Jump to content

Recommended Posts

Много неангажиращ и ненатоварващ сериал, всеки епизод ме оставяше с приятно чувство. Единствено последните серии ми дойдоха в повече поради отношенията с майката на У Сан и сключването на брак. 

За пръв път гледам Дилраба, а по принцип и рядко гледам китайски сериали, но представянето и ми хареса. 

"Открих" Джони във "Addicted" и за малкото епизоди, които изгледах ми направи добро впечатление. Различен е и се откроява. Освен това виждам в играта му естественост и искренност. Тук ми се струва, че е вложил доста от себе си в ролята на Сун Лин. Със сигурност ще видя и някой от другите му проекти. 

Стайлинга на актьорите ми хареса, веднага обърнах внимание на розовото сако на Циц Цин в първи епизод. Намерих подобно и вече е на шивач за поправка :D:lol:

Използваната песен за рингтон на мобилните телефони на главните герои (Lenka - We are the brave) точно подхождаше на характерите и целеустремеността им: We are the brave, we are the bold, we can do anything, anything, we are the light, we light the dark, we can do everything, everything:) 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така свикнах с този рингтон, че като изгледах сериала, ми залипсва и съответно вече моят телефон звъни така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го и много леко и бързо ми върви. Разкошен Джони и много сладка Реба. Като я видях как си сложи лицето в халбата бира ми стана едно такова миличко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълбоката намеса на най-добрата й приятелка в нейната връзка ме ядоса страшно и ми развали тотално мнението за нея. Едно е да окажеш подкрепа, друго е да вземаш решения и налагаш мнения вместо някой друг за неговата си връзка. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...