Jump to content

Нашите любимци в мюзикъли


Recommended Posts

Наскоро @skofiild сподели видео в темата на B.A.P. с участието на член на групата - Де Хьон, в мюзикъла "Брилянтин". Беше страхотно, наистина.
Замислих се, че много от любимите ни музикални звезди, а и актьори, са участвали в такива представления. Някои пък директно са се преориентирали, заменяйки блясъка на к-поп сцената с по-семплата, интимна и  сякаш по-благотворна атмосфера на мюзикъла. 
Реших да направя тази тема, за да споделяме видеа, които са ни впечатлили.
Да, знам че се слагат по темите на групите/изпълнителите, но много често някое страхотно изпълнение отива назад и се губи в потока снимки, и новини.


Първото е от мен и е на Xia Junsu от JYJ (бивш член на TVXQ), заедно с колегите му и е от репетиция (мисля) за мюзикъла "Дракула", песента "It's Over".

Уникален глас има Джунсу. Завиждам на публиката в Ю. Корея за възможността да го гледат на живо.


А това е нещо, което бях мернала преди време, но така и не бях гледала досега. Чен от EXO и старичкото му участие в "'In The Heights" през 2015 г. Значи това момче е било на 23 г. тогава. Изненадана съм не от гласовите му възможности, тях ги знаем. Изумена съм от актьорските му способности. Погледнете ги, сякаш са истинска двойка. Мисля, че Джонгде, каквото е истинското му име, не е участвал в повече мюзикъли и го намирам за голяма загуба. Ще ми е интересно да видя и изпълнението му на сцена. Как ли се е справил?


Нещо по-ново.
Колегата на Чен, Сухо (Ким Джунмьон) във втория сезон на "Човекът, който се смее". Много ми харесва изпълнението му, но си признавам, че съм силно пристрастна. :P

Off Topic

 

 

 

Ха? Сега се изненадах. Приятно, разбира се. 
Темин от SHINee също е участвал в мюзикъл - гл. роля в "Goong"" през 2014 г. От това, което виждам е било едно голямо забавление за изпълнители и публика. :D

Off Topic

 

 

 

 

Толкова засега.
А вие имате ли любимци взели участие в такова предизвикателство? 
Много ще се радвам, ако споделите видеа, които са ви впечатлили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засичала съм доста изпълнители да участват в мюзикъли, но сега вече трябва да се поразровим и да ги изкараме, че то се позабравят...

Иначе много хубава тема. :wub:

 

Сухо наскоро не участваше ли в един мюзикъл, помня, че го виждах гримиран, устата му беше бая украсена.

Сетих се и за един друг сега мюзикъл, но наистина трябва да се поразровя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.05.2020 г. at 23:03, skofiild написа:

Сухо наскоро не участваше ли в един мюзикъл, помня, че го виждах гримиран, устата му беше бая украсена.

 

Точно така. В спойлера е видео от мюзикъла. 
И само като се сетя как в един гайд пишеше, че Сухо  е на 4-то място в някаква си класация за красавци... :D
SUHO at the man who laughs press call | Baekhyun and Luhan Iranian ...

Btw, Сухо участва в десет, ако не се лъжа, представления, а след него ролята пое Кюхюн от Super Junior (така и не се научих как е името на Кю на български, моля, помогнете!).
Едно прекрасно видео в което всички артисти изпълняващи ролята пеят песента "Open ypur eyes".
Леле, колко се гордея с Джунмьон, че е редом с такива добри изпълнители. Особено днес ми е много приятно. 

 

Off Topic

 

 


А ето и Кю. :) 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един предстоящ мюзикъл...

 

Мюзикълът “Jamie” пусна индивидуални афиши на своите членове на актьорския състав!

Първоначално озаглавен “Everybody’s Talking About Jamie”, дългоочакваната корейска версия на мюзикъла е базирана на истинска история на 17-годишен ученик на име Джейми, който мечтае да стане кралица на драг. По-рано беше потвърдено, че 2AM’s Jo Kwon, NU’EST’s Ren, ASTRO’s MJ и Shin Joo Hyup ще споделят ролята на главния герой Джейми.

Продуцентската компания SHOWNOTE пусна четири индивидуални афиши на актьорския състав чрез официалния си акаунт в Twitter. Jo Kwon, Ren, MJ и Shin Joo Hyup изразяват радостната и безгрижна природа на Джейми. Увереността им се подчертава от смелия грим и нарастват очакванията как тези актьори ще представят чара на Джейми.

Източник от SHOWNOTE коментира: „Джейми“ е специално и уверено момче, което тръгва да търси истинското си аз. В тези плакати се опитахме да изразим характера на Джейми и чара на всеки актьор и искахме да изобразим драмата и в мюзикъла. Четиримата актьори, които имат богат сценичен опит в мюзикъли, излъчване и занимания в айдъл група, изразиха посланието, което проектът иска да предаде с ярка енергия пред камерата. Моля, очаквайте с нетърпение да видите четиримата актьори като „Джейми“.

