Jump to content

Recommended Posts

Ха-ха  в 22-ра,разбрах какво означава дългия нос на Раба. И той участва в сериала.

Интересно щръкналите уши на Джони какво означават? Сигурно, че е "богат и красив".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.05.2020 г. at 20:23, Allanon написа:

Свежарско с малко комедия и малко романтика колкото да не е без хич... Мен пък главните ми харесват като двойка. Тоя тинейджър, съученик на главната ли ще е тъпия ъгъл... Потресен съм. Да бяха избрали някой по-голям и поне с малко по добра визия... По скоро ми прилича на ученик-зубрач, ужас. Иначе си гледам чинно с превода и ми харесва за сега ... Ама доста серийки.

 

Те и двамата очилатковци, като от предучилищната. Направо смешни при тия засукани мацки.

Добре, че Раба и Джонито държат фронта и племеникът и сестрата помагат. Другите чат-пат ги попревъртам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22-ра много приятна серия.

Туй майките са голяма работа. За нула време оправят нещата.

Особено контрола над дъщерята.

 Смях се с глас,когато Раба отиде да хвърля бокка,а ,Джони с качулката скрит зад ъгъла я причаква.

Тя разбира се, се заприказва с него, а майка й звъни да пита що се бави:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше писал, че Джони е страхотен актьор и сексапилен.
Съгласна съм, вярно е, особено в 24-та ясно се вижда.
След поредната кавга с Раба,

Off Topic

 

щот даде пари на бившия си,
се натряска до козирката.
На сестричката му, й писна от тези неразбории между двамата,
и го набута пиян в апартамента на Раба. 
Той се доклатушка до спалнята й, легна си и се търколи на земята.
Раба си легна,не го видя, щот той отстрани на леглото.
По едно време се качи на леглото й, й и метна крак.
Тя ужасена го заблъска... Ама той я придърпа
и в тоз момент се издрайфа... 
Ето резултата на сутринта...

 

Наметнал  нещо върху нощницата, вече излиза , готов... да убива.

Решава да си тръгне,но сестра му го кани да закусва. Той я бута между него и Раба,щот се чувства неловко...

Обаче, какво последва...

 

  •  
  • Друго забавно в 24-та. Кихна и го намери за интересен повод

----------------------

Друго забавно в 24-та. Кихна и го намери за интересен повод
да и звъни.

 

Казва й, че  е кихал и тя го пита:

--------------------------------

 


Имаше и други забавни случки,особено като се кри от свекърават.
Да, става все по-забавно и интересно. 
Обаче,едностранни опити за близост, нищо повече.
Джони,така ще го запомян в този сериал
:вперил поглед от терасата си към апартамента на Раба, 
в очакване да я зърне.
Желязната лейди, нищо в сравнение с нея.
Станали на толкоз години, 
се държат като девственици. Много ме дразнят. Ама,китайска му работа.
Щях да карам   seal_reinforce да гледа, ама нали не е Венго, не мож го преглътне...
Е, аз си гледам заради Раба, ама не е зле, не скучая, де. 
И ми харесва, и то много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па Лу, ти половината го разказа, ве :P

 

Това от 24 еп. ли е сичкото горе? Беге субсите на шотовете твое дело ли са? :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Е,след  случката с колата в дъжда,се поприближиха,

 

 

 

Опитва се да го умилостиви:.Той й готви и мълчи сърдит.,защото не можа да се свърже с нея по телефона.

 

Раба сега пък използва настинка,.

Off Topic

 

Тръгва да спи в стаята на племенника й,тя му каза там да спи,обаче....

 

И...

 

 

 

Гушнати,като браатче и сестриче.

Явно тя не ще да не прихване нещо, не той. да не прихване...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж в спойлер,ама не хвана нещо.

Е,това са само моменти,има много още интересни неща и сдругите две двойки,тях въобще не съм ги споменала. Ама главните са по-забавни. Както и да е, с нетърпение си чакам следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOW! ще му кажа на този Джони тук! Много е секси, страхотен чар! Благодаря за хубавия превод! Когато гледаш на английски и не си на 100% с езика, губиш много от тънкия хумор. С български си е друго.

Историята ми е малко съшита с бели конци. Тоз красавец, че и млад, вероятно в своите 30, е на чело на голяма модна компания, че го раздава врял и кипял в бранша. Някак не ми стои достатъчно тежък. Но пък като якото гадже и батко си е баш на място.

Дилраба ми е безкръвна. В началото ги усещах като хватани и турнати двамата пред камерата и 10 серии като да се питаха "ние какво правим тук?! Коя си ти, кой съм аз и кви ги вършим?!" После вляха някакъв живот в тия образи или ние, публиката посвикнахме с тях.

Към 20 вече ги ядвам. Не обаче и историята. Това като че ли по принцип е слаб момент при китайците, поне при съвремените им истории. Исторически китайски,с тез дълги коси... не барвам :)!

Ще го изгледам заради Джони :).

