Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, mrnkaloto написа:

Китайките ме сюрпризираха. Сериалът ще бъде удължен до 21 юни, съответно 51 серии :huh2: Тъкмо мислех да измъкна финалните кадри от снимачната площадка...

Не знам да се радвам ли, да плача ли...

 

 

Само да попитам: Мрън,та той не е ли заснет вече? Как така удължават сериите? Сега нови ли ще снимат,или нещо от орязано в записаните вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поствам клип, за да обясня, какво точно ме привлича в сериалчето. Забавно ми е. Двамата главни си пасват и имат прелестно взаимодействие. Джони ми е фаворит от време оно. Дилраба също ме радва, макар да съм новобранец и да я гледам за сефте. Отсега насетне ще хвърлям око и на нея, какви ги върши занапред :wub:

 

Загледах и имам едно питане: вие как оцелявате, когато на екрана ви започнат да преминават божествените ръце на Джони? Или голото гръбче с онази ефирна нощница? Щото аз трудно :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, на вече заснет трудно ще удължат епизодите, освен ако не правят монтажа в движение и решат да не режат (или предварително са подготвили два варианта). В Сумпи и mydramalist обсъждат, че разликата е в дължината на епизодите - за тв версията и епизоди от по 30 минути (или колкото там), сериите са 51. За dvd версията (сайтове като Viki и т.н., с епизоди от по 45 минути), броят си остава 45.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, seal_reinforce said:

Лу, на вече заснет трудно ще удължат епизодите, освен ако не правят монтажа в движение и решат да не режат (или предварително са подготвили два варианта). В Сумпи и mydramalist обсъждат, че разликата е в дължината на епизодите - за тв версията и епизоди от по 30 минути (или колкото там), сериите са 51. За dvd версията (сайтове като Viki и т.н., с епизоди от по 45 минути), броят си остава 45.

Точно така. Версията, която преводачите тук превеждат, си остава с 45 епизода. Вчера в АвистаЗ беше качен сборен торент за сезон първи с 45 епизода, уеб версията. Не е качен само 45 епизод на версията, която се превежда тук. Очаквам да се случи всеки момент.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма конспирация от страна на майката на Джоу Фан с тази екскурзия.

Off Topic

 

Малкия и той не пада по-долу.Като излъга, възползвайки се от съмненията насадени от майката на Джао Фан у майка му 

че неговата е бременна.

А той, бил здрав и силен,веднага бил готов да го направи истина, сега всичко било в нейните ръце(на любимата му). Ха-ха-ха.. Две серии само да убеждават майката да им разреши да се вземат.

Още един плюс за Джони, страхотен играч на Го и се стреми да спечели родителите й,

докато малкия действа импулсивно и заведе каката в гражданското... без да знае майка му(тайно)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен сериалът приключи, Много позитовен, забавен, свеж.

Героите-всеки със собствена индивидуалност и характер., стояха чудесно на местата си.

Off Topic

 

Джони -превъзходна игра.Раба се постара.

Жалко, че накрая когато  толкова добре  им се получиха нещата, сериалът свърши.

И целувките се увеличиха и близостта.

Историята на всички герои получи своето развитие...

Засегнатите проблеми, получиха своето най-добро разрешение.

Сценаристи и режисьири са се постарали да го насочат към идеализиране на образите на героите и историята на сериала.

Главните -силни, идеализирани личности, "лошите",се поучиха и поправиха грешките си.

Имаше и кусури, но на фоно на останалото, ги пренебрегвам

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на преводачите за превода.

Гледах го заради Джони, останалите бяха 'пълнеж', а Дилрабата като Джоу Фан беше дразнещ 'пълнеж'. Майките и те бяха ужасно неприятни,
с болезнена амбиция да контролират живота на децата си.
Интересно се завъртя историята между Линлин, кака му и майка му. Малкият излезе нещо средно между сив кардинал и поуплашен заек. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж: Супер!

Току що изгледах последния епизод с превод и още се усмихвам! Супер приятно беше.

Благодаря за страхотния превод!

Джони е моят нов китайски любимец. Дилраба я реабилитирах, дано прави повече съвременни неща и ще я гледам отново. Няма да откажа в главна роля и дългокраката първа приятелка ЦинЦин в нова история :) .

Та така... кога започва следващата продукция на Джони?! :D:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zenoa за теб, но съвсем за малко, колкото да успокоя любовното ти сърце и после си го прибирам :28558:

 

36b13efac9fd6fae.jpg

 

В очакване съм на нов сериал, даже цяла седмица скучая. Той има няколко подредени и вече съм нетърпелива да видя как е станал следващия, няма значение кой ще бъде пръв през лятото, дали Lucky with You или We Are Young, (останалите са за есента) след като обещаха първият споменат да тръгне през юли, сега заговориха, че вторият ще го превари, докато не видя пост от Джони, вече на нищо от китайките не вярвам на 100%, но явно и те не са наясно. За мен е важно да са един по един, за да им обърна внимание по-качествено.