Планира се, че „Jamie” ще се проведе от 4 юли до 11 септември в LG Arts Center в Gangnam.

nuest-ren.jpg shin-joo-hyup.jpg

 

astro-mj.jpg jo-kwon.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми излезе един клип в ютуб и последваха още...

Но кои участват в този мюзикъл, нямам си и на идея.

2020 뮤지컬 드라큘라(Dracula : The Musical) CLIP - How Do You Choose

 

2020 뮤지컬 드라큘라(Dracula : The Musical) M/V - LIFE AFTER LIFE

 

Off Topic

 

(Dracula : The Musical) M/V - THE LONGER I LIVE

 

(Dracula : The Musical) CLIP - Life After Life

 

(Dracula : The Musical) CLIP - THE MASTER'S SONG

 

(Dracula : The Musical) CLIP - Before The Summer Ends 

 

(Dracula : The Musical) M/V - LAST MAN STANDING

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Джунмьон, Джунмьон :cry:

Следва една компилация на Кey от SHINee и целувки от мюзикъла "Бони и Клайд".
Изчервих се направо, предупреждавам и вас - сцени 18+ :D

Off Topic

 

 

 

Всъщност Кибум е участвал в няколко мюзикъла. Разбрах за "Хвани ме, ако можеш", "Тримата мускетари" и горния - "Бони и Клайд". Може да има и други, не съм проверявала. При всички случаи Кий е много харизматичен и изпълненията му са страхотни, но не качвам видеа единствено защото качеството на всичките беше ужасно. Ако попадна на читави камери ще кача.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една приятна статия на Allkpop в която се споменават редица от любимците ни и техни участия в мюзикъли.
За кратка илюстрация- Jo Kwon от 2AM и участието му в мюзикъла PRISCILLA, които са споменати в материала.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala  чак сега  съгледаха това кътче тук, но е интересна тема - има си значително присъствие от познатите ни певци и актьори и в мюзикълите и то добре се справят. 

Аз лично много харесвам Junsu в мюзикълите му- и с радост бих го гледала и на живо ( а дано :D). По нагоре има пуснати песни  от Dracula, а ето и нещо мое любимо от там 

 

Друг мюзикъл, в които участва е корейската версия на Death note, където е в ролята на L. Играе го 2 пъти - през 2015г. и 2017г.. 

 

Off Topic

 

Дуетът му с Light игран от Hong Kwang -Ho през 2015г. 

 

И с Han Ji-Sang (Light, 2017) 

 

 

 

Junsu участва и в мюзикъла Elizabeth, като там 3 пъти влиза в ролята на Смърта, като имаше спечелена   награда от корейските Musical Awards за своето изпълнение в една от годините. А през 2018г. си споделя ролята с Park Hyung Sik и Leo от VIXX. 

Off Topic

Една любима песен :)

 

 

 

А ето и един концерт с песните от мюзикъла. 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, много се радвам, че се включваш с тези страхотни видеа.
За да съм честна трябва да кажа, че за пръв път чух за участия на айдъли в мюзикъли от скъпата ни съфорумка @speedy86, която ми показа именно първият L на Джунсу... или беше от Elizabeth? Не помня кое точно, но знам, че беше много готино.
СТРА-ХО-ТЕН Е. И ненапразно през годините получава няколко награди за изпълненията си.
За мое огромно съжаление аз никъде на намирам качен запис от който и да е мюзикъл, но мисля, че последното ти видео е именно такова? Ще го погледна при първа възможност.

Споделяй на воля, когато попаднеш на нещо интересно. Винаги сме "за" хубавата музика и добрите изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala ако не се лъжа последното видео е от концерт на Junsu - той има няколко концерта само с песни от мюзикълите му и са с гост изпълнители. Трябва да разровя,  но май някъде гледах запис на цял негов мюзикъл - Елизабет или Death note. Aко го изнамеря ще споделя. 

Като цяло се заглеждам по разни такива изпълнения , но Junsu ми допадна най - много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джунсу ми е любимецът от групата.Страхотен, каквото и да прави.

И един друг любимец, също талантище- филми, сериали, театрални постановки, мюзикъли, като Рет Бътлър в мюзикъла "Отнесени от вихъра" Joo Jin Mo

 

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да го намеря - ако на някой му се гледа Junsu у дома  - тук има  целия мюзикъл Death note (2015г.) с английски субтитри, а също така и аудио на песните от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на статия в Broadwayworld посветена на същото на което и настоящата тема - любимците ни в мюзикъли.
Съдържа видеа с участието на познати лица, а мен лично ме впечатлиха тези на Бекхьон EXO от Singin' In The Rain (бях забравила, че е участвал е мюзикъл):


И Сойон от Girls Generation от участието й в Gone With The Wind. Изглежда много сладка Скарлет е била.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай един днешен рожденик се присетих, че и той участваше в мюзикъл -  Se7en. Mоже би няма да измести Junsu като мой любимец, но и той се представи добре като "Смъртта" в мюзикъла Елизабеt :)

 

Aко някой проявява интерес - ето и японската версия на песента, където участва  Shirota Yu

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...