Jump to content

Recommended Posts

Виде ли, мойта воля се слуша у Неко-то :lol2:

 

Щом съм казала, ще го бъде. Ще остане преведен за поколенията :D

 

Аз обаче, чела-недочела, хич и не съм разбрала,

Off Topic

че бракът го предлага той. Ще ги видим тия 3 месеца колко 30 години ще станат :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

той предлага - писна му на човечеца от шашавата братовчедка, а и лепките покрай него :lol2: Ама и видя, че Суам не е виновна, а опира пешкира винаги .....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бях прочела внимателно всички коментари преди да почна да го гледам на вечеря. Голяма грешка. Предалагам в описанието да сложите голям червен знак за внимание: Несъвместим с ядене!!!

Да не се прецака някой друг като мен... :dunno: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка От първите минути на сериала се разбира , че Суам значи тоалетна, пък и директно си влезе в тоалетната, ако за това говориш :lol2: Тоалетен хумор на макс :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, чшшш, не ми обиждай сериала, ей :P

 

@vivivan, два пъти съм го сваляла заради заминал Уиндоус, голяма играчка, файл по файл с гугъл драйва :rolleyes:

Смятай ква жертва направих, а тя му се дърпа, кули от възглавници ми строи и тем подобни лиготии, ааа :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не обиждам, Тюли, само казвам да се предупредят хората да не го гледат с ядене, щото ще отиде зян. Виви, то да беше само тоалетната, преживявя се, но като почна оная стрина да се залива с ферментирали с години зеленчуци и да вика: "Ох колко освежаващо!"  и ми се обърна стомаха, а уж не съм гнуслива. Ще ми трябва доста време да се възстановя. Нататък все с такива апетитни сцени ли продължава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Чингулинка написа:

Нататък все с такива апетитни сцени ли продължава?

 

Не, поне докъдето аз съм стигнала. Ама ся трее да гледам с тебе, а ми е на другия комп. Ай, като стигнеш докъм 7-8 еп. свиркай, да го пускам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, lukreciana написа:

Това става ли за гледане?

 

Ще ти кажа само ако обещаеш да не го наспойлиш и да не ми намяташ шотове със субси :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 minutes ago, seal_reinforce said:

 

Не, поне докъдето аз съм стигнала. Ама ся трее да гледам с тебе, а ми е на другия комп.

Мъка, мъкаааа! :rofl: Като каниш гости така е...

Що си се мъчила да го сваляш? Има го онлайн.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само в началото бяха такива сцени... после не помня да имаше дори и тоалетни..... само една- две " по корейско" му :lol2: Но при условие, че част от действието се развива в "гетото" ... и с тия лелки ...

Но какво ми направи на мен впечатление -  тия хора в някакви бараки живеят и се оплакват, че  нямат пари, ама все на уличните сергийки ядат.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Чингулинка написа:

Що си се мъчила да го сваляш? Има го онлайн.

 

Щот ще го работя един ден.

Къде го има онлайн? У Неко-то не ми требе, а у руския немам рег. Дай трети.

 

@vivivan, аз седя и размишлявам

 

Off Topic

оназ как му се натресе на другото ченге и набърже му редекорира и дома, и живота :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

seal_reinforce, няма и да пиша,ако това те питеснява.

Една руска група щеше да го превежда,чакай да видя коя беше. Ама може и да е платено.

При рускините е онлайн на английски все още. :click:Аз отивам да гледам пророчеството излязла 3-та серия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, lukreciana написа:

Аз отивам да гледам пророчеството излязла 3-та серия.

 

Къдееее..... Проверих 5 пъти от как се прибрах, ама нямам английски субтитри :( Иначе raw са 3 и 4 серия, ама.....

@seal_reinforce тя слага възглавници, ама  знаеш ли защо са си спретнали тази фотосесия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завалията, лошо му е. Те па съвсем безсрамни, на "чичо доктор" са играли :D

 

Off Topic

Чингулината да каже откъде е репликата "Лошо ми е..." :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Чичо доктор"

Off Topic

бившата нали и подари за сватбата няколко подаръчета и костюмче на медицинска сестра с атрибутите......

Off Topic

абе използваха си го на финала :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 рубли,платено се гледа при излязла серия в някаква група на руски.

Линка са на Неко сериите на английски,който дадох, не на руски.

 

 

Off Topic

 

Rvo767etqVU.jpg

 

Фансаб-группа THAI MIRACLE
„Шпионка по н еволя“ - това е втория платформен проект. Той ще излезе в отделна платформа на група само за спонсори, но така или иначе ще бъде представен и в общата група.
Позволение да влезете в затворена група, трябва да внесете ЧЕК за  за вход (100 руб.) В ls групи и да подадете заявка (сумата е еднократна). 
 Ввноска https://vk.com/topic-114688196_38472048
 Подаане на  заявка в групата: : https://vk.com/MySecretBride 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 minutes ago, seal_reinforce said:

 

Щот ще го работя един ден.

Къде го има онлайн? У Неко-то не ми требе, а у руския немам рег. Дай трети.

 

Ами третия, който сте писали в описанието тук - фастдрама, с анг субс е, аз съм на първи епизод и там и щях да си остана, ако не ме бяхте успокоили, сега като ми се нормализира малко стомаха го продължавам. Много хубави главните, ама и приятелят й полицай е голям красавец! Но с главният хвърчат искри. Харесва ми, че не е някаква лигла или слабоумна. Изглежда ще бъде забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...