Jump to content

Recommended Posts

Аз от тримата само нея съм гледала. Докторчето ме кефи зализано като у фотосесията, не канадска ливада като в сериала. Ама не ми пречи, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни добра, ни лоша дума мога да кажа за човечеца :lol2: Разбрах го, че е от Принцесата, ама дори и Майк не можа да ме накара да я гледам ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак гледате нещо без да се обаждате. А аз се чудя какво да гледам. Веднага се поправям щом има красавица тук, без значение дали е или без синдром на принцеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с носенето на маска много актуално. Но аз мислех, че поне няколко серии няма да разберат кой кой е, а те още първата серия знаеха, че 

Spoiler

са ги сгодили и ще се женят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, seal_reinforce написа:

, европейка ли? Нещо съм изпуснала или китайка имаш предвид? Аз затова толкоз я харесвам, щото не прилича на китайка :D

 

Да, точно така, от Китай е, но не личи, универсален боец-бойкиня е :D

 

 

Как би било добре да е заглавието на български? Анкета, ако имате мнение, помагайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, аз ще си трая, щото моите предложения обикновено не се приемат. Ама ако в процеса на гледане ми хрумне нещо по като за пред хора, ще го споделя :D

 

В Китай здравеопазването скъпо ли е? Ясно, че тя е звезда, ама егати луксовете... и в Тайланд така гледах, ама там парите от проституцията явно ги купуват :D

 

@bond, много бързаш, аз кретам още с еп.1. Хич ме няма по маратоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Китай има два вида здравеопазване - безплатно за всички и платено, за които могат да ни го позволят.

@seal_reinforce , само 2 епизода изгледах. Никакви маратони този път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахааа, верно са модерни, убиха ме с тая маска. Той се препоти, без маска може и да колабира :D

С нея имаме еднакъв проблем с червилата и маските. Моята затуй е червена.

 

@vivivan, тя много смела, бе. Нали уж първата целувка й било, а после егати офанзивата, викаш :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, то първа, ама и хареса :lol2:

Off Topic

и аз мислех, че ще се дърпат от тоя годеж, ама на - мацката уж ще го разкарва, ама се захласна по него, а докторчето видимо под натиск от семейството, ама не разбрах кога лапна и той . Той хем се дава, хем пази благоприличие, ама като се отприщи.... :lol2: Много са сладки - много , много захаросано. И втората двойка са готини - тя каката бързо се даде, ама и бързо даде отбой, ама второто докторче инат бе...

 

 

 

За тези, които вече са видяли сестрата  - тая лиготия ми иде да я оскубя здраво :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те

Off Topic

 

от деца се обичат, но са се позабравили.:D

Тя го хареса преди да разбере кой е. Той знаеше вече коя е.

Никой не се е дърпал, просто никой не отиде на годежа-не са и смятали. А и двамата бяха в болницата,тя катастрофира,той я оперира.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.05.2020 г. at 18:20, vivivan написа:

За тези, които вече са видяли сестрата  - тая лиготия ми иде да я оскубя здраво

 

Щях да им предложа кво да сготвят на мястото на прасето, ама айде. Напоследък съм великодушна, налегнала ме е карантинната умора :D

 

Срам, срам... :896767:

 

 

p.s. Синята рокля е жестока. Също и котката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той в сериала изглежда на 16, извън него - на 13. Ама усмивката я вади чат-пат, зад папките :D

Свиркай, ако намериш Reset Life.

 

Еее, всички сме го правили това със снимките,

Off Topic

ама не и да си бинтоваме грешния крак. Царица е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За главния нищо друго не съм търсила или гледала, но по коментари за  Reset Life прочетох, че го има с английски субтитри в  приложението на IQiyi. След бърза справка - има го, но под името Future secrets.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, нееее, не ми казвайте, че и систъра с прическа "идиотка"

 

Off Topic

ще я уреждат с мъж :swoon:

 

И bts-ите са им много сладки:

 


p.s. @vivivan, второто докторче инат,

Off Topic

ама ся ще се озъби. Ей затова всеки трябва да си има стая. А най-добре - къща :D

Много са ми странни, като почнат да драматизират. Ми като не те иска, не те иска. Не са ти виновни Пена, Дана и Гергана :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce систъра има подобрения напред в епизодите ( не на външен вид обаче :lol2:)  А за второто докторче ще си говорим като изгледаш 13 епизод....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Тя па

Off Topic

ще земе да го вкара в гроба от толко чистене и подреждане. И непикаене :D

 

Минах и 14 и греда, субсите свършили. Ама гледам, че днес са изкарали за 15 и 16.

Off Topic

Видях я как шляпа като Фродо в калта, де. Ама и размерът не е малък, поне 40 номер носи :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...