Jump to content

Recommended Posts

Изгледах двете преведени на английски серии, не е лошо сериалчето, но ще ми се изчака чакалото за превод. Добре че имам още известно време да се рея из Хималаите, че и там са по час и половина сериите.:D 

Марк малко ми прилича на ето този актьор, който съм гледала в A love to kill докато Muse беше със свободен достъп. За съжаление нещо го бях зарязала и така и не успях да догледам последната серия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 minutes ago, andi11 said:

И руските суб са бавят. Все още няма за 8 и 9.  Все проверявам ли, проверявам.

 

Видях, че сега и руската група за превод са постъпили като Muse. Тоест и при тях ще трябва да се плати за да се гледа сериалът. Доколкото разбрах са прибегнали до това, понеже има много нетърпеливи фенове, които ги заливат с въпроси от типа на "кога ще има следваща серия и т.н." 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За най-нетърпеливите фенове като мен мога да предложа акаунта @banmarkpantip_inter в инстаграм на международните фенове на Марк Прин. Там по-интересните диалози от всеки епизод се превеждат на английски горе-долу за 24 часа след излъчване на серията.

А сериала без субтитри може да се проследи в you tube канала на Ch3Thailand

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая имаме превод на 5 и 6 епизод.

Главната зави на не знам колко градуса - от абсолютна шматка и кротка овчица, изведнъж се оказа супер нахакана хакерка, крояща планове, които никога не би си помислил човек, че могат да й хрумнат.

Иначе, там където се бяха направили на мъже, беше голям смях. 

Само мен ли ме дразни постоянната музика при почти всички сцени? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този сериал, направих нещо , което никога досега не бях правила. За жалост започнах сериала докато все още беше в началото и това беше голяма грешка. Затова се наложи да си платя на Muse, за да мога да гледам с английски превод веднага щом излязат новите серии, които очаквах с огромно нетърпение. Всички много ми харесаха, ГГ според мен си имаха химията помежду си и затова им се получи толкова добре. Определено сега след като е привършил, бих го изгледала отново на един дъх. 

Spoiler

Може би на мен ми дойде в малко повече насилието над Йада, затова и тези сцени умишлено ги пропусках. Но всичко друго ми хареса, как Мъи отначалото беше като кученце и следваше Тиен навсякъде, но после се оказа,че не е толкова безхарактерна.  Тиен , в началото страшен гадняр, но толково сладък, че дори спира да ти пука за гадното му отношение към Мъи. И все пак към края и той много се измъчи. Хареса ми,че нямаше типичното за лакорните изнасилване, последвано от бременност. Защото, когато те преспаха заедно, макар и Тиен първоначално да беше напил Мъи, тя съзнателно знаеше какво прави. След 12 епизод, се отклоняват от новелата и последните 2 епизода са драматични, но все пак красиви, показващи колко голяма е тяхната любов.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук с мен се случи нещо интересно също! Следях цялата драма с невероятен интерес и нетърпение, засядах на лаф стрийм всеки понеделник и вторник, готова стоически да изтърпя n-те на брой прекъсвания за рекламни паузи. След това дебнех в инстаграм превода на съществените моменти от серията, за да съм в час как точно се развива сюжета, на сутринта, през платения сайт на muse гледах отново серията с пълен превод, а ако случайно до следващата седмица ми залипсва историята, преглеждах наново старите епизоди.

И така до 13ти епизод.

Последните два, доста драматични, напълно извън новелата, върху която до момента се движеше 95% от историята, някак прегорях за тях. Твърде много лакорн имаше в тях. Too much от всичко.

Не е за вярване, но ги изгледах на лайф стрийм и до момента не съм ги пуснала да ги видя със субтитри.

Може би не съм готова да се разделя с героите. Може би се пренаситих.

 

Марк е Меу бяха страхотни! Страхотна екранна двойка. Превъртах работи на Марк с Кимбърли, с Яя и т.н. никъде героят му не ми е бил толкова убедителен, колкото този на Тиен. Вероятно всичко това е вапрос на много сериозна работа и преди камерата. Режисьорката е добра. Определено живее с образите на героите тази жена и знае какво иска.

Виждам един по-зрял Марк, вероятно момчето е порасло.