В другата тема разказах някои неща около снимките на сериала. В никакъв случай не бива да съжаляваме за удължението на ТВ версията, набутали са кадри с ЦинЦин и У Сан, които досадиха в последните серии с тая майка, колкото и иначе да са сладки) и са нарязали последните епизоди та са било по 20 мин, така от обещаните 48 ТВ версия станаха 51, но пък доста кадри с Джони Раба са били орязани от цензурата, дни преди да тръгне серията, били твърде страстни - вече не си спомням какво казах и какво не, за да не се повтарям... от този екип най-близки приятелства е завързал с Раба и с актьора изиграл ЧънЧън, с когото непрекъснато са си правили бъзици.

Дрехите в сериала си е избрал сам, голяма част от репликите са си негови и доста от импровизациите му са предпочетени от режисьора.

Днес в едно интервю го питаха като кого от своите герои би желал да живее реален живот и той каза, че иска да живее като Сун Лин - да е богат, независим, свободен, преуспял и с красива приятелка. (Много хора ще си помислят, че тези неща той вече ги има, но изобщо не е така. Днес спомена и колко му е трудно, че няма личен живот, как мрази да го снимат кой където свари и че на снимачните площадки с екипите са чувства по-добре, защото е свикнал и вкъщи му е скучно. По този повод сподели как покрай карантината е напълнял и едва сега вече успява да влиза в релси. Мама много го глезила да му готви, на снимките на My Uniform даже опънала палатка до кемпера му и готвела, после и други от екипите на звездите опънали, та станала цяла върволица от палатки и често си обменяли готвенко)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си знаех, че си струва да почакам превода, благодаря ви още веднъж, момичета! 

Сериалчето ми даде всичко, дето очаквах от него – хубави хора, усмивки, бизнесотношения (естествено с бизнисврагове), съвременна романтика, близка и разбираема, е, малко дръпната, ама азиатско е все пак. Джони задобрява, браво, все още дървенее на моменти, но се вижда как много се раздава и развитието е налице. Чакам с нетърпение следващия му сериал. На Дилраба съм ѝ фен и никакви критични коментари не могат да да променят мнението ми, че е много красива и талантлива актриса.:rolleyes: Майките – отвратителни. Приятелката – неестествена. Врагът – готиииин!

Сериалчето е хубаво. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 епизода изгледани и нямам търпение да се прибера от работа :) Скоро не ме беше грабвало нещо.

 

Благодаря за превода! Страхотни сте! ♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, благодаря ви за буквите.:wub:

 

Честно казано малко дълъг ми беше този сериал и на моменти ми идваше да се откажа, но решаващ беше каста.

Според мен се справиха блестящо, като двойка. Бяха ми много естествени и истински.

Най-много ме изнерви майката на У Сан. Няма такава досада. Второстепените герои също бяха на ниво, паснаха си с персонажи, визията ми допадаше, всьо.

Вярно, че младежите бяха малко младолики, нооо там съзряват по-бавно хаха :)

 

Само едно не можах да разбера. Защо всички бяха с еднакви мелодии на телефоните? :D Да не би "Honor" да не дава други възможности в Китай? :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, NyXe написа:

 

Само едно не можах да разбера. Защо всички бяха с еднакви мелодии на телефоните? :D Да не би "Honor" да не дава други възможности в Китай? :D 

Дава, но не им пука особено и хич не се занимават да я сменяват. Много са смешни в метрото, зазвъни ли телефон и всички се бъркат.

В случая е нарочно, защото фирмата си прави реклама и както ни направи впечатление и на нас, всеки се чуди тоя Honor що звъни еднакво.

Джони е представител на Honor, рекламира няколко модела, също и ноутбук, и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах до към 30 еп. основно заради Джони, Реба не я понасям от доста време, навсякъде ми е еднаква. Мудна, неемоционална, гледа по абсолютно един и същи начин във всичките си роли. Приятелката досадна, кошмарно я обличаха, майките бяха почти толкова противни колкото класическите крейско сериални :D

Мъжкия каст, традиционно добър. Мода в истинския смисъл нямаше, освен някакви посредствени виждания на неталантлив дизайнер. Ще видя и последния епизод, само за да знам как свършва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, всеки с вкуса си, но да кажеш че  "Джони" Хунг Дзингху е грозноват....  В Китай е икона! Особено след сериала 【上瘾】Addicted aka Heroin 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...