Заплювам си го и започвам да издирвам всичко на Джони, стига да е романтично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

А бе на този Су какъв му е проблемът, някой схвана ли? Явно е свързано с някаква жена, ама още не схващам. А сегашната му жена явно получава бижута на килограм и я гледа както теле гледа влак.

Днес не издържах и изгледах всички новопуснати с английски субтитри епизоди. Минахме средата на сериала. :es: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

404c09cdea3fecae.jpg

 

Няма да разказвам последващи епизоди, само ще вметна, че след 20 сериалът става по-хубав, акцентира се повече върху двамата главни герои и техните отношения. Поизградихме мнение дотук. За толкова дълъг сериал в прохождащото китайско съвременно кино от този вид, е нормално да има пробиви, но никак не са досадни или дразнещи. По-скоро ги посрещам с усмивка, а и не мисля, че тук се държи на някаква строга логика или сериозност, напротив - заложено е на развлекателната и забавна линия. За всеки един от героите може да се кажат неща, които бият на очи

 

Като че ли най-малко нелогичности има при Джони, в началото трябваше да се държи дръпнато, но с всяка серия той става все по-емоционален и на моменти чак да го гушнеш. Да, пристрастна съм, но ще видите, че над 20-та изгражда образа си перфектно. Докато в Любовния възел беше статичен, отнесен и вглъбен, заради слепотата, тук е много действен и всяка емоция е на място.

 


7302e0cbe1b953f6.jpg
Раба е брилянтна по отношение на играта, нямам забележки, но заради пустите реклами стои като восъчна и това червило, дето бие много на очи, на много места не на място. В леглото с перфектен грим и ярко червило ми идва в повече. Също и дрехите - на места особено в първите епизоди са толкова натруфени, като за прохождаща дизайнерка да е облечена в изчанчени парцали за сума пари, които не са никак удобни. Непрекъснато е на супер високи бели токчета, с които тича с километри с лекота... и яде инстантни полуфабрикати, които е доказано, че не са полезни храни, но пък Джони я черпи с ниско калорично сокче, което подробно описва :lol2: Докато при Джони дрехите са подбрани по на място. При него открито се рекламират всичките му спонсорски марки, на които е представител за Китай, като почнем от Диор, Ecco, Fila и тн

7fb8ec9b095c3c1d.jpg
Сестричката е най-големият бонбон от второстепенните, не повярвах, че актрисата е 94-набор, при нея прекалиха с това как всеки ден сплитала плитките, айде някой да ме убеди, че тия плитки може сам човек да си ги наплете ;)
Приятелката е много симпатична, но при нея малко ме подразни това дето за всяко дребно нещо къса с гаджето, макар да е ясно, че е глезла. На места беше доста бойна, че и прекали. При нея също в първите серии дрехите ми стояха кичозни, после една идея по-добре.

Мама Джоу е типичния образ, изграждан във всеки подобен сериал, идва ти да я удушиш, в сума сцени се държа излишно наставнически, но поне във важните моменти помага. Таткото настъпен под чехъл, милият само чисти и готви

Костюмарчетата (Дзуо, ЧънЧън и Чън Дун) са някак под калъп, можеше да ги отличат с нещо, като Уан Хъ например е доста приятен образ. Как се смях когато го бъзикаха, че по цяла нощ целува снимките на Лу На :lol2:

 

 

но пък всички играят страхотно. За нетърпеливите да кажем, че ще има включване на нов персонаж, който ще изясни ситуацията със Су Ю Шан след Е33, там е някаква драма от миналото...

fbae27cd6eba988b.png


Относно романтичните сцени между двамата, все пак Китай си е Китай, отрязали са доста любовни сцени, защото били твърде страстни, но поне в уейбо пускат много видеа зад сцена и може да се видят.
И последно от включването ми досега, приканих за по едно рамо, все пак има видео и субки и за 33, така че няма да се застъпим :)

zenoa, почвай да наваксваш с продукциите на Джони, че като свърши този сериал започват следващите му и хич не са малко, тази година ще излъчат още 2 негови филма и 4 съвременни и подобни сериала, от юли е наред Lucky with You, в който той отново ще е богаташ, но ще има повече екшън в търсене на отвлеченото дете на неговата бодигардка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах представа, че китайците прохождат в съвременните си продукции! Но вероятно и аз прохождам заедно в тях с китайското, защото не долюбвам историческите с тез летежи, дълги коси...

Имам стаж 20тина съвременни китайски, от които откроявам вероятно 5 като по-читави. И не говоря за играта, а за развитието на сюжетните линии. Като актьори са ОК.

Радвам се, че от половината натам ще се насладим на повече междуличности отношения и ще оставим на заден план бизнеса.

Аз също видях същото развитие в образа на Джони, за което говори Мрън. Добре се справя. Всъщност гледала съм с него Любовния възел, но не го догледах. Тук обаче, пак да кажа, той е абсолютният бонбон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zenoa, ако не си гледала Old Boy, горещо го препоръчвам. Играят любимата ми тайванска актриса Ариел Лин и един прекрасен китайски актьор Лиу Йе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

29 серия

Off Topic

 

Асансьора Прелюдия...

