Jump to content

Recommended Posts

Готвачката шпионка ще ме изкефи да я награби оня, дето все предлага да си свали тениската, а тя все го реже :lol2:

 

Оле, корейката го закопа нейния. Тамън щех да я обявя за садистка от класа, то па се оказа, неволно било.

 

Off Topic

Дали и в кревата ще му вика P'Rut, ей така, да тренира :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа готвачката със Слийпи ли? А защо не със Снежанка?

аз съм на осми, розовият аутфит е убийствен! Секна ми апетита! 
Почна вечерта с дискаунтите 20, 50... ще му предложи скоро тя да му плати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, той, че спи нонстоп, спи, ама по схема е Dopey. Sleepy е корейският зет :D

 

Оф, като се появи оня мухъл, мъжа на братовчедката и брат на корейката, и ме избива на агресия. Как па не може да го бушонира и да я остави веднъж завинаги на мира :rolleyes:

 

p.s. Въх, вече взе да ме фаща страх детето на сестра й от кого е...

 

Я кви убавци са били :D

 

Off Topic

0a518ba2b417b92b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя пък предлага намаления, предлага, а накрая той като реши да се възползва, взе да се дърпа :dunno: Ама как се гледаха на сутринта като котараци :rolleyes: Скоро ще добавят май нов артикул в ценоразписа...

Корейката голям гаф с тоя рожден ден, има да му се реваншира бая на зетя.

За чичото дойдоха на нашия акъл. А благодетелят не мога да го разбера какво иска всъщност и за какво забърка тая каша и се ожени за оная невротичка, а продължава да търчи по петите на Суам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейката направо ми стана черна с тоя  рождения ден - едвам преглътнах как се натресе на младежа, а пък сега.... чак ми стана жал за него, щот види се - не му е безразлична вече. 

А оня плужек - мъжа на братовчедката... той заради "връзките"  май се ожени - ще му дойде акъла, но дотогава, а и след това, само сее раздор в полицейското семейство и ми се ще един тупаник да получи:nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де, връзки връзки, ама като се жени все пак поема някакви ангажименти към жена си, не може да се държи с нея като с парцал и да очаква, че тя ще търпи - той я видя още преди сватбата каква е и от какво се дразни, не може да продължава да го кара през просото. И сега какво? Наистина ли ще се развеждат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, сцената в спалнята в 9! :rofl::rofl::rofl:  Суам ме кефи на макс! Какви шамари и ритници! Много съм доволна! :xaxa:

Ама тези гостенки много невъзпитани - нахълтват без да чукат. Корейското възпитание виж как се прояви, видя че не й е мястото там и си тръгна жената, а онези двете от висшето общество се дракат като пияни каруцари. Думи немам! Ама си го получиха накрая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя, май пак съм пропуснала нещо!

Spoiler

В оня ценоразпис защо вече имаше чертичка на целувчица? Кога бе?

И сега кво? И корейският зет и главният нахилени кат зелки, вай-вай! :D

А корейката голям майтап с онлайн дискусията БоГом или МинХо :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ЧингулинкаНямам възможност да пиша в спойлер, но... ти не видя ли какво стана след като изпратиха "припадналата" братовчедка?....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan видях и още как! :inlove: Но после той като попълваше чертички в ценоразписа видях, че имаше чертичка и на предното, ама не знам кога се е появила, за това попитах. Новата чертичка ми е ясна. :ilovethis:

Spoiler

Направо й се подкосиха краката на Суам, чак изпусна багажа. Ама и той много директен бе, не можа малко по-завоалирано, ами направо: Един мъж ако не си пада по някоя жена, хич даже няма да се занимава с нея! Бракът бил бизнес, а другото - лична работа :huh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, сърдитко сладък! :wub: Ужасно е сладък главният като се цупи. :wub: Ама как я гледашеее! :mad: Водата й приседна.

А аз да питам кой я преоблече с чистите дрехи, като тя не може да си мърда ръката? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледите и звуковите ефекти в линейката, ахахахаха :lol2:

 

Корейският зет май така си се е родил,

Off Topic

влюбен у нея :D

 

Оназ целомъдрена целувка кво се чуди къде да я пише у ценоразписа, направо да я бракува и наново :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как целомъдрена, бе?! Той тая я сложи направо у графата дийп кис :28558: А предната графа беше за целомъдрената целувчица, и беше вече отдавна попълнена, ама аз не се сещам кога и къде е станало, припомнете ми, наааа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята графа въобще не реагира на такива въображаемости и може и да съм ги проспала предишните. А дано корейците да ги отсрамят :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката на корейката явно си падала по униформени, не можа да устои на зетя :D

Много ми харесва градината на главния - с правоъгълните езерца с водни лилии :wub: Видях един стол идеално позициониран да ги съзерцаваш - сигурно икономът си го е сложил там да си опъва кълките господарите като ги няма. Той бил с тях от сума ти и години, сигурно върви в комплект с къщата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономът всъщност е отгледал главния - доколкото разбрах,  когато чичото поема нещата  го е отпратил, но нашето полицайче като си заживя отделно си го привика.  То с тази "нормална " съпружеска двойка трябва да има и един хахо в къщата за равновесие :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, като даваха как оня го гони, още оттогава го намразих, мръсника :mad:

 

Off Topic

Баш не ми става ясно, младоженецът много богат (за което чичото не знае), ама има и имоти, за които самият той не знае. Че и разни пищови наследил :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е знае, че е богат, как да не знае чичото - знае, че главният играе на борсата и е спечелил доста, нали го питаше за съвет. Иначе другото - главният да не знае какви имоти има, ми прозвуча странно, той още тогава трябваше да се усъмни, а не чак после Суам като му отвори очите с въпроса си.

Корейката взе да дава на заден нещо май, откак инспекторчето взе да я изпраща и да и отваря вратите на колите :D Иначе много се радвам, че се сдобриха със Суам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...