Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic
 
EYYFdOFUEAAvanm?format=jpg&name=4096x409
rEKvZf.jpgvqrJgf.jpg
0AoEYf.jpgZkDXLf.jpg
Love Advanced Customization (2020)Love Advanced Customization (2020)
Love Advanced Customization (2020)Love Advanced Customization (2020)
 
 
613px-Love_Advanced_Customization.jpegRZ0krf.jpg
 

Love Designer

(2020)

Държава: Китай

Известен още като: Love Advanced Customization

По романа Ai Cai Shi Zheng Jing Shi (恋爱才是正经事) от Ai Xiaotu
Начало: 19 май 2020 г. - 14/16 юни 2020 г.
Продуцентска компания: Wanda Media, IM-Power (Innovation Media Power), Tomorrow Film
Изпълнителен продуцент: Zeng Maojun, Shen Yan
Продуцент: Yin Xiangjin, Xu Li

Сценарист: Li Qining, Wang Fang, Zhang Ziwei

Епизоди: 45

Платформи: Hunan TV,  MangoTV, Youku, WeTV, Tencent, iQIYi

OST: Huang JingYu sings the song titled 'If You Still Remember (如果说·还记得)'
Субтитри: Английски

 

Участват:
Huang Jing Yu като Song Lin

Dilireba като Zhou Fang
Zhang Xin Yu като Qin Qing
Yi Da Qian като Zuo Yulin
Hu Bing като Su Yushan и др.

 

Oписание:   
Модният дизайнер Джоу Фан се среща със Сун Лин заради съдебен процес. 
Отначало не се разбират,  но тъй като  животът и работата им са свързани, трябва да си сътрудничат. 
В процеса на конкуренция, постепенно се влюбват. 
Джоу Фан работи усилено, за да създаде по-добра марка, докато Сун Лин, 
който дава приоритет на ефективността,  иска да направи пробив в своята кариера. 

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :subs: :click: и :click:

 

Целият сериал + OST пакет без вградени китайски субтитри:  :subs: :click: и :click: 

 

Онлайн :click:  :click: :click: :click:

 

Свали: :click: :click:

 

Oнлайн  :click::click:

 

OST Mp3 за директно сваляне

OST Mp4 за директно сваляне

 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не виждам никаква химия и главният ми е грозноват,да извиняват почитателките му.

Някоя друга  по-можеше  да му ходи. Все пак ще гледаме,но съм твърде скептична за този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, грозноват, но от тези дето имат чар и сексапил в излишък:) Освен това забравих най-важното, може да играе, така че от моя гледна точка той е губещият и ще го играе влекач:P

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го гледала как играе или не съм запомнила, но едва ли ще си подхождат с Раба. 

Нали това е  в основата на успеха на един сериал, защо трябва  да има влекачи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бе променено името на сериала на 幸福触手可及 "Щастието е на една ръка разстояние" - Happiness at your Fingertips или Happiness is Within your Reach (Това са интерпретации от китайски, ще изчакаме до 19 май, за да разберем официално как ще бъде, на 19 май започва излъчване по HunanTV, WeTV, IQIYI и Youku )

bebeb88d4a541fdc.jpg

Рекламата е малко и почти никаква, заради проблемите с Рабините фенове, (разбирам, че всеки си има предпочитания, но е добре калта да не е за сметка на другия.) Датата на излъчването остава 18 май. От продукцията продължават да поставят името на Джони първо.

 

16177eb567f2c12a.jpge2d2e32e06f23a36.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промениха името за пореден, дано последен път на Love Designer. Джони изпълнява ендинга върху финалните надписи, песента се казва If You Say, Remember

fd59d721323dee89.jpg

 

При излизането вчера името на драмата достигна до 6 място в горещия списък на Weibo, а имената на героите им - 13-то (до когато следях)

433d54bd0482dad2.jpg

 

Гледах първа и втора серия, очаква се да е доста свежо, мадамата му разказва играта в първа серия:)
Преразказ на първи 2 епизода

