Jump to content

Recommended Posts

За второто докторче...

Off Topic

как пък от три сериала дет гледам все някой болен ще вкарат. Тамън си мислех тия като са доктори и ще ги пропуснат,а то.... Ако правилно съм разбрала е бъбречна недостатъчност.... или съм в грешка, ама медицинската терминология не ми е силата..... Обаче тая каката веднага пак - изневерява ...... така ми стана жал за него  :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,

Off Topic

последна фаза на уремия го казаха. Обаче се замислих колко е тегаво да живеят един разхвърлян и един с OCD.

 

Иначе ме кефи, че храс-прас и бързо се разрешават драмите. Само лепките ме дразнят, и от двата пола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда са заснели Intense Love Special (2020) Специален епизод - 30мин. , в него ролите са разменени - тя е лекарка, а той модел. Може да се види част от епизода в youtube.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Intense! Love!Love!Love!

Ай, ай, ай!

Всичко тук е по-по-най!

Мило, розово, захарно,  целувки, актьори красиви мили,

че и спецвипуск от паралелна реалност са сътворили- ЦЪК

 

Демек--  всичко не на100, а на 105!

Я бегом веднага на доктор, да не фанАхме диабет!:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.08.2020 г. at 7:17, Lawandula написа:

че и спецвипуск от паралелна реалност са сътворили- ЦЪК

 

Докато цък-на, и файла вече е липсващ.

 

Има друг, само че е с добавени Thai Sub:

 

Вече е време да се гледа, превода е на 99%

30f14178b0409a98.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, главния голям сладур. Само заради него изгледах всички епизоди без да превъртам (много) :)  Историята не е кой знае какво, даже малко скучна. На места действието се развива прекалено бързо, на други запълват с излишни детайли. Последните епизоди си бяха чист пълнеж, но пък главния е сладур. 

Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Розово, розово и сладко! Чак на мен ми накърти :) Идеален за запълване на времето-красива история, красиви актьори, никакви тежки драми и сътресения. Той красив пън, тя красива и инфантилна-пълен стандарт. Достатъчно химия и целувки за романтични души. Всичко е 6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко.

Мацката ми е любимка и още е, макар тука да беше много една такава захаросано пърхаща. През цялото време докторчето ми бодеше очите, ама накрая разбрах защо – тая напудрена прическа е била, в спешъла си беше много готин /за първи път гледам интересен спешъл/. До края на десета серия той го даваше студен като лед, тръгва единайста и ето ти коренна промяна, все едно са съкратили там някоя и друга серия, прекалено се наби на очи това. Двете други двойки също са интересни, на моменти повече от главните. Верно, че сестричката ти иде да ѝ оскубеш перушината /поне/, но , слава на сценаристите, по-нататък се очовечи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...