Jump to content

Recommended Posts

F8nRE8o.jpg

 

2Moons

Страна: Тайланд

Също така известен като: 2Moons The Series , Two Moons , Duean Kiao Duean: The Series

Година на излъчване: 2017 – Май7 до 2017 – Юли23

Време на излъчване: Неделя

Жанр: BL романс, комедия

Канал: GMM One

Епизоди: 12

Продължителност: 45 мин.

Режисьор: Kanchanapun Meesuwan

Субтитри: Английски, Руски

 

Участват:

Bas Suradej Pinnirat като Wayo

God Itthipat Thanit като Phana

Copter Panuwat Kerdthongtavee като Kit

Kim Varodom Khemmonta като Ming

Tae Darvid Kreepolrerk като Forth

Tee Tanapol Jarujittranon като Beam

 

Резюме:

Уайо (Йо) е първокурсник в университета, където втора година учи Пхана (Пха) – неговата дългогодишна любов. Пха е супер популярен в кампуса на Луните, но не изглежда той да се радва на голямото внимание.
Когато Йо получава шанса да се превърне в новата Луна на факултета, осъзнава, че така по-често ще вижда Пха. Но връзката им не започва никак добре, тъй като се оказва, че Пха е нарочил Йо.

 

По BL новелата "Two Moons" на Chiffon_cake.

 

 

 

Свали с английски субтитри: :click:

 

Онлайн с английски субтитри: :click:

 

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурско сериалаче , Уо ми хареса много повече  тук отколкото в Gen Y. А доктор Pha е просто много сладък :wub:

Хереса ми историята, нямаше излишни драма, щеше ми се да има нещо м/у Forth и Beam щяха да са сладка двойка.

Не знам дали някой друг го е гледал от линка към ютуб( благодаря ви сърдечно за споделените линкове :thanks:) , но коментарите на преводачите бяха много забавни, по 2 пъти гледах една и съща сцена за да мога да ги прочета :D .

Ако направят втори сезон със същите актьори ще е страхотно:es: 

 

А някой знае ли от къде мога да намеря  и дали въобще има новелата на английски , като я потърся в нета не ми излиза:dunno:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях попадала на фен превод на новелата в wattpad, но за съжаление преводът беше доста труден за четене и се отказах. Не съм проверявала скоро дали няма някой нов фен превод там. ако има нещо, обикновено там се появява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от първите ми тайландски сериали в жанра. Влюбих се в Ming и Kit, :wub::blush: и лично за мен те бяха водещата двойка в сериала. Истински успях да почувствам героите, да ме развълнуват и докоснат. :happy: Искаше ми се да проследя историята им и в вторият сезон, но уви не стана така. Неприятно е като сменят актьорите.  Предните вечери го гледах отново за незнам кой път вече хехех и все още тръпката е същата, както при първото гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.09.2022 г. at 0:21, Dani написа:

Един от първите ми тайландски сериали в жанра. Влюбих се в Ming и Kit, :wub::blush: и лично за мен те бяха водещата двойка в сериала. Истински успях да почувствам героите, да ме развълнуват и докоснат. :happy: Искаше ми се да проследя историята им и в вторият сезон, но уви не стана така. Неприятно е като сменят актьорите.  Предните вечери го гледах отново за незнам кой път вече хехех и все още тръпката е същата, както при първото гледане. 

 

Двата сезона ги бях гледала 2 пъти, но наистина е тъпо като сменят актьорите.

3-ти сезон със сигурност няма да го гледам, стига ми толкова сменяне.

Все още съм бясна, че няма да има фен среща във Франкфурт (с актьорите от втори сезон), но то беше ясно...ковид, повечето актьори по други компании и продукции и т.н ><

Помня как през 2017г като следях 1-ви сезон и чаках с нетърпение всяка седмица нов епизод в ютуб със забавните коментари на преводачите от PinkMilk (мисля че така се пишеха) радвам се, че и преди имаше фенове, които превеждаха. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...