Jump to content

Recommended Posts

Аз съм на 8. Давай да се движим успоредно, че да върви лафа. Иначе не ми пречи, ама ако го минеш за два дена, после ще си говоря сама :D

 

Значи не си стигнала до

 

Off Topic

пишман пожара. Много се издразних, полицаи, а се въртят като пълни смотаняци и двамата :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На него съм тъкмо. Добре, че беше чичко иконом, бивш пожарникар, че да реагира адекватно :yes:

Тебе полицайчетата те издразниха, а мене Пиклата - нейната реакция много адкватна, няма що! 

Spoiler

казва й мъжът й да не слиза, тя точно напротив, тревожела се за него, затуй по петите му и пищи и му пречи всякак, че да не може да се концентрира върху престъпниците, ами да трябва с нея да се занимава и да се чуди как да я опази :nunchako:

 

тоалетният инцидент на корейката не беше нещо особено, като не показаха визуално гадости, аз миризмата няма как да я усетя :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как разбра, че е бивш пожарникар? Изтървала съм.

Аз всеки път си спомням възвратно-постъпателните му движения, като разбра, че ще се женят и се заливам от смях :lol2:

 

Миризмата не я усетихме, ама чак аз се засрамих. Говедото му с говедо, че и как отстъпва, да не се приближава до него :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е така реших, че няма как да не е бил пожарникар - реагира на секундата и знаеше, че не с вода, а с пожарогасител трябва.

За мен пък най-впечатляваща беше реакцията му като се появи медсестрата :rofl: 

Всички от полицейското обаче са хвани единия, удари другия! Пълна скръб! Специално ли ги избират с интервю да са толкова тъпи???

Ти се засрами, но корейката не! Че и настъпва напред безсрамницата! А зомбито за пръв път да покаже реакция, че преди каквото и да се случи, той все покер фейс беше...

А сега - първо се гнуси и мръщи, после се нахилил кат зелка и я гледа мазно тя докато му разказва за вечерята с чичака с пръстените. Ама аутфитът на чичака беше страшен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, ще се запра до утре, че да не те изпреваря много. Отивам да гледам любовника как къпе котките сфинксове.

Ако слушкам и гледам само по епизод на ден, ще ми дадеш ли да ти пробвам пръстените? :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер ще гледам 8, може и от 9 да хвана.

 

Off Topic

Абе, оня ангел дали е баща й? Майка й па с голем убавец прегрешила, спор нема :o

Ама оназ другата, богинята змия, счупих се от смех с нея :D

 

Пръстени немам толкоз, парфюмите ще ти дам да пробваш :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С вашите коментари ще седна пак да изгледам сериала, че позабравих дребните детайли :lol2:

Ченгетата са кой от кой по шматка, само главните са кадърни в този полицейски участък....... но пък всички си тачат госпожата съпруга -  Суам :D

И аз след сцената с бельото вече се чудя тия хорица с какви гащи ходят....... а бившата през цялото време не можах да и хвана спатийте - уж се държат приятелски и си имат приказка с главния... а пък той не я ще...

Off Topic

то после става ясно де, ама тя все едно го играеше и на двата фронта - при тати и при господин полицая. Нямаше ясна позиция добра или лоша ще е

 

за ангела -изтрайте и ще стане ясно каква е историята - хич не е малка ;) Но убийствения поглед на ченгето- съпруг в 9 ме уби -

Off Topic

нашата вика безобидно е , нищо и никаква рана, не идвай с мен и криви поглед.... :lol2: тя затова после му се умилква преди всяка акция  - да го умилостиви,  ако я хване, ама и той гадно се държа, щот не го слуша

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, vivivan написа:

а бившата през цялото време не можах да и хвана спатийте - уж се държат приятелски и си имат приказка с главния... а пък той не я ще...

 

Мен ми се стори, че яко не може да я понася и през зъби й говори,

 

Off Topic

даже се чудех били ли са реално заедно или тя просто много упорито го е преследвала и му се е слагала безрезултатно.

 

Иначе баща й, мафиота, ми прилича на бъдеща остаряла версия на моя нажиления от Heart of Stone :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова казвам, че не можах да и хвана спатийте, че после си имаха  приказка за бащата, даже и си се виждаха само те....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Е как не я разбираш добра ли е или лоша? Само една мега добра душа може да подари сестринския аутфит на новата жена на мъжа, когото преследва.

Като си го изгледала, само ми кажи за иконома намери ли се половинка, че аз съм го нагласила за готвачката шпионка?

@seal_reinforce много си дашна! Трогната съм! С всичките ще се напръскам наведнъж! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка  тя дълго бе скрита лимонка ;)

А аз все още си мисля, че иконома беше леко у лево, ама май се огледаха с една от лелите от гетото   :lol2: А готвачката шпионка си е готина мацка.... кат махне веждите :lol2: Минахте ли дет двечките точат лиги по трениращите мъже от екипа?.....

а за финала на "корейците" - ще ви поспамя - хилеж на макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми верно. Викам си, таз е некоя от лудите у махалата :D

 

Off Topic

Ма там, дето един призрак числата от лотарията й диктуваше на Суам (на сергията), това не беше ли на готвачката умрялата й майка?

 

Ский едни вежди ко правят. Бетер носа на Преслава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е неее, не беше лесно да се познае, че двете са една! Аз се досетих само, щото си говореше с главната за шпионски истории в ресторанта под моста и си казах, че няма как готвачката да е в час ако не е в екипа, а там само една жена имаше, та по пътя на логиката... Но изобщо не прилича на себе си!

За лотарията точно тя беше с печелившите числа, не си се излъгала, Тюленке.

@vivivan аз не съм стигнала още май до трениращия екип и точенето на лиги. Кажете ми в кой епизод е, да не би да съм го превъртяла без да забележа, че явно не е за изпускане.

Икономът хич даже не беше у лево, не го ли скива как зяпаше по медсестрата и той барабар със Зомбито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Чингулинка написа:

...аз не съм стигнала още май до трениращия екип и точенето на лиги...

 

Изтървала си го, почва в петнайстата минути на 6 еп.

Много ме кефят звуковите ефекти, единия, като си съблече потника, некъф Максимус изцвили :lol2:

 

Нова бизнес ниша: ще станем врачки!! Аз ще съм богинята тюлен, ти си избирай :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Чингулинка написа:

Всички от полицейското обаче са хвани единия, удари другия! Пълна скръб! Специално ли ги избират с интервю да са толкова тъпи???

 

Аз ги разделих - тия от спец.отряда на Снежанка са като ония от ''Такси'' (плюс Даниел), а на младоженеца - като на Крюшо :D

 

@vivivan, ти кво каза, гледала ли си първата версия, тая с майка й и баща й?

 

Off Topic

Тоз негов чичо все по-съмнителен ми става.

 

p.s. Айде и на другия му замириса. Ей, тия я съсипаха корейката :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да повторя шеста значи, мерси че ми казахте! :D

За чичото, аз досега си мислех, че той и главният мафиот са едно и също лице - мнпго си приличат. Ама поначало има мръсен поглед, ще се учудя ако му е чист косъма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, seal_reinforce написа:

 

@vivivan, ти кво каза, гледала ли си първата версия, тая с майка й и баща й?

 Не съм я гледала - тайландско реколта 1991г. ще ми дойде малко странно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...