 Още от вратата.. Към....

леглото

Джони: “Е,вече си моя"....(мисли)

Охо, тука ще стане заварката...

Давай,Джони,намаза най-сетне!

Опс...

Стана тя,каквато стана...

Хванати на местопрестъплението.

Раба толкова я е срам, че чак се вре у него.

Той примирен,че е хванат, вече я успокоява с ръка и мисли какво ще каже...

Ау-ау-ау

Ако не бях го видяла със собствените си очи днес,

 колко дълго смятахте да го криете от мен?.

Виновни.

Обаче.. нататък гледайте....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 31-ва това се казва страхотно гадже,как няма да го обича и  притиска силно Раба. Серията е  свързана със ставащите събития

и не е лека за гледане. Тук играта е много добра, на всики.

И ще ахнете  какви са желанията на Раба,за да бъде развеселена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сун Ли е не само страхотно гадже, но и

Off Topic

страхотен брат, страхотен началник,то бива +,
ама тук е на куб, че и повече.
Много топли сцени на обич и привъзаност ,между него и сестричката му,
между впрочем тя е много сладка и изгражда страхотно правоподобен образ.
Нещата сега се развиват толкова добре,че се страхувам за бъдещето.
За всички, всичко се развива перфектно.
Много свежо,с приятни диалози, забавни лафове.
Само да вметна,че вече той е зает, а Раба го зяпа от терсата.
yonkaval, в 34-та става ясно,че г-н Су е работил с дъщерята на оная госпожа от снимката, която мрън е качила-учителката им,
и когат тя е била в критично състояние в болницата, я пренебрегва заради бизнес парти,след подписване на успешен договор.
И тя умира. Мечтата й е била като на Джоу Фан, затова той й предлага нейното студия,
чрез нея да осъществи мечтата на любимата си.
А какви са отношенията с жена му, виждаме. 
Но защо не се разбират със Сун Ли, какво толкова не се обичат,не знам.
Може заради тази случка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зазяпах се в лайвстрийма от снощи на актрисата Christine Zheng, която играе Луо Луо, тя разказа интересни неща около снимачния процес, избрах специално частите за сцените с Джони

 

0ce76fdf6fa71f67.png


В сцената (в епизодите преди 20, ама не помня коя беше), в която Сун Лин вижда родителите на Фан в кухнята и пристига Луо Луо, тя се обърква и го нарича татко, вместо брат, а реакцията на Джони е била напълно истинска и спонтанна.

Тя каза още, че първата сцена, която тя е заснела с Джони, е когато той й се кара в болницата (след като Луо Луо се напива на купона с някои гангстерчета).

Втората сцена, която са снимали заедно, е когато той се опитва да я научи да кара колело и падат в храстите и че е видяла голям зор


Сцената, в която двете с Фан прикриват криещия се зад пердето Сун Лин и той се търкаля по дивана, за сцената казва , че е била най-продължителна, но никой не е направил грешка и са я заснели с един дубъл. (Май беше в 24, точно днес е наред този епизод)

c390ea532d00e1aa.jpg



За Джони казва, че е много отдаден. По това време е снимал и екстремното шоу Chase Me (което го спряха и забраниха заради липсата на безопасност и силните натоварвания на актьорите, тогава почина Годфри Гао), Джони е бил болен и цяла седмица е кашлял, но е държал да се заснемат всички сцени по график. В сцената, в която Луо Луо плаче, тя сподели: "Той потискаше кашлицата си до степен, в която лицето му почервеняваше".

fad81d9fa8abd35b.png

 

Сцената, в която тя го изнудва за 2000 юана е била напълно импровизирана, но се е получила добре и са я добавили.
Като човек е много забавен и шеговит. В почивките двамата често играли игра на телефона

 

Още един герой ще видим в сериите до 40, появява се...

 

докато Джоу Фан отсъства за Седмицата на модата в Милано, тъжен наш Сун Лин отива да посети баба си в провинцията...


1bff5b36d69f82d8.jpg

Обаче не е редно да разказвам, съвсем скоро приключва сериала

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха,голям майтап с другата  двойка,младока и приятелката на Джоу Фан. 

Off Topic

 

Взе че се оказа ученичка на майка му, и то от онези непослушните,които все ги привикват в учителската стая за порицание.

И каква слава само и се носи...  Майката като я видя твърдо против, а нашата се чуди как да избяга....

В другите серии малко търкания между двамата главни,единия се сърди,после другия,ама нали са приятелите да ги посъветват,нещата се оправиха.

Останаха само осем.... Утре свършва... Да видим ще има ли сватба.... Сун Ли вече се подготвя... Да видим и как ще се развият нещата и с другите двойки. Надявам се няма да ги забравят и доразвият отношенията им.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайките ме сюрпризираха. Сериалът ще бъде удължен до 21 юни, съответно 51 серии :huh2: Тъкмо мислех да измъкна финалните кадри от снимачната площадка...

Не знам да се радвам ли, да плача ли...

8702810cb120a6d8.png96a0dd5c000f6d72.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...