Jump to content

My Prettiest Moments (2020) 


Recommended Posts

yFL78eJjEJbQ9oiZ2g7j6Vvx7sL.jpg

My Prettiest Moments 
When I Was The Prettiest 

/ 내가 가장 예뻤을때 / Naega Gajang Yebbeotseulddae

Държава: Кoрея
Епизоди: 32
Излъчено: 19 Август 2020 г. - 08 Октомври 2020 г.
Продължителност:
 35 мин. на епизод
Канал: MBC
Дни: сряда и четвъртък от 21.00 часа
Жанр: романтика, драма


Участват:
Im Soo Hyang - Oh Ye Jin
Ji Soo - Seo Hwan
Ha Suk Jin - Seo Jin
Hwang Seung Eon - Carry Jung

Описание:
О Йе Джин е художник на керамика. Тя мечтае за обикновено човешко щастие, но в крайна сметка се оказва заплетена в любовен триъгълник.
Со Хуан е архитект. Влюбва се в О Йе Джин от пръв поглед, но се налага да се бори със
своите чувства заради по-големия си брат Со Джин - автомобилен състезател,
който няма да се спре пред нищо, за да постигне това, което желае. 
Когато за първи път среща О Йе Джин в работилницата на баща си, той инстинктивно се чувства привлечен от нея. 
И накрая, Кари Джонг, бившата на Со Джин и негов маркетинг партньор. Изпитва страстна любов към Со Джин, който е лидер на екипа на ралито,
на който тя е спонсор, и не е в състояние да го пусне дори след като се разделят.

 

Свали с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, dido100 написа:

По-зле е отколкото очаквах. 

Направо много зле.

Като почнат да ми дават такива самосъжалителни със задължителните детски травми и тежко детство, издържам един епизод макс, тук пряко сили два. Актрисата я недолюбвам, но заради  Ha Seok -Jin , който много харесвам се напънах, но няма шанс да продължа. Героинята смачкана, сдъфкана, та чак изплюта, не е за чудене, защо ще харесва палето- щото е смотана, а е за чудене те какво видяха, че да я хареват. Нуна романс, мега тегав и предвидим, вкаран  в междубратски триъгълник- мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Lawandula написа:

Направо много зле.

Като почнат да ми дават такива самосъжалителни със задължителните детски травми и тежко детство, издържам един епизод макс, тук пряко сили два. Актрисата я недолюбвам, но заради  Ha Seok -Jin , който много харесвам се напънах, но няма шанс да продължа. Героинята смачкана, сдъфкана, та чак изплюта, не е за чудене, защо ще харесва палето- щото е смотана, а е за чудене те какво видяха, че да я хареват. Нуна романс, мега тегав и предвидим, вкаран  в междубратски триъгълник- мерси!

Обаче ще го преведат скорострелно. За разлика от други сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Lawandula написа:

Нуна романс, мега тегав и предвидим, вкаран  в междубратски триъгълник- мерси!

 

Това изречение възбуди интереса ми :tongue:. Ама точно нещо такова ми се гледаше, само дано не е "предвидимо". На клона съм и си чакам бързия превод. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, dido100 написа:

Обаче ще го преведат скорострелно. За разлика от други сериали.

 

Е, лошо няма- за всеки влак, си има пътници.Аз и като чета коментарите под сериите с превода припдам от смях- големият брат още от първи епизод анатемосан безсрамник, да взема на грънчарчето любимата.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...