Jump to content

BAE173


Recommended Posts

Момчетата ще имат специален албум..

H&D SPECIAL ALBUM 2020.09.23 6PM

Eg6y-CBIUYAEk66-D.jpg

 

Допълвам...

H&D разкриха новини за следващото им издание, което е посочено в последния им тийзър като „последния им специален албум“.

Заглавието на албума ще е „Сбогом“, а тийзърът гласи: „Можете да създадете нова група с нас“, позовавайки се на плановете им да дебютират в нова момчешка група.

hd.jpg

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ще имаме нова група, компанията представи първият член. Не може да познаете кой е той...

Хич пък не ни е познат. :ilovethis:

DOHYON : PROFILE PHOTO ⠀ POCKETDOL STUDIO NEW BOY GROUP

Eh-Dpe7-LU4-AAAHTI.jpg Eh-Dp-UH2-U4-AEcl-LD.jpg

 

Off Topic

 

Eh-Dpe66-Vo-AIw5zb.jpg Eh-Dp-UH2-U8-AI2wrl.jpg

 

KFl7m.jpg Eh-Dp-UH2-Uc-AAVS9g.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън им свикнахме като двама, те сега в група ще отидат.

От друга страна пък ми е интересно новата група каква ще е...

Важното е хубави песни да има. Пък може да останат като юнит, кой знае.

 

Представиха и следващото момче от групата.

Казва се YOUNGSEO.

 

YOUNGSEO : PROFILE PHOTO ⠀ POCKETDOL STUDIO NEW BOY GROUP

Ehnl-Qbg-Vg-AAH5-VX.jpg Ehnlf-LIUYAANOr-P.jpg

 

Off Topic

 

Ehnl-Qbg-U4-AEa-KLj.jpg Ehnlf-LDVo-AEk3j-H.jpg

 

Ehnl-Qbg-Uc-AEUK-B.jpg Ehnlf-LKUc-AAm-M3-T.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaто JJ project ще станат :D Ще пуснат албумче след време сигурно пак :D

 

 

 

 

Дуото говори за новото си албумче.

[Eng. Sub] What a Wonderful Chemistry! H&D LeeHanGyul & NamDoHyon '찐' 케미 폭발! H&D by Content Lab. CUE

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравихме, че вчера пуснаха и следващият нов младеж...

MUZIN : PROFILE PHOTO ⠀ POCKETDOL STUDIO NEW BOY GROUP

Eh3-Gd4m-Uc-AIk-IZr.jpg Eh3-GXXo-UMAUO40-R.jpg

 

Off Topic

 

Eh3-Gd4k-Uc-AA4l-Jg.jpg Eh3-GXXn-Uw-AAVDvt.jpg

 

Eh3-Gd4q-Vo-AEhkn2.jpg Eh3-GXXo-Uc-AMHPqr.jpg

 

Ще видим за юнита, ама сега ми е интересно групата колко човека ще е...

Аз що си мислех, че ще са шест, вчера ме светнаха, че май щяла да бъде от девет човека..:o 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам :D  Aз гледах даже за 10тима по едно време ~

Новото момче е #JIMIN (J-MIN)

:panda-145:

2cf0c1481424c030.jpgfee2e60e20a80392.jpg

 

Off Topic

42ebd910ecc5e97c.jpg1e2233a74c6563d1.jpg

 

2b241872f419a4e1.jpg6c1e616965b457cd.jpg

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И номер седем...

Казва се Yoojun.

yoojun-5.jpg yoojun-1.jpg

 

Off Topic

 

yoojun-4.jpg yoojun-2.jpg

 

 yoojun-3.jpg yoojun.jpg

 

Допълвам...

H&D ( Lee Han Gyul и Nam Do Hyun) пускат тийзър за MV за последния им специален албум 'Umbrella

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заиграват се младежите с своите 2 личности . Правят оригами и правят тениски  :Д  ~

[EVENT]H&D LeeHanGyul&NamDoHyon's At-Home Special H&D이한결&남도현 집콕힐링캠프(feat.쟈니저키&나시강)by Content Lab.CUE

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-нагоре са качени снимките на Lee Han Gyul и Nam Do Hyon от фотосесията за списание Singles. А сега ето и какво са споделили момчетата в интервюто.

