Jump to content

Recommended Posts

2gN2Vf.jpg

Off Topic

Игра Rak Ao Keun (2019)

ngcb1

 

Красива лъжа | Beautiful Lie | Game Rak Ao Keun|รักเอาคืน

Държава: Тайланд

Епизоди: 22
Излъчено: 18 ноември 2019 г. - 4 февруари 2020 г.
Излъчва се в: понеделник, вторник
Оригинална мрежа: GMM 25
Продължителност: 60 мин.
Жанрове: Романтика , Драма ,  Трагедия

Режисьор: Kritsada Techanilobon

 

Участват:

Woranuch Wongsawan (Noon) като Arisa
Beam Kawee Tunjararuk като Ekkapoom
Pat Napapa Thantrakul като Gaysiri
Joss Way-ar Sangngern като Pongkul
Kratip Chawallakorn Wanthanapisitkul като Sunida
Mink Daokrajai като Character Name
Yanee Jongvisut като Character Name
Petch Krunnapol Teansuwan като Character Name
Radchanok Saeng-Chuto като Character Name

 

Резюме:

Когато съпругът й изневерява и иска развод,

Ариса не иска да го освободи и за отплата, започва афера с момче под наем. 

Но става по-сложно, когато започва да изпитва чувства към него.

 

Трейлър

 

Свали с английски субтитри :click:

С руски и английски онлайн:click:

С английски онлайн::click:

 

Off Topic

Неусетно осъмнах с това сериалче, накара ме да се замисля за доста неща.

Почти целия, да не кажа целия сериал ,младото момче е гол до кръста на екрана.

Не се оплаквам, щот наистина има какво да покаже...

Главната героиня играе прекрасно,обаче много реве и ме изнервя понякога.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към гледащите лакорна- някой има ли представа колко сантиметра са дълги  тия крака -визирам Joss :lol2:

Да огледам от главата до пода ми отнема няколко минути, ама това в повечето сцени тук не е само заради тия 192 сантиметра височина :lol:

Засега гледам, но първия - втория епизод спирах на няколко пъти за да се опитам да сметна кой на колко години ще да е. Но съм спокойна, щом и бабата каза, че няма страшно за възрастовата разлика. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, то бива високо, високо, ама този младеж..... На няколко пъти имах чувството че ще отнесе с главата си касата на вратата :lol2: А пък и главната с близо 30 см надолу сигурно и се е схванал врата да го гледа :lol:

 

Но е симпатяга младежа :)

 

@lukreciana остави че си ходи полугол, ама и като облече нещо то никога не е закопчано прилично догоре :lol: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от нежните, малко по-груба красота,

Off Topic

ама с каква резба, нз. Те там  в Тайланд всички са от ония дет ся с купища ги превежда Спирита.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вив,отивам да гледам "голота"(на Лазето определението за червена точка:lol:)Идваш ли? Или довечера ще му мериш краката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Чекай,че изтървах да спомена държавата...

 

Ква държава? Като казвам 'лакорн', имам предвид единствено Тайланд. Нема как да я объркам с друга :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,трябваше да изясня,откъде да знам,че ти ще ме четеш или който е наясно с Тайланд, лакорн и гей-3 в 1. И не е някой новобранец у форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, lukreciana написа:

В 18-та

  Покажи скритото съдържание

плаче голичък под душа.

 

Ще чакам - там идеално ще меря краката :lol2: Аз приключвам 16-та - стана напечено вече.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само средната част  от тялото липсва. Ма пак едва ли ще можеш да ги измериш,  пък и много пара от топлата вода се насъбра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За изгледалите финала.....

Off Topic

честно - понеже гледах от телефона и направо щях да си го хвърля..... всякакви варианти за финал ми минаха през главата, но това.... утрепаха ми младежа в последните минути и то много смотано :cry: Всичко се нареди, всички щастливи, викам ще утрепат майката на младежа, че да е спокойно, а то.... Ще се отказвам от лакорните...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вив,изгледа ли. Е,последната серия голямо мазало, но пък актьорите играха перфктно.

Off Topic

Накрая сериала потъна в море от сълзи, барабар с моите, а главната рева през целия сериал.

Интересна беше реакцията на малкия,когато хукнаха да ги спасяват.Той  търсеше майка си...

 

Ха,изпреварила си ме.

Тъкмо го свърших.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana

Off Topic

и на мен ми направи впечатление, че търсеше майка си.... ама как можаха така да ми го утрепат - със сълзи и превъртане го догледах :( Аз си мислех, че тя може би  ще се събере със съпруга си, че детето ще е от него.... че нашия ще си намери някое момиче като за него...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, vivivan написа:

@lukreciana

  Покажи скритото съдържание

и на мен ми направи впечатление, че търсеше майка си.... ама как можаха така да ми го утрепат - със сълзи и превъртане го догледах :( Аз си мислех, че тя може би  ще се събере със съпруга си, че детето ще е от него.... че нашия ще си намери някое момиче като за него...

 

Off Topic

Обаче дойдоха спасителите ,стояха и  гледаха как колата ще гръмне,туй кво му се вика? Кракът му едва беше заклещен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan абсолютно същите мисли ми минаха и на мен след като изгледах финала - едно към едно. Аз така не съм била бясна и на корейски финал! 

Spoiler

Как не ги беше срам да ни убият хубавото момче, което се трепа цял сериал да е щастливо и да има малко топлина в живота му! А мазното докторче го гледахме докрая да се прави на влюбен, що ли хич не му вярвах аз. Трябваше да си седи със злобното майче и да се гушка с нея. Добре че поне Главната не се върна веднага при него, че ептен щях да съм недоволна. 

Майката на Понг - абсолютна вещица. Тази женичка беше такава комплексарка, че от егоизъм и простотии уби сина си, кошмар.:(

Иначе Джос беше убийствен, особено като пуснеше единствената си трапчинка, голям сладур. Аз не съм фен на 20 години разлика, можеха да го направят студент поне ха-ха-ха, обаче двамата бяха перфектни, получи им се всичко, не ми дадоха мира докато не издухах всички серии. Само ако и целувките бяха по-така...четох, че тази актриса обикновено имала клауза за такъв тип фалшиви целувки. Това не го разбирам, но явно нещо с тяхната култура е свързано.

Бабчето на Понг ми беше любимка, супер яка баба, как само го обичаше и го разбираше и винаги беше до него! :inlove: 

Много зарибяващ сериал, но последният епизод разваля цялото удоволствие. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...