Jump to content

Recommended Posts

Image

Off Topic
EpE7zf.jpg
Image
 
Интензивна любов (2020)
Интензивна любов (2020)

 

Intense Love

 

Китай

Епизоди: 24
Начало: 2 май 2020 г.

Жанр: романтика

Излъчване по: Mango TV
Продължителност: 40 минути

Субтитри: Английски

 

Участват:
Джан Ю Си като Su Jin Bei (Су Дзин Бей)
Дин Ю Си като Zhou Shi Wen (Д-р Джоу)
Shi Ming Ze като Xu Jia Wei
Julio Wan Yan като Xiao Yuan Song
Lin Xin Yi като Zhou Su Ying
Zhang Yao като Gao Zi Tong и др.


Описание:

Д-р Джоу Шъ Юн е гениален лекар с добър външния вид,
пари и ум. Перфекционист, който обича да контролира нещата.
Жените се тълпят около него, но той дори не ги поглежда.
Актрисата Су Дзин Бей е изключително красива и популярна,
свикнала да бъде център на внимание. Но славата има и тъмна страна.
Су Дзин Бей може да е най-добрата във флирта на екрана,
но в реалния си живот e самотна, затова ще поеме инициативата в любовта…

 

 

Свали с :subs: :click:  и :click:

 

Онлайн с :subs: :click: :click:

 

Свали :click: :click:

 

Oнлайн с английски субтитри :click:

 

:essub:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, този ГГ - ама като кукла изписан бе - такова фино личице има :lol2:  Главната ми е малко креслива на моменти и затова от втория епизод изгледах май само първите и последните 10тина минути - не мога да я изтрая тази жена като се запревзема.

Да вметна - в 4та серия я дават ридаейки да гледа някакъв сериал - викам си ... на  кой ще направят реклама, а то...... нейния си :lol2:

889970.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Актрисата Су Дзин Бей е изключително красива. "

Наистина. Някъде прочетох, че било така защото била от регион в близост до Корея, не приличала на европейка, а на корейка.

 

И много модерен първи епизод - целувка през маска.

 

Вече работя по превода му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актрисата е симпатична и тя - гледала съм я в Dear Prince, което е сред любимите ми сериалчета. I Cannot Hug You се пробвах да го гледам, но там бях чела уебтунът и хич не ми хареса да знам какво ще става :D

Но просто тука ролята и е с няколко децибела по - силна и леко изнервяща за мен, но засега я търпя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нали беше принцеса й на Майки.Наистина е красива, но от толкова изиграни принцеси, си е повярвала,че е такава.

И все хубавци и партнират. Явно ги подбира. Тук прави не лоша игра. А и той с тия дълбоки очи. Допада ми сериалчето. 

И мисля и се надявам от видяното,че ще е много романтично, Успех с превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглеждам в уейбото снимки и видео от някаква фотосесия - е трябваше ми време, за да осъзная, че това са нашите - докторчето и актрисата :lol2:

 

eded6a334e5b42deb5d1ed1dc0f0d055.jpeg

 

Off Topic

3062680a929e4a429cc68a3328a46513.jpeg20200521_15900291369207_mobile.jpeg20200520140317381.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене главната много ме кефи като визия още от оня с чистофайника. И тука гледам перфекционист е намерила, ама айде стига ги е поемала тия инициативи. Ако кажете, че много агресивно го преследва, нема да се качвам на клона :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce до към 10 епизод - ще го изяде с парцалките, ако и се удаде възможност :lol2: То не бе секси бельо, то не бяха погледи, контузии..... Ама докторчето се окопити  и взе да взима инициатива и той :ilovethis:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин тоз актьор. В другия е като кукла изписан. И каква игра правят там всички.

Но да не спамя темата,още съм на трета тук, първо смятам да гледам другия.

Ми Вив, относно снимките, той май е от тихите води,много не говори,бавно загрява,ма захапе ли не пуска.

 

img_2662.jpg?resize=800,1200&ssl=1

Това не го ли видя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, а ти ся като ги туряш тия снимки, питаш ли ме на мен ко ми става, а?! :lol2:

 

@fractal, европейка ли? Нещо съм изпуснала или китайка имаш предвид? Аз затова толкоз я харесвам, щото не прилича на китайка :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana Аз не съм разглеждала специално за тях - от трите ми китайски този го гледам  с най - малко интерес. Тази твоята снимка не съм я мяркала...ама е добра :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче тук тя е с бившето си гадже-Kenji Chen(пообърках ги да ме извините.,толкова си приличат,ама и той в профил...Та, гореспоменатият не е Дин Си, а бившият й, с когото са се разделили юли миналата година.Ето го и в анфас

.kenjichen hashtag on Twitter

 

Явно е търсила заместител,да му прилича(да прилича на бившия й) Ха-ха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, seal_reinforce написа:

Ееее, това е като да сбъркате Рич Форестър с брат му... целата интрига умре, начи :(

Ама не се отчайвай де, тоз също си го бива и тук има горещи сцени сигурно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано, че като гледам къф крак е опънала... Много ме кефи, като й турят коса, ама и малко нокти да земе да си отгледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, seal_reinforce написа:

А дано, че като гледам къф крак е опънала... Много ме кефи, като й турят коса, ама и малко нокти да земе да си отгледа.

Отде знайш, че не е като дива котка,  постоянно да ги чупи тия нокти в някое мъжко... кораво  рамо.:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, тоз Рич Форестър някой гледал ли го в някой филм, сериал, яко готино изглежда. С нея е играл в "Моята малка принцеса".

Аз го гледах навремето, ма тогаз не се заглеждах много по момци.. то сега, отскоро започнах...:D

Ох,оспамих темата. Извинявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...