В интервюто дуото говори за предстоящия си дебют в новата момчешка група на PocketDol Studio, последния им албум като H&D и др.

На 23 септември Lee Han Gyul и Nam Do Hyon издадоха последния си специален албум и заглавна песен „Umbrella“ като дует. Те описаха песента като спокойна и емоционална.

Lee Han Gyul също сподели първоначалната си реакция при чуването на песента, която Nam Do Hyon е написал сам. Той каза, „Би било добре, ако ме бе накарал да я слушам предварително, но той наистина я представи изведнъж. Ето защо бях малко объркан, докато записвах, но музиката беше наистина добра. Чувствам, че бих получил сантиментално слушане на песента, когато вали. Това е идеално за есента. "

Lee Han Gyul и Nam Do Hyon описаха как се чувстват да работят с повече членове за дебюта на момчешка група. Lee Han Gyul каза: „Do Hyon е срамежлив, но сега говори много повече и е станал енергичен. Мисля, че това е така, защото той намери приятел на същата възраст от нашата група. "

Nam Do Hyon добави: „Промоциите ни като дует бяха забавни, но мисля, че груповите дейности се чувстват по-успокояващи, защото има повече членове.“

Двамата споделиха, че има още много за разкриване по отношение на дебюта на групата. „Няма нищо, което да е потвърдено по отношение на музиката“, казаха те. „В момента компенсираме нещата, които ни липсват. Но ние се надяваме, че много хора ще ни подкрепят, когато групата дебютира. "

Двамата говориха за стажантските си дни. "Бях стажант дълго време", започна Lee Han Gyul. „Тогава си мислех само как искам да опитам нещо.“

Той продължи: „По-специално, бях резервен танцьор за известно време и когато чух феновете да приветстват артиста, си обещах, че ще дойде такъв ден. Сега, когато погледна назад, мисля, че тези преживявания и мисли ме направиха това, което съм днес. "

От друга страна, Nam Do Hyon каза: „Не прекарах дълго време като трейни, но винаги съм искал да се занимавам с музика. Исках хората да слушат музиката, която направих, и исках да пея. Смътно си мислех, че би било хубаво хората да забележат това в мен, но съм благодарен, че мога да правя всички тези неща сега. "

Дуетът беше помолен да сподели какво означава всеки от тях за другия. Lee Han Gyul каза: „Do Hyon е по-млад от мен, но когато го видя да се концентрира, го чувствам като много зрял. Имам много да науча и от него. “

Nam Do Hyon описа Lee Han Gyul като човек, на когото вярва и на когото разчита. След това той се пошегува: „Например, когато искам да ям, но го няма портфейла ми.“ Двамата обясниха, че това, че са заедно като дует, ги кара да се чувстват успокоени и че разчитат един на друг дори за най-малките неща.

Lee Han Gyul сподели своите цели като музикант. „Искам да стана артист, който хората ще разпознаят само като чуят името ми“, каза той. Междувременно Nam Do Hyon отговори: „Искам да бъда нещо повече от певец. Бих искал да стана артист, който успява като композитор и продуцент. "

Те също така говориха за своите цели през останалата част от годината. „Надявам се, че тази година няма да приключи“, каза Lee Han Gyul. След това добави през смях: „Това е, защото ще остарея.“

Той продължи: „Най-много ми се иска пандемията COVID-19 да приключи, за да можем да се върнем към начина, по който беше нашето ежедневие.“

Nam Do Hyon каза: „Има неща, които мога да направя, защото съм млад. Искам да постигна неща в музикален план, които са подходящи за моята възраст или за някой по-възрастен. "

Пълното интервю и снимка можете да намерите в октомврийския брой на списание Singles.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално групата им ще носи името BAE173

Нови промо сними :

Image

 

 

Завръщането на дуото MUSIC BANK 

H&D - Umbrella (우산) [Music Bank / 2020.09.25]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...