Jump to content

Носталгия. Какво ми се гледа?


Recommended Posts

Гледам доста народ започна да си припомня или изпитва носталгия по стари гледани филми.

Та, ако няма такава или друга подобна тема, ( защото мен търсачката явно не ме харесва и ми пробутва съвсем други неща от търсените)

реших тук да споделя моята носталгия по старите корейски исторически сериали: като "Чумонг", " Трите кралства"(субтитрите не се отварят,подновете линка) с Ил Гук например,

с които именно се запалих по азиатското. Та, ако някой знае някакъв такъв да ми подскаже заглавие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра хрумка за носталгичната тема.Мерси!

Ха-ха, носталгия по добре направени сериали с актьори. Да речем, примерно  по това.

@bond, пак е 2009. Да вземем цялата да си я изгледаме наново, сигурно няма да сбъркаме.

 

Ето ги от  2009 , плюс една подборка за припомняне, макар и да не мисля, че така ще ги класирам.Ами то лошо нЕма.:D

 

 

 

 

Оказва се, че Tamna, The Island не съм го гледала.Ето какво ще пробвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остров Тамна не е нещо особено. Помня го, но не ме дърпа да го гледам пак, значи бива само за веднъж.

Виж IRIS и City Hall мога да ги гледам безброй много пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Princess Ja Myung Go. Благодаря,ще го гледам.Обаче работят ли линковете? Ще има ли сийд?

Отивам да проверя.

А, пак не ми излиза. Може ли някой да ми сложи линка за сериала,ако го  открива, че при мен нещата са сложни...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пробвай пак?

Пишеш го в търсачката и като ти изкара сто резултата точно под полето за писане за търсене имаш няколко опции - да търси фразата, да търси само в заглавията... Цъкаш там и ти вади темата като първи резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе,благодаря,даже се сваля. Но не е така с другите сериали, които търся, и с една и с две и всякакви думи поотделно.

За каталога не бях се сетила, да ме питаш що? Мерсаж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз каталозите препоръчвам - не че се хваля, ама гледам корейските да ги обновявам сравнително редовно :)

 

P.S. Сложих линкове към субтитрите на "Чумонг".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Добра хрумка за носталгичната тема.Мерси!

Ха-ха, носталгия по добре направени сериали с актьори. Да речем, примерно  по това.

@bond, пак е 2009. Да вземем цялата да си я изгледаме наново, сигурно няма да сбъркаме.

 

Ето ги от  2009 , плюс една подборка за припомняне, макар и да не мисля, че така ще ги класирам.Ами то лошо нЕма.:D

 

 

 

 

Оказва се, че Tamna, The Island не съм го гледала.Ето какво ще пробвам

Следващи"Ирис".Коой ще зяпа с мен? Първо принцесата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета,обаче субтитрите не пасват на видеото в Замунда. Не че не мога да си ги наглася. Ще ги изтегля от азията?

Там дано паснат. Видях,че и там са качени бг. субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Следващи"Ирис".Коой ще зяпа с мен? Първо принцесата..

 

Аз съм първо на "острова", не обичам хич да повтарям, а  "Ирис" е от единиците ми повторени, за потретване не знам. Но при тая корейска "суша" и работно бездействие, знае ли се!:D

Колкото до каталозите, също ги предпочитам, но там пък идва проблемът  с различните заглавия. Понякога са толкова различни ,че търсенето е тренировка на нервите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

И аз от няколко дни съм се замислила за старите сериали. Но моята носталгия е по Snow queen,  Sorry i love you,  Autumn Tale и разни такива... Нещо ми е сълзливо и драматично :) 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се открива с опциите горе, се търси по актьор. Една минута повече работа, end of the drama :rolleyes:

 

Нищо не ми се гледа, искам да съм отново на 16. Това ми е носталгията :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 аз съм си риплейстнала каталога на корейските(предимно сериали) в ексел и съм си го наоцветила подобаващо, с предложения за семейно гледане, актьори, търсена тематика и прочие.., на няколко месеца си го опреснявам :lol:, просто като истинско счети, само дето не им давам и оценки като в IMDB(...макар че като се замисля.. имам червен цвят за повечето вампирски истории :lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, seal_reinforce написа:

Ако не се открива с опциите на @helyg, се търси по актьор. Една минута повече работа, end of the drama :rolleyes:

 

Нищо не ми се гледа, искам да съм отново на 16. Това ми е носталгията :lol2:

Търсила съм, всякак съм пробвала, без каталога...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито един актьор не ми излиза,дори моите,като търся по име. Отпред назад. отзад напред,български,английски, всякак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, lukreciana написа:

с Ил Гук например,

с които именно се запалих по азиатското. Та, ако някой знае някакъв такъв да ми подскаже заглавие.

Добави тогава и Императора на моретата - God of Sea , Emperor of the Sea (2004)

Прилича му и отрицателната роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...