Jump to content

Recommended Posts

Икономът всъщност е отгледал главния - доколкото разбрах,  когато чичото поема нещата  го е отпратил, но нашето полицайче като си заживя отделно си го привика.  То с тази "нормална " съпружеска двойка трябва да има и един хахо в къщата за равновесие :lol2:

• Haha 1

Да, като даваха как оня го гони, още оттогава го намразих, мръсника :mad:

Off Topic

Баш не ми става ясно, младоженецът много богат (за което чичото не знае), ама има и имоти, за които самият той не знае. Че и разни пищови наследил :rolleyes:

Е знае, че е богат, как да не знае чичото - знае, че главният играе на борсата и е спечелил доста, нали го питаше за съвет. Иначе другото - главният да не знае какви имоти има, ми прозвуча странно, той още тогава трябваше да се усъмни, а не чак после Суам като му отвори очите с въпроса си.

Корейката взе да дава на заден нещо май, откак инспекторчето взе да я изпраща и да и отваря вратите на колите :D Иначе много се радвам, че се сдобриха със Суам :)

Знае, ама явно не всичко. Той нали моли мафиотската щерка да си трае.

Чичото знае за борсата, но не знае колко точно е богат нашия младоженец, а се оказва че е с доста прилично лично състояние. Но и момъка не знае баш какво има наследено от родителите, понеже чичото е движил всичко през годините и се оказва, че не всичко е прехвърлил официално на себе си като попечител (а пък колко ли неща е поприкрил за лично ползване ) :mad2:

Борси, чудеса, богат като Крез, пък просто ченге. А ние тука у банките попълваме, че немаме роднини депутати, ааа :bee:

Тоя даде кредитната карта на Суам! :swoon: Предаде се значи, никакъв край след три месеца :rofl:

Ама тя пак не разбира нищо и мисли, че ще се разделят. Почна да го моли да й станел истински съпруг - айдаааа! Чакам кога ще падне ценоразписа

Тия поне имат пари, не като ония, само да се карат за ядене. Слийпи яде у тех си, яде и у младоженците, яде и по сергиите. Свинчок. Ма е трепач, в униформа и по джапанки :D

Абе, вие давате ли на мъжете си да носят розови шапчици като пържите цаца, м?! :ilovethis:

• Haha 1

Интересно дали действа това с шапчиците? Някой да пробва и да каже.

Слийпи миже да плюска, но не трупа. Не е свинчок, а глисток. Тя и тъщата си глътна граматиката като го видя в униформа и предаде фронта.

Докъде си със сериала? Аз съм на края на 12. Да знам дали да те чакам, или и ти си до там. Много ми беше тегава тая серия, тъжни неща имаше и превъртах.

Ма ти така ли ще ми превърташ? То драмата тепърва иде :P

Ама как са спестили от актьор за баща му, а :D

Да, така ще превъртам! Аз съм дошла комедия да гледам, не как

Off Topic

се самоубива беден баща на едномесечно бебе и после два епизода го жалеят.

Ако ще има драма и само ще ми реве главният направо да го спирам?

Хуу, не ми се карай :D

Аз съм на 11, не знам ко ще има и ко няма да има, но няма да е хилеж безкрай.

Е па карам ти се, че ми се караш, че превъртам :D Не съм се пазарила да гледам драма, затуй... Ама сега ще се спра малко докато ме настигнеш. Свиркай като минеш дванайсти.

Е така се пише дипломна работа! Половин година се размотаваш, написваш има-няма десетина страници с чужда помощ, изкарваш мъжа ти извън нерви, той ги накъсва и после от угризения за една нощ ти написва 200 перфектно и напълно завършено за шест. 

• Haha 1

Мафиотът и чичото наистина не мога да ги различа. А като ги изтъпаниха и двамата заедно с еднакви костюми с кърпички, направо помислих, че виждам двойно. Тотални клонинги. Само аз ли съм така?

Джендъра ме разби! :lol2: Аз, вика, съм тайната жена на инспектора. - Какво значи това? - Ами тайна съм, защото и той не знае, че съм му жена. :rofl:

Повече няма да те чакам @seal_reinforce Ти все едно го превеждаш тоя сериал бе, с такава отрицателна скорост се движиш :lol2:

Да ти кажа, че корейците се отсрамиха - имаше :kissx::kissy: и сега и двамата са нахилени до ушите.

• Haha 2

:yes:Тайната "съпруга" :lol2: Образ голям  е това "човече"

DnDhMcTVAAEe__j.jpg

Този аутфит просто ми скри шапката :lol2:

w644

И да отразим и хорицата, които внасяха най - много цвят и писъци :lol2:

iebigch5c8b9bag9cj55e.jpg

• Like 1
  • Haha 1

Преди 13 часа, Чингулинка написа:

Тотални клонинги. Само аз ли съм така?

Мда. Аз имам обратния проблем, не разбирам кога е един и същ човек/вежда :D

И джендър не съм разбрала, че имаме :lol2:

• Haha 1

@seal_reinforce ти знаеш ли колко я  оглеждах тази мацка за адамова ябълка.... И я видях :lol2:

• Haha 1