Jump to content

Recommended Posts

Много ме е яд за това аниме. Трябваше да го спра на около 80-ти епизод, докато още го биваше. Краят на историята беше безумно плосък и въобще не прилягаше да завършат поредицата по този елементарен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аaa така ли е станало?! :D Аз това Блийч го разбрах що за стока е още първите епизоди и drop baby! Хич не му цепих басма и тъй като гледам как сипа на завършека интуицията ми отново е била правилна. cigarl.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блийч в началото - еха, супер яко, това трябва да се гледа! Леле, как ще спасят Рукия? Егати, този свят, какви техники (да, да, всичко това се случи преди бая годинки xD)

Първа филър арка на Блийч - ок.

И от там нататък като се заредиха, ама като се заредихааа -.-

Общо взето го догледах, само защото като фенка на бишонените трябваше да подкрепя нашия изстрадал Ичиго. Ягодинчо, както го наричах аз, може да мина през всякакви идиотщини и тъпотии, но в крайна сметка момчето с всяка филърска и не филърска арка ставаше все по-красиво (ми... сигурно, за да привлича фенки като мен на борда на оредяващата тълпа почитатели)

Разочарова ме финала в крайна сметка, но добре му дойде почивката. Сега след година две да го довършат най-сетне и ще си отдъхнем всички... Че и на него много му се посъбра... за мен анимето свърши още със спасяването на Рукия, всичко останало беше направено от типа "Ех, имам фенове, дай да ги впечатлявам тука, да си смуча от пръстите нещо, да ги забавлявам"...

Поне едно нещо никога, ама никога не ме разочарова тук - ост-а!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за мен анимето свърши още със спасяването на Рукия...

 

Много вярно! Най-малкото - в началото с такова благоговение изричаха 'банкай' , а после стана нещо толкова посредствено, че за всеки втори прост холоу Ичиго си 'пускаше' банкая...добре че има изроди като Айзен, та да ни държат интереса.

Паузата се очакваше - филърите започнаха да стават наистина ужасни. В началото всичките по-дълги филър арки са със супер интересен замисъл, после ги проточат и развалят; въпреки че вмомента бих гледал нов филм/филър, колкото и тъп да е - Блийч си е Блийч after all!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано след Холоу арката (след като избиха повечето главни по безумно смотани начини) останалото си беше загуба на време. Не че ако пуснат продължение на анимето няма да го гледам, но се надявам да има не що по-интересно от това да гледам как Ичиго се тръшка, че си е загубил силите и те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано след Холоу арката (след като избиха повечето главни по безумно смотани начини) останалото си беше загуба на време. Не че ако пуснат продължение на анимето няма да го гледам, но се надявам да има не що по-интересно от това да гледам как Ичиго се тръшка, че си е загубил силите и те така.

ичиго не си е загубил силите,дори тези сили с който се бие са едва 2% от възможностите му,както и тенса зангетцу не е истинския му меч,блеатч е едно от най добрите анимета който съм гледал,а те не са малко,нямам търпение да продължат епизодите,защото има доста неочаквани разврати в историята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както коментирахме с брат ми просто не мога да повярвам, че след 8 години ще има продължение анимето....направо нямам търпение за 2021г...:lol2::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Този трейлър ми припомни, защо навремето така го харесвах това аниме:D Е го де октомври зад ъгъла, и понеже не може всичко да е идеално, няма да минем без ужасното: " Куросаки куун!":lol2:

Редактирано от debil4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...