Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

0569012024.jpg

 

My Secret Bride

Kao Waan Hai Noo Pen Sai Lub / เขาวานให้หนูเป็นสายลับ

 

Държава: Тайланд

Период на излъчване: 8 ноември 2019 -  14 декември 2019

Жанр: Романс, комедия, криминален

Епизоди: 18 по 110 мин.

Канал: Channel 3

Сценарист: Kartarhut Bussabpaket

Режисьор: Pawanrat Naksuriya

 

Участват:

Warintorn Panhakarn като Danurut Sangkhaphat/Rut
    Kao Supassara Thanachart като Suam/Thanamat Munjai
   Pariit Thimthong като Padet/Sara/Sleepy/Tangmo
    Pie Rinrada Kaewbuasai като Neungthida
   Au Tanakorn Posayanon като Thuanthep/Thuan/Snow White
 Yardthip Rajpal като Suchawadee/Su
Auan Rangsit Siranano като  Aikkasit/Aik
    Kongkapan Sangsuriya като   Direk Sangkhapat
    Mint Nutwara Vongvasana като Darika/Da
Wattanakul Minthita като  Somruthai / Happy

Oh Anuchit Sapunpohng

целият актьорски екип

 

Резюме: Суам е борбено момиче, израснало в бедняшките квартали.  На нея не са и чужди далаверите и затова често посещава полицейския участък.  Точно заради това е вербувана от специален отдел в полицията, за да предоставя информация за местния мафиот. Рут е новият началник в полицията - племеник е на висш шеф и затова не гледат с добро око към него, а го подозират и че е човек на мафията. Суам и Рут имат неприятни срещи покрай акциите на полицията в квартала и хич не се харесват. Суан  се забърква още повече с Рут когато я обърква за любовница на зет си. С цел да я отдалечи от зет си, а също така и да избегне набезите на бившата си, Рут предлага на Суам да сключат уговорен брак. В същото време и Суам получава задача да наблюдава по - отблизо Рут и се съгласява на този брак.

 

 

Свали с английски субтитри: Тук и Тук

Онлайн с английски субтитри: Тук, Тук, Тук и Тук

Oнлайн с руски субтитри: Тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче е пълен гювеч - има смахнати полицай, готини полицай, полицай под прикритие, бивши гаджета, ужасни родители, кресливи свраки, шамари, неидентифициран полове и т.н. ..... и една прилична доза корейски език :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, тия двамата голем кьотек си фърлят. И са прилично убави, ма по-важното е, че много яко се шамарят, особено тя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce готино е сериалчето - аз така съм се смяла с тия (и с двете главни двойки ) :lol2: Главната - къде сама, къде по нареждане на полицията, все се забъркваше в нещо. Единия път му пишеше някакви мили неща и ченгетата от спецотдела и се смееха, че е влюбена- "Не. Просто да го предразположа, та после  като ме арестува да не ми е толкова ядосан." :D

EL14Pi4VUAI_GhD?format=jpg&name=large

 

Off Topic

EL14Pi7UwAMu3iX?format=jpg&name=large

EL14Pi2U0AAtzU5?format=jpg&name=large

EMOMVFgUcAIky8u?format=jpg&name=largeEL09_XxUEAAbHJf.jpg

 

 

 

И екипа на спецотдела :lol2:

Off Topic

EXtag3vVcAAFZSv?format=jpg&name=small

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахах, ГГ ли е гръмпи? :lol2:

 

Ще го почвам тая седмица. Мале, главната как го ухапа, че тя половината му устна замина, бе :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на линка в първия пост, дето пише, че е онлайн с руски, всъщност няма руски, никой от руските екипи не щял да го превежда, че бил провал сериала и са праснали видеото с английския превод. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря @helyg;) Аз щот не следя как вървят с руски субтитри и в последния момент видях при тях тема и сложих линк тук. Аз си го изгледах преди да постна темата, но пък чак провал - има си характерните неща дет куцат, ама главните си правят шоу :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, мъка. Руският не ми тръгва, а с Neko компа ми ме псува на висок глас. Разгорещено :D

Иначе не само корейски език, ми и корейски клозетен хумор забелязвам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е само там не съм се регвала, аман. Ще бутам с Некото, и на компа жега, и на мен :D

Доказателството, вика, е малко. "Аааа, не са малки, ела и провери" :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, ще ми кажете ли къде точно го има с руски субт., че преди няколко дни бях тръгнала да го гледам, но видях, че няма руски превод и се прехвърлих на друг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са бетер полицейския участък на Жилбер в "Такси", ахахахах. И ритуалът с нещастното взиране в тоалетните чинии, все още неосъзнали тайните си копнежи, ме убива :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономът добре обобщи ситуацията: Abduct, snatch, drag, kiss... the entire day :D

 

@vivivan, дай да пуснем петиция да го качат как си трябва, че си е направо загуба за обществото :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.06.2020 г. at 16:55, seal_reinforce написа:

 

@vivivan, дай да пуснем петиция да го качат как си трябва, че си е направо загуба за обществото :lol2:

 

Чули са молитвите ти - вече е качен и в по -лесно гледащите се сайтове :lol2:  Добавих линк в описанието ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молитви, връзки и контакти :D

Сега и английските субс трее да изровя за моите цели.

 

Ти чете ли, че в оригинала ГГ били тия, дето играят майка й и баща й? :o

 

Off Topic

The original version of this was my all time favorite lakorn from when I was younger. Watched the second version and the chemistry just wasn’t there! But this version was just as good with more back story. I like seeing the original male and female lead as the current Suam’s mom and “dad”.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За отделни субтитри ти трябват връзки в Неко-то :lol2:

 

Това за актьорите от оригиналната версия го прочетох някъде още в началото ;) А пък има и още една версия - там пък тукашния мафиот е в ролята на второто ченге - Поспаланкото. 

 

Не знам рускините какво не му харесаха, но чета положителни и прилични коментари в драмалиста. Аз лично съм се хилила на макс :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва да проверя другите версии, ама не вярвам да ми харесат повече от тая. Ценоразписът много идеен, трее и ние да си разработим такъв, особено предстоящите и пишман булките :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам в описанието още един линк за сваляне на сериите - ако ви иска парола - alwaysgrumpycat.com :)

 

@seal_reinforce чета че и по netflix го пуснали, та внимавай с обещанията, че като нищо ще ти пуснат и отделни английски субтитри  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...