и те станаха еднотипни.Та сега пак прескачам на тайландски и т. н.,да видим докога.

ПС Пък гейско не ми се гледа...:D

 

Разбира се,  че като бълват стотици сериали китайците, четири пети  са  некачествени, но останалата една е биваща.Понеже гледам избирателно, качественото изгледано имах предвид.Тайското,  издържам по пет минути на епизод пряко сили, а гейското минус пет, ко ще и Дедо да е пръв ерген.

Колкото до тоя тук тигърчо, по-скоро мяза  на обикновено коте. :P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я главната "пълна луна" с лъка в действие::) и с топката-гимнастичка

На 4.06.2020 г. at 23:49, seal_reinforce написа:

е главната  - пълна луна

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладки артисти. Така съм се смяла на глезотиите на Луси. И Тигърчо играе добре:) Хубав сериал с хубав край. Приятно гледане на всеки, който търси нещо романтично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...