Jump to content

Recommended Posts

Не знам какъв ще е този радикален начин за проверка..... те с тия операции...:o

... сещам се  за сериала с Пуш и джендъра( който все още не мога да си го причиня да гледам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Загледах първа. Отначало с гоненката на женурята-комарджийки и главната беше интересно, посленякак ми затъпя, какво толкова интересно ще става не знам..

Доста сте писали. Доста дълги сериите и трудно се гледат, не мож ви стигна. Но тъкмо мисля да се подстригвам..

Прическата на главната като момиче,когато баща й я шамаросва е уникална...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana ами писали сме, все пак туй сме аз и Тьоленката в една тема, очаквай лакърдии. :P Даже много по темата си пишем тук, почти без отклонения... :D

Що пък трудно да се гледало? Нали знаеш да работиш с мишка... :rolleyes: Само Вероника да не я прескочиш, че тя има едно много ефектно влизане в сериала, как се хвърли като разгонен пинчер и увисна на крака на хубавия голям полицай - беше любов от пръв поглед :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, корейците верно ли се награбиха? Че аз бая се засилих към тях по едно време, па ония нека пишат дипломни работи...

Ся се чудя колко требе да изнервиш мъжа си, че да ти преведе сериала, примерно :lol2:

 

На мен от ост-а най-любима ми е третата, ама нещо не ми попада самостоятелно в тубата. Всеки път като я чуя и си представям махалата и веждата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, seal_reinforce said:

 

Ся се чудя колко требе да изнервиш мъжа си, че да ти преведе сериала, примерно :lol2:

Е па ако е тайландец може направо да ти го изиграе без превод

Награбването 

Spoiler

го направиха главните той като побесня, това преди да й напише дипломната, там нощта е година. Корейците само цуни без гуни, а после как се зяпаха всеки път като се срещнат, с дебилни усмивки до ушите и двамата...

 

Сега се върнете да лайкнете Вероника, да не се разсърди, че е много емоционална

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш тайландец ще си фана, да знаеш. Аз имах предвид "вместо мен", не "за мен" :D

 

Добре де, тез там имат ли пари да се оперират наляво-надясно? Това не е козметична операция, все пак :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка не знам как се казва Верониката, но ето нейния инстаграм.  Тази съвсем сериозно си имитираше Вероника Парк от корейската секретарка :lol:

 

За корейците приказките ще са след финала :lol2: Аз лично си чаках повече предистория за господина,  но нищо. Чак се замислих дали пък не плануват сериалче само за тях B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan супер си! Как го намери тоя инстаграм, като даже името му не знаеш? Вероника е страшна :lol2:

Корейците в момента са като сиамски близнаци, така са се лепнали един за друг, то за ръце се държат с капъл рингс, прегръщат се, крака сплитат, шербет се лее с литри, чак Суам не можа да ги изтрае. Ама зетят на какъв кръстосан разпит го подложиха кой защо и как кого целувал :blink: Горкият! :rolleyes:

Можеш ли да ми обясниш главният какво го прихвана? Вече почна яко да ме дразни с това негово поведение. Какво го дири с мафиотската щерка? За какво й прави намеци, че щял да се

Spoiler

развежда, тя да го чакала, че и какви усмивки й хвърля!

:mad2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка за Верониката- на късмет :lol2: просто изписах в инстаграма ника от една от снимките и и то взе , че ми излезе реалния и профил ;)

 

За главния...

Off Topic

Гледай и ще разбереш :D И аз толкова му се нервих, заради държанието, а като  те гледам докъде си - в следващите 1-2епизода ще го и проклинаш. 

Но ако искаш подсказа...

Off Topic

Служебно е :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш да стискам зъби и да продължавам да гледам? :huh2: Е то малко остана... Надявам се да има добра причина за налудничавото му поведение. Ама какви красиви ръце има, и много ларж с подаръците - кърпа за къща, добра трампа :28558: Вероника пък невидяла пералня!!! :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, много тегаво стана с разкритията по личните драми на главните, тоя "баща" голям изрод, чичото и той, но като почнаха да ми дават крокодилските сълзи на мафиота не издържах и мишката  игра здраво. Май взе да ми става ясно главният за какво 

Spoiler

се разведе, ама не ми стана ясно защо изобщо се ожени, а не си кара направо със свалката на щерката, че да влезе в играта?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282: :rofl: :xaxa: Ох малееее! Седмото джудже на Снежанка - Сърдитко! :swoon: :yes: 

 Харесва ми как се върна към комедията сериалчето! Накрая да не се окаже, че и Вероника е от бандата на джуджетата?! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка сватбата бе и заради нея,  за да я "спаси" от братчедката....

Off Topic

Историяра на мафиота и приятелчето му беше малко излишна, щот накрая пак си го уби, но пък показаха и другата страна на монетата така да се каже.

А по кое време се е вкарал в групата на Снежанка не знам... Мисля си, че при сватбата , пък и след това,  не знаеше , че тя е информатор..или много добре го прикриваше.

Нооо няма да имаш късмет с Вероника :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдитко 

Spoiler

е влязъл в бандата късно. Иначе е изловил "шпионката" още първата вечер, но не е знаел от коя банда е :xaxa:

Вероника произнесе прочувствена реч за правата на джендъра да стане полицай :lol2: и след това заяви, че щяла да стане готвачка да храни полицаите :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, големи са садисти сценаристите! Чак не искам вече да гледам последната серия. :mad2:

Spoiler

То бива бива тормоз над главната, но това последното си беше чиста гавра с нея, горката! Защо трябваше да й причиняват и тази мъка, като че малко е страдала.

Виви, кажи ми, че 

Spoiler

е жив, моля ти се, че с тоя призрак вече взех да си мисля, че наистина го убиха :cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка

Off Topic

ти разбираш ли, че щях да си метна лаптопа в стената :mad2:Тъкмо бях изгледала преди това сериал дет неочаквано утрепаха главния в последните 15 минути....и тука си викам край - отричам се от лакорните. Споко.....На погребението му - всички реват, главната вече не издържа ..... и той се появява ухилен ....... тя го бие и аз барабар с нея си представям че го шамаря :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan благодаря, че ми каза, щото

Spoiler

го спрях и мислех да го зарежа и да не гледам повече. Заради призрака си помислих, че наистина са го убили. Как ли не ги пустосвах сценаристите, включително си мислех, че са ни приготвили за някакво кьораво утешение Суам да роди близнаци, че нали два пъти се отчете разведеният, ама добре, че не е така. 

Кой е другият лакорн? Да знам да не го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингулинка написа:

Кой е другият лакорн? Да знам да не го гледам.

 

 :lol2:

Off Topic

Beautiful Lie 

Неочаквано ми утрепаха Джосито в последните 15 минути и то по най-смотания начин.... а главната беше и бременна :mad2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...