Ще ми липсва тази екранна двойка! Дано имаме късмет да ги види отново заедно в друга продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/10/2020 at 4:40 PM, Rhymes said:

За този сериал, направих нещо , което никога досега не бях правила. За жалост започнах сериала докато все още беше в началото и това беше голяма грешка. Затова се наложи да си платя на Muse, за да мога да гледам с английски превод веднага щом излязат новите серии, които очаквах с огромно нетърпение.

От чисто любопитство - колко струва да се гледа сега през Muse? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната ми е супер симпатична, на постера не ми изглеждаше така.

Но Майк ми се струва с много по-слабо лице от предишния му сериал с Яя. Правил ли си е нещо или е отслабнал много.....

Иначе типичен тайски сериал. Ей, не измислиха нещо повече тези тайци, нещо по-различно от еднаквите си сюжети. Освен гейските, де. Явно цензурата това им разрешава, ама да се впуснат в друг жанр, не, в друго заснемане дори.

Камерата е една и съща във всичките им сериали.

Иначе приятен, със симпатични актьори и това ми стига за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, Миш Миш said:

Главната ми е супер симпатична, на постера не ми изглеждаше така.

Но Майк ми се струва с много по-слабо лице от предишния му сериал с Яя. Правил ли си е нещо или е отслабнал много.....

Иначе типичен тайски сериал. Ей, не измислиха нещо повече тези тайци, нещо по-различно от еднаквите си сюжети. Освен гейските, де. Явно цензурата това им разрешава, ама да се впуснат в друг жанр, не, в друго заснемане дори.

Камерата е една и съща във всичките им сериали.

Иначе приятен, със симпатични актьори и това ми стига за сега.

За този сериал, преди да започнат снимките и Марк, и Меу са били подложени на диета и строг фитнес от самата продукция. Това е и било изискване на Ан. Налагало се било, заради гимназистките сцени на двамата. В едно интервю и двамата казваха кой колко кг е трябвало да свали по план.

Марк заляга здраво във фитнеса в последно време, не знам дали е заради работата му или заради Кимбърли, която като да пече хляб и слядки във всеки втори клип в инстаграм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото @zenoa, @Rhymes! А тази сума от около $5 само за този сериал ли важи или ви дава достъп до други или примерно ви дава достъп за определено време до техни преводи? 

Аз от прецъкване и проверки на Лакорн Галакси за нови преведени серии на този сериал,

Spoiler

се натресох на някаква имитация на 50 Shades of Grеy, но в полски вариант. :rolleyes:Постоянно ми се мотаеше вляво на екрана с надпис Must Watch и заглавие 365 Dni, та си викам, чакай да погледна за що иде реч, да не е нещо наше. Не го препоръчвам и за губене на времето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, jira написа:
  Скрий съдържанието

се натресох на някаква имитация на 50 Shades of Grеy, но в полски вариант. :rolleyes:Постоянно ми се мотаеше вляво на екрана с надпис Must Watch и заглавие 365 Dni, та си викам, чакай да погледна за що иде реч, да не е нещо наше. Не го препоръчвам и за губене на времето.

 

Аз така се опулих като видях този филм при тях и коментара им - "This movie makes lakorns look normal" :lol2:(между другото - филма го има вече и с бг субтитри)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно се пренавих или Яя е виновна, но след като едва издържах 7-и и 8-ми епизод, го дроп-вам този сериал. Много дебилни ми дойдоха тези два епизода, главната се хили нон-стоп като тиква и някакви тъпи свалки, ми загубиха интереса тотално. Две серии прахоляци са ми предостатъчни. 

 

Spoiler

@Scarlet Heart, ще те чакат още 2 филма за превод, готова ли си?:D Голям хит бил този –Топ 10 в Нетфликс, а книгата била трилогия и е потвърдено, че ще има сикуъли със същия каст. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler
On 6/20/2020 at 6:30 PM, jira said:

 

 

  Reveal hidden contents

@Scarlet Heart, ще те чакат още 2 филма за превод, готова ли си?:D Голям хит бил този –Топ 10 в Нетфликс, а книгата била трилогия и е потвърдено, че ще има сикуъли със същия каст. 

 

Проблем няма,
тия филми не изобилстват от текст за превеждане. :D:D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...