Jump to content

Recommended Posts

Преди 18 часа, vivivan написа:

Когато си расъл повече... (досещате се за кой говоря :lol2:)

  Скрий съдържанието

една глава над всички

 

 

Tука този, високия младеж, мацката и евентуално още един са ми непознати. Всички други са актьори от известни BL сериали. Това някакви награди ли са интересно или парти на компанията им? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira разликата и аз я приех трудно - както бях писала -  толкова смятане му ударих първия епизод, кой на колко години може да е, че полицая като каза 18 и се опулих. Хич не ми беше за 18 годишен младеж..и то с тази професия :D Но пък, ако беше студент, то и каката щяха да и вдигнат годинките - все пак е набор на мама. Бабата и на мен ми беше фаворит - една дума не каза против каката (тя си е чистя леля,ама айде :lol2:).

За финала

Off Topic

имам черен списък със сериали утрепващи главния герой без предизвестие .... и това директно отива там.

А този младеж няма ли да изиграе някоя нормална роля - тука жиголо , в друг сериал стриптизьор дет е и у ляво и у дясно... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, desini написа:

 

 Това някакви награди ли са интересно или парти на компанията им? 

 Това е от някакви филмови награди миналата есен - не съм запозната с актьорите, но мисля че са от една компания

56.jpg

Като се поразрових за него - стърчи на всяко мероприятие :lol2:

Off Topic

тука милия и клекнал му е трудно

c937c331-b2e3-4f42-8e18-ab79a7c09449.jpg

 

dd8008a381dc08aabb520ca5f78a0ee8.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, vivivan said:

А този младеж няма ли да изиграе някоя нормална роля - тука жиголо , в друг сериал стриптизьор дет е и у ляво и у дясно... :lol2:

Да се надяваме, все пак е в началото на кариерата си. 

 

Относно разликата се замислих в реала възможна ли е такава връзка...Аз лично познавам хора в обратната ситуация, доста по-възрастен мъж и млада жена, но като в този сериал не съм срещала. Между другото и двете връзки са успешни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, @jira - новият ми любим израз 

Off Topic

"Alternative ending" :es:2 месеца по- късно, безвъзвратно загубени проляти сълзи.... малко фалшиво, но все пак .

Как го криха това до сега ..... явно много фенове са възроптали и айде от тях да мине . .. 

Неко-то са пуснали субтитри ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва новина! :icon_sunny: Много благодаря! 

И при мен не се отваря видеото, май е нещо с ад-блока на самия епизод на Сървър 1. Пуснах другия сървър и там ми вървят другите серии без проблем.

 

ПП. @vivivanВзе, че тръгна, но пък не мога точно сега да го гледам, ще се пръсна до по-късно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, адски много съм доволна и се радвам, че са ни чули и послушали! :es:Любимото ми Бабче беше водеща

Spoiler

в новото от финала и за пореден път ми напълни душата и като игра, и като реплики! Страхотна.

Влюбените ни гълъбчета са заедно, ура! :icon_sunny: Щях да съм още по-доволна ако и беше родила близнаци:D, но да не ставам алчна. Може един втори сезон да им направят като родители. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.07.2020 г. at 17:06, jira написа:

Това се казва новина! :icon_sunny: Много благодаря! 

И при мен не се отваря видеото, май е нещо с ад-блока на самия епизод на Сървър 1. Пуснах другия сървър и там ми вървят другите серии без проблем.

 

ПП. @vivivanВзе, че тръгна, но пък не мога точно сега да го гледам, ще се пръсна до по-късно!

С руски:click: щастливия край.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалнно за Вив,цветен и красив и... Да му имама физиономиите и стойките....

Off Topic

 

Зад бурето....

bGe-kYd6ZaI.jpg

 

 

Off Topic

 

106243109 279945753446194 9214785624990734812 n

 

 

107815086 279945783446191 1344937372013694051 n

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...