Jump to content

Recommended Posts

Лу, на първа страница го обсъждахме това, helyg писа, че в руския сайт са качени епизодите с английските субси.

 

Чингу, значи мога да гледам и на телефона у кревата, бях забравила, че има нов линк, покрай оня за свалянето.

 

Тоз приятел много страшен,

 

Off Topic

ама на оназ кифла гък не смее да й каже :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce до кой епизод си стигнала?

Off Topic

На братовчедката дума напреки не казва......  до финала на 9ти епизод....

Off Topic

страшен е - умряла съм от смях - в линейката  с поглед убива главната :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, на средата на шести, дето ядат сладолед :D

 

Ние май за различни неща говорим. Ти за братовчедката на главния, а аз за оная,

 

Off Topic

дето направо си се нанесе у инспектора. То наглост, наглост... :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те вече го пуснаха почти навсякъде онлайн... и за теглене има опции, но някой обеща бг превод и си чака отделни английски субтитри :lol2:

 

Между другото - @seal_reinforce заглеждам един друг сериал с господин полицая и ако е читав ще му спретна тема :)

 

аааа, корейката кажи........ розовото ме уби,а нашия мълчи :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми трябват вече субси, време ми трябва само :D

 

Айде, пък аз оная, дето говорихме за нея, ще спретна... някога...

 

Верно ''корейката'' да й бях казала, по-ясно щеше да е. Ама гледам, че се появява тука пред нея с медицинския аутфит. Аз ли нещо съм проспала? Кога се сдоби с него? Оназ не помня да й е подарявала нещо досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в 6 или 7 епизод май-

Off Topic

дойдоха на гости братчедката и бившата да подарят сватбен подарък. Бившата  подари на главната секси бельо и костюмче на мед. сестра да се забавляват :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод го превъртях набързо преди закуска, беше ужасно досаден, ако не бяха коментарите ви, че става забавно по-нататък, аха да го зарежа. Трети започва да набира скорост. Корейката е уникална! 

Да използвам, че сте се събрали всички накуп да ви питам - в много тайски сериали снимат в едни палати, едни опулентни обзавеждания от злато и др. разкоши. Това нормално ли е за тайландските богаташи - такива грандиозни ли са им именията? Или само в сериалите така? Откъде намират толкова царски палати да снимат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка какви къщи има там...... вярно, че в много от лакорните се снимат в едни и същи къщи и лесно се разпознават, но като цяло имат много луксозни местенца за живеене, но пък и колко гета и други мизерни барачки.... Ето ти примерен сайт за имоти.... а имат и обяви super lux......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията! :kissx: Страхотни къщи! :inlove: Искам две-три :D Но тези са с модерен дизайн, аз говоря за едни грандиозни кичозни златноорнаментни палати, дето съм мяркала в няколко лакорна.

По темата да кажа, че боят на двамата главни е уникално смешен - главният я държи за главата, а тя се пъне да го стигне с късите си ръчици и крачета :rofl: като разярен пинчер е. Двамата ми напомнят на Ом и Майк. А корейката и инспекторът са ми любимци вече. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Чингулинка написа:

...боят на двамата главни е уникално смешен - главният я държи за главата, а тя се пъне да го стигне с късите си ръчици и крачета :rofl: като разярен пинчер е...

 

И аз им се дивих... не разбрах що не се извъртя и не го ухапа. Аз така процедирам, хем и боли повече. По-нататък ще й дойде акъла :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах точно как ще се извърне, като той й натиска отгоре главата, но се радвам, че тук боят е комичен, а не трагичен.

Не знаех, че имаш боен опит, че и хапеш! Те тюлените зъби имат ли, бе? :na2:

На кой епизод си? Да бързам да те настигна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7, ама не бързай, щото аз съм бавна.

 

Ми лесно можеше да го гепи за ръката, дето й натиска главата, вместо да се мъчи други части от него да стигне :D

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох какви сладури са тези тюленчета! :wub: Да му се прииска на човек да си вземе за домашни любимци! 

На пети епизод съм. Ще падна от смях главната как извади телефона за селфи в тайната шпионска квартира! :rofl: 

Бързай, че те стигнах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, да се разберем - по епизод на ден. По-бърже не можем. Тия километрични епизоди са предизвикателство за и без туй големия ми дефицит на внимание :(

Па и получавам уплах с тия нейни призраци :D

 

p.s. Видях дефилирането с униформата, горкия иконом, увисна му ченето. И на инспектора също :lol2:

 

@Чингулинка, в 7 твойта любима двойка ще ти поднесе

 

Off Topic

малко клозетно разочарование. Мислех да не ти казвам, ама нали съм тру френд. Иде ми да напукам канчето му нетактично. Ей затова хората трее да си имат отделни спални, бани и изобщо къщи!! :bee:

 

Или ти вече го изгледа и затуй си толко мълчалива :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, споко, аз не съм от мълчаливите. не съм го изгледала, иначе сигурно щях да пропищя :na2: Голямо чингу си значи, благодаря, че мислиш за мойта вечеря да не иде зян! :bow: Ще се подготвя психически преди да гледам седма...

Главната още от първия ден почна да си прави устата, че й харесало да живее с него и да не се развеждали по-добре. Хубаво, ама за какво направи този ценоразпис тогава??? Аз подозирам, че накрая май тя ще си плати, за да го целуне :lol2:

Аз призраците ги превъртам, да не си затормозявам излишно и без това развинтеното въображение.

Корейката и зомбито са големи кукундрели и двамата. Тя много хубаво му редекорира жилището и се разби да му готви, чисти и пере, а той само пуфти и мълчи, едно камсамнида не й каза! Тапир!

Spoiler

И аз видях дефилирането в униформа :swoon: Въх, тая бивша приятелка нормална ли е да й я подари??? Че тя така само подклажда огъня, виж как набързо му се разви собственическото чувство на главния и взе да я загръща с плаща :xaxa:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така викам, тя ще си плаща. "Ма облегни се на това рамо, бе!! Нема да те чарджа!"', ахахахаха.

 

Зомбито, кво да кажа, мъжка му работа. В единия момент ревност, ревност, що щяла да ходи на вечеря с друг, в следващия:

 

Off Topic

кво си яла, че така мирише?! :lol2:

 

Това по-грубо и от "не дишай, че ми шумиш'' :D

 

Ахахахах, да, като в бръснарница я загърна. Ама скива ли, как с два пръста хваща подаръка,

 

Off Topic

ще кажеш, че такова не е виждала и само с кюлоти ходи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дишай, че ми шумиш :rofl: Това беше удар под кръста :rolleyes: 

Сега съм на седми. Стигнах те значи. Да коментирам ли нататък като го мина, или предпочиташ да не те спойля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...