Драмата започва с Джоу Фан, която бива излъгана от годеника си по време на сватбената им фотосесия и ядосана безцелно тръгва по шосето, където Сун Лин почти я блъска с мотора си, телефонът и моторът му се счупват, той наранява ръката си, но не е сериозно и двамата бутайки мотора стигат до ресторант, където момичето се напива от мъка и той решава да я заведе в мотел. Разбира се, в мотела има само една стая (естествено), той се къпе, тя повръща, на сутринта се оказва, че е спал на пейка отпред, за да не я притеснява. Годеникът е бесен и я докладва като изчезнала. Двамата главни тръгват да се прибират (откъде се взе кола не знам), тя кара, че той е ранен, пък ги спират полицаи и се оказва, че тя няма лк/книжка и отиват в полицията, докато се изяснят нещата, там пристига годеникът, карат се, идва и приятелката й, която му хвърля един як тупаник. После се оказва, че дизайнерката е измамена и двете отиват на бар, където отново се напиват зверски ( в Е01 главната е все пияна).
Главният има вид на гангстер, но е изпълнителен директор на голяма компания. Измамената дизайнерка губи бизнеса си, но Сун Лин ще й помогне по пътя да постигне мечтата си.
Епизод 2: Сун Лин има опърничава сестра (с нетърпение очаквам да видя връзката му със сестра му) Джоу Фан изпада в затруднение и предстоят дела с компанията на Сун Лин. Тя се опитва да преговаря с него. Във втория епизод са въведени още 63625 нови герои, които тепърва ще разберем какви са, все пак им 40 серии.
Непрекъснато се сменят тоалети, всички ходят накипрени с маркови парцалки и бижута за милиони.

fd581fa7734deb13.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раба през минута сменя тоалети. На другата двойка повече екранно време. Без титри много говорят и не ми стана ясно.

Но не ме очарова особено. Всеки си играе както си може. Раба прави не лоша игра, но още не е съвсем естествена, главният си е съвсем естествен, в някои моменти го намирам очарователен, в други не толкова,зарадии визията. Е и Раба си има по-дълго носле,което на моменти се набива на очи.

Какво ще излезе от цялата работа не знам, все още не мога да ги възприема като  екранна двойка...Е, те  още не са станали, предстои.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раба на екран почти през цялото време, Джони по-малко. Изгледах до 6-та. Е, друго е със субтитрите.

Бях хванала оттук-оттам, ма сега става ясно.

Не е лошо, покрай сестрата и племенника се засягат и други проблеми. 

Актрисара доста гадничка,,,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, добре им се получва. Още не мога да им свикна,но свиквам.

Засега най- задържащото интереса от всичко което гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сама ще си пиша. Така се смях с тези колелета и заключената врата на колата...

В девета нещата стават доста сериозни.... с този конкурс и конкуренция между спонсорите... Нещата загрубяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, гледаме, гледаме, но ти си много бърза. Аз минах само 1-ва серия за сега, че съвместявам с доста корейски и няколко тайландски сериала :28558:

Добро начало, готини актьори, красиви гледки, моден бизнес, падам си по това. Но най си падам по Джони с кожен панталон, дано продължат да му го обличат и за напред. И започнаха да го къпят още в 1-ва, одобрявам. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам, Лу, не си сама в гледането. Карам серия по серия / преведено/  по 342643434 причини ;):D и по още толкова не се пускам да пиша. Ама вие продължавайте! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, какво съм пропуснала! Добре, че видях случайно Раба на снимката с Джонито. 

Свежарско изглежда, въпреки клишето за начало. Ще следя. Харесвам ги и двамата поотделно и като екранна двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свежарско с малко комедия и малко романтика колкото да не е без хич... Мен пък главните ми харесват като двойка. Тоя тинейджър, съученик на главната ли ще е тъпия ъгъл... Потресен съм. Да бяха избрали някой по-голям и поне с малко по добра визия... По скоро ми прилича на ученик-зубрач, ужас. Иначе си гледам чинно с превода и ми харесва за сега ... Ама доста серийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и собственическата целувка в 14-та..

Off Topic

 

"Моя си е." Ха-ха.

Другата двойка преспаха,ама нашите не разбрах...Иска им се,ма не посмяха май.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стигнах до момента, когато дръпнатите взеха да не ми приличат на дръпнати!! девойката ми е направо като европейка :lol:

 

едит: сега видях, че е по националност уйгурка :P, имало нещо